Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   198 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 15.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Frissítő és könnyű gél, ami tökéletesen eltávolítja a sminket, a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, miközben csökkenti a pirosságot és az irritációt is. Gyengéd formulája kiváló kombinált és zsíros bőrre.

• Hatásos nagyon érzékeny, pirosodásra hajlamos és rosaceás bőrre
  • Ideális azoknak, akiknek gyakran irritált a bőre
  • Csökkenti a pirosságot és irritációt, erősíti a bőr védőrétegét
  • Frissítő gél, ami után a bőr nem húzódik
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Nessy

2020. július 9.

Egy deluxe minit használtam el belőle, nagyon szépen tisztít, Foreo kompatibilis, jól dolgoznak együtt.

Pl. ha este használom, akkor még másnap reggel is matt, zsírmentes az arcom. Nekem talán ez kicsit túl intenzív, nem minden használat után, de előfordult, hogy húzódott és kipirosodott a bőröm. Emiatt nem fogom újravenni, a Defense lemosó jobban tetszik. Összességében nagyon korrekt termék, eltávolít minden szennyeződést, a könnyű sminket is, nem csípi a szemkörnyéket, de sajnos mégsem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

zsuzzzsi

2020. április 24.

Szuper kis lemosó, ketten is használjuk a családban. A legutóbb kifogytunk belőle, eltelt több mint egy hét is, mire megérkezett az utánpótlás, és közben a lányomnak lett pár gríz az orra körül. 1 használat után elmúltak neki, este bevetette, és reggel már grízek nélkül ébredt, egész nap ezen hitetlenkedett. Úgy látszik neki ez csodaszer, és én is elvagyok vele. Nem húzódik tőle a bőröm, nem pirosodik ki. Én Foreo-val használom, ahhoz is szuper, mert egy borsónyi mennyiség is csodás krémes habot csinál. Kis mennyiség is elég belőle, úgyhogy igaz, hogy nem olcsó, de gazdaságos,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Dana1983

2020. március 21.

Ez a termék az előző nevén is fent van a KM-en: PAULA'S CHOICE CALM REDNESS RELIEF CLEANSER KOMBINÁLT/ZSÍROS BŐRRE. Ott azt írtam, hogy vettem belőle néhány mintát és annyira jó, hogy ha elfogy a Bioderma micellás vizem, akkor megveszem nagy kiszerelésben. Így is történt. Esténként már előre félek, hogy a rózsaszín Bioderma mennyire fogja csípni a bőröm és milyen vörös lesz a fejem tőle, de aztán eszembe jut, hogy ezt a fantasztikus lemosót használom. :-)
Ahogy már a másik oldalon is írtam: zselés, kicsit habzik, kevés kell belőle, műanyag szagú, kellemes használni, jól tisztít, egyáltalán nem szárít-nem zsírosít-nem irritálja az érzékeny bőrömet, pattanásokat nem okoz, a szememet sem csípi. És ami nekem a legfontosabb: a pirosságra hajlamos bőröm nem lesz tiszta vörös arctisztítás után.
Ki akartam próbálni a Bioderma AR micellás vizét, meg a La-Roche Posay rosaceás bőrre való arctisztító géljét is, de simán lehet, hogy nem próbálgatok semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

lZsuzsi

2019. december 5.

Nagyon szeretem!
Augusztus óta még mindig bőven kitart a kiszerelése úgy hogy egy nap kétszer is használom. Az ekcémás bőröm nagyon szereti, egyátalán nem szárít és semmi negatívum nincs benne csak maximum az ára de "a minőséget meg kell fizetni". :D
Tehát igen, teszi a dolgát. 5 csillag persze, hiszen a legjobb arclemosó amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Nagyon szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.