Paula's Choice

Ár:   10 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Ár:   10 350 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11350 Ft

Selymes hidratálókrém a normál és száraz bőr ápolására. Segít legyőzni a vízhiányt, és megnyugtatja a kipirosodott, irritált bőrt. Nem tartalmaz fényvédőt, így ideális az esti rutin lezárására.

• Hatásos nagyon érzékeny bőr, bőrpirosság és rosacea esetén
  • Helyreállítja  a száraz és feszülő bőr komfortérzetét
  • Növényi olajakat, antioxidánsokat & emollienseket tartalmazó formula
  • Megnyugtatja a bőrt, helyreállítja a sérült védőréteget
  • Selymes formula egészségesen ragyogó finishsel
  • Kiváló szemkrémnek is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 11350 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 10000 , Eladó: Lari
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, 16. ker., fizetés: megegyezés szerint
duchess_g

2019. február 14.

A Paula's Choice krémek közt végre megtaláltam az ideális arckrémeket, nem irritálnak és rendben tartják a bőrömet. Ezek miatt éri meg ennyit kiadni rájuk. Külön plusz, hogy van fényvédős változata is mindegyiknek!

Ami viszont szomorú, hogy amíg eddig külföldről jobb áron lehetett rendelni (peldaul lookfantastic.com-rol), hirtelen már nem szállítják a Paula's Choice márka termékeit Magyarországra... Elobbirol 2-3000 Ft-al olcsóbban lehetett megrendelni a termékeket, ingyenes kiszallitassal. Igy mostmár kizárólagosan csak a magyarorszagi forgalmazotol lehet itthon beszerezni a termékeket. Csak akkor rendelek toluk, ha 2-3 napos határidővel kell a termek es a jövőben is külföldön fogom beszerezni a krémeket, mert nagy árréssel dolgoznak, és ehhez még hozzájön a majdnem ezer forintos szállítási is, ami az ertekhatart figyelembe veve min. 2 termék rendelése utan ingyenes csak. Az oké, hogy drága termékek, de ez így lehúzás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

eeraa

2018. március 29.

Már az első használat után hatalmas változásokat tapasztaltam. Elég érzékeny a bőrőm és régóta keresek egy olyan terméket ami nem irrtálja de megoldást jelent a problémáimra. Az ára magas, de hosszútávon nagyon megéri mert elég egy borsószem nagyságnyit használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

sophieblabla

2018. március 12.

picit persze draga, de nem talaltam meg jobbat basic napi hidratalobol, ami nem komedogen, nem nehez es elegge hidratal is. van benne par alapanyag ami lehetne necces, de nekem sosem okozott semmi problemat, szoval ez lett a default to-go napi hidratalom (bar igaz, hogy tudatosabb napjaimon megelozi jonehany szerum es utana jon a fenyvedos PC hidratalo... nem egy minimal rutin;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

moniiiii

2018. január 3.

Mintát próbáltam,ami persze csak arra elég hogy az esetleges durva összeférhetetlenség olcsón kiderüljön. Ilyesmit nem tapasztaltam,nem irritál,viszont nekem ennél kicsit több kéne éjszakára. Volt alatta BHA,szérum,felkenés után kellemes érzés volt,se nem maszkos,se nem nehéz,de eltelt egy kis idő és muszáj volt megint bekennem az arcom,mert húzódott. Egy éjszakai krémnél jobban elnézném,ha csillog,vagy nehéz. Nappalra sem jó ha nem hidratál rendesen,plusz fényvédője nincs, így nem hiszem hogy adok neki hosszútávon esélyt. De nem akarom lehúzni,mert ki tudja mit alkotna ha lenne ideje. Van még pár mintám,biztos megtalálom a nekem megfelelőt paulától,mert amúgy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Hanna83

2017. március 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket, jól hidratál, reggelre üde, puha, sima, élettel teli lesz az arcbőröm. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Hilneot

2016. május 30.

Kb két hónapja használom napi rendszerességgel reggel fényvédő alá, és az esti rutinom utolsó lépéseként. Vagyis csak szeretném utolsó lépésnek, mert többnyire fél órán belül még a tetejére kell kennem egy másik hidratáló krémet, vagy még vagy két réteget ebből, hogy elegendő legyen és ne érezzem a húzódást a bőrőmön. Kímélő arclemosóm van (babylove ultra sensitive waschlotion-t használok évek óta és olajat lemosáshoz), ezután Tindigo c-vitaminos szérumát, vagy a resist super antioxidant szérumot, majd ezt és egyszerűen nem működik sehogy. Nem csak hidratálás terén, de a pirosság lehúzásában sem jeleskedik.. pedig igazából ezért vettem meg. Pattanásom egyáltalán nincs, de gyakran gyulladt piros foltos a bőröm. Ezért reméltem, hogy beválik majd, de nem akar. Nagyon sajnálom! Pláne azt a pénzt, amit kiadtam érte. Visszatérek Paula clinical ultra-rich hidratálójához, amit ez előtt használtam, és vagy 3-4 szer vettem újra, ezt biztos nem fogom. Nem könnyű értékelnem, mert a sok jó összetevő mellett mégsem működik rajtam és ha hozzáadom az árát... Paula iránti elfogultságom miatt, és mert ártani nem fog, három csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

szilvia84

2016. május 14.

Több mint egy hónapja használom, az állaga nagyon kellemes, selymes, könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nem irritál, öröm vele kenekedni :) Pattanásokat nálam nem okoz. A kipirosodás ellen annyira nem teljesít jól, mint vártam, pedig pont ezért vettem meg és az ára kicsit húzós, de ennek ellenére az eddigi legjobb éjszakai hidratálókrémem, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

PinkPearl

2016. április 1.

Nagyon szeretem. Teszi amit igér. Érzékeny rozáceás böröm van, de ez a krém egyáltalán nem irritál. Nagyon vékonyan kenem fel utolsó lépésként este, és bőven elég, pedig hamar beszívódik, mégis reggel még nagyon is érezni a hatását. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2