Paula's Choice

Ár:   22 600 Ft (a delux 4 800 Ft)   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml (a delux minta 5 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 22 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: PAncsi79, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   22 600 Ft (a delux 4 800 Ft)
Kiszerelés:   30 ml (a delux minta 5 ml)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 22 600 Ft

Megújult változat!

1% retinol tartalmú kezelés antioxidánsokkal dúsítva

• Elősegíti a sejtek regenerálódását
  • Harcol a pattanások nyomai, a bőr elszineződései, és a ráncok ellen
  • Kisimítja a mély ráncokat és finom vonalakat, feszessé varázsolja a bőrt
  • Egyenetlessé teszi a bőrszínt, finomítja pórusméretet

Ár: 22 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 30 ml-s és 5 ml-s delux minta kiszerelésben is!

Bagette

2020. május 5.

Nagyon nagyon kíváncsi voltam rá, mivel egyrészt szeretem a Paula's choice termékeket, régóta retinolozok és ez a legdrágább retinolos kence, amit valaha próbáltam. Ráncaim nincsenek, megelőzés és mitesszerek, kisebb pattik utáni foltok eltüntetése a cél, utóbbi megvalósult kb teljesen mióta retinolt használok. Elhasználtam egy tubussal, de nem fogom újravenni. Nem teljesítette túl a korábban használt hasonló erősségű termékeket, igazából mintha kicsit több mitesszer/patti jött volna ki a használata alatt. Persze így s jóval kevesebb volt a fejemen, mint a retinolozós/hámlasztás előtti időszakomból, és tényleg csak pár darabról van szó, de meh, kicsit többet vártam tőle. Az állagát nem igazán szerettem, furán zsíros, kissé kellemetlen érzetet hagyott a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Natalie

2020. április 19.

Nem vagyok egészen képben már a PC termékeivel,azt hiszem ezt használom,csak az enyémnek lila-arany színű a flakonja. Szerintem brutálisan jó termék,heti 2x használom,télen 3x. A hatóanyaga nem újdonság a bőrömnek,hosszú évek óta a rutinom része,Avéne családdal kezdtem,azt is kenem még emellett is néha. A szaga elég ütős,de az állagát szeretem,féltem emiatt,mert PC mániája és őrületbe kerget a sok szilikonnal. Hatásos bár marha drága. 30ml elég sokáig elég,de nem lennék mérges ha találnék ilyen ütős cuccot kedvezőbben. Az A313 as hypolt cucca nekem nem sokat ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

justagirl

2020. március 5.

Heti 3x használom, a kezdeti időszakban volt némi hámlás, de ez kb 1.5 hét után normalizálódott. Az ára miatt erősen elgondolkodom, hogy újraveszem. Egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

ZsofiaLoren

2020. február 4.

Több PC termékem is van, amiket napi szinten használok és úgy vettem észre, hogy a bőröm szebb lett. A pórusok mérete sajnos nem nagyon változott, de az összkép mindképpen jobb lett. DE. Ez a termék nekem nagyon nem jött be. Az illata borzalmas számomra. Hiába használom már 1 hónapja, hagyva időt a hatásnak, sajnos pattanásokat okozott. Így elhagytam a használatát és láthatóan javult a helyzet. A neten ódákat zengenek a retinolról, de én még nem találtam meg a nekem való változatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Podhorszkiniki

2020. január 5.

Annyira szereti a borom. Kb 1 mp alatt beszippantja. Reggelre sokkal simább az arcom. A régi hegeket is szinte eltünteti. 2 hétig erősebb rétiből majd erősebb hamlasztokat valtogatom es vegre nen hamlik az arcom. Mintha a pirossag is halvanyabb lenn.Használom striakra is a hasamon. Ami eddig lila volt szinte már nem is látszik. Mindezt néhány hónap alatt. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

ddorcsii

2019. december 2.

Nagyon sajnálom, hogy van akinek nem jött be ez a krém.....tudni kell rólam, hogy 32 éves vagyok világos bőrű és 2 éve sajnos pigmentfoltokkal küszködöm :( Egy nyaraláson jöttek ki és se kozmetikus, se semmilyen kence nem tudta őket eltüntetni nyomtalanul.....még télen is voltak halvány foltok a homlokomon. Eddig a delux mintát használtam el heti/ 3 alkalommal mert egy másik PC krémet használok évek óta amiben van retinol és nekem is megdöbbentő de olyan lett az arcom mint egy porcelánbabának. Semmiféle hámlást nem tapasztaltam pedig picit féltem tőle mert az orrom egész életemben hámlott ha beköszöntött az ősz :D Szóval nekem életmentő ez a krém még a húzós ára ellenére is mert sokadennyit költöttem már kencékre és kozmetikusra ezzel a problémával....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

ostra

2019. november 18.

Nagyon szépen vasal, viszont annak ellenére h. más márkától folyamatosan használok retinolt, ettől rögtön elkezdett hámlani a bőröm (szem alatt és orr, száj körül). Szóval csak óvatosan, mert elég erős. Ennyiért nem veszem újra, félek nem szokna hozzá a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

missy89

2019. november 12.

Nagyon ambivalens a kapcsolatom ezzel a termékkel. Alapvetően nem vagyok újonc a retinolt illetően, már kb. másfél éve használok retinolos éjszakai krémet, így valamennyire hozzá van szokva a bőröm. Azért óvatosan kezdtem ismerkedni ezzel a szérummal szeptemberben, de még így is napokig hámlik a használat után a bőröm minden egyes alkalmommal. A szemkörnyéket mindig kerülöm, de még ott is hámlik a bőröm, ahova nem is kentem belőle. A csoda igazából akkor történik, miután regenárólodik a bőröm, véget ér a hámlás, nagyon szép tőle a bőrképem, a pattanásaim is szinte eltűntek. Hetente max. egyszer merem használni, de előfordult már többhetes kihagyás is, mert olyan jól nézett ki a bőröm, hogy inkább nem akartam "megpiszkálni". Szóval nem is tudom, hogy hány csillagot adjak neki, mert hosszútávon nagyon hatásos, de a többnapos hámlás elég kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

MormiOrsi

2019. október 2.

Sajnálom, hogy sokaknak nem jött be, mert szerintem nagyon jó krém.
Én is egyelőre csak a delux mintát rendeltem meg, mert azért ez az ár szerintem is elég húzós.
Azt hozzá kell tenni, hogy én előtte a PC egy másik, kisebb hatóanyag tartalmú retinolos szérumát használtam, abból elfogyott egy egész dobozkával, szóval a bőröm már szoktatva volt a retinolhoz. Mikor az elfogyott, akkor gondoltam, hogy kipróbálom ezt az erősebb verziót.
Én heti 2-3x használom a rutinom részeként és ahogy az előző is látható eredményeket produkált úgy ez is.
A bőröm másnapra mindig szebb, teltebb, pórusokat összehúzza, foltjaimat határozottan halványítja. A már kialakult ráncokkal biztosan nem kezd semmit, de utólag azon már csak a botox tud, szerintem. Viszont a még ki nem alakultakat remélhetőleg visszaszorítja :) Én próbáltam a TO olcsó retinolos szérumát is, az kritikán aluli volt, nulla hatással. Szóval azért a PC termékekben tényleg olyan/vagy annyi hatóanyag van, ami látványos eredményeket produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Sajnálom, hogy sokaknak nem jött be, mert szerintem nagyon jó krém.

agoca

2019. május 3.

Ez a 2. PC termék, ami csalódást okozott. Nagyon vártam, hogy megjöjjön és használhassam. Tudom, h a retinol hosszútávon hat, kell neki idő, de fél év távlatában sem látok semmi különbséget a bőrömön. Sőt, ha este ezt keverem a hidratálómba (szintén PC) akkor valahogy faradtabb a bőröm reggel. Lehet csak rajtam nem hat... elhasználom, de nem vagyok lelkes. Sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-33, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocopheryl Acetate

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Retinol a I v

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak