Paula's Choice

Ár:   22 600 Ft (a delux 4 800 Ft)   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml (a delux minta 5 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 22 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: PAncsi79, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   22 600 Ft (a delux 4 800 Ft)
Kiszerelés:   30 ml (a delux minta 5 ml)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 22 600 Ft

Megújult változat!

1% retinol tartalmú kezelés antioxidánsokkal dúsítva

• Elősegíti a sejtek regenerálódását
  • Harcol a pattanások nyomai, a bőr elszineződései, és a ráncok ellen
  • Kisimítja a mély ráncokat és finom vonalakat, feszessé varázsolja a bőrt
  • Egyenetlessé teszi a bőrszínt, finomítja pórusméretet

Ár: 22 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 30 ml-s és 5 ml-s delux minta kiszerelésben is!

DushaX

2022. augusztus 11.

Sok-sok 10-es A-Game után váltottam rá anno. Gondoltam mi az az 1-2 pumpálás az én igénytelen bőrömnek (soha semmi nem irritálja, nem okoz problémát). HAHAHA. Évek óta rutinos bőrápolóként de kb. sikerült kinyírnom a barrierem, méghozzá csak annyival, hogy a megengedett mennyiség kb dupláját pakoltam fel az arcomra :)))

szóval figyelem: AZ ELŐÍRT MENNYISÉGET AJÁNLATOS BETARTANI!

Magáról a termékről: annyira effektív, annyira más liga mint az eddig használt ,,egyszerűbb" társai. Minden centet megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

szóval figyelem: AZ ELŐÍRT MENNYISÉGET AJÁNLATOS BETARTANI!

feketebodza

2022. június 11.

Áh ez egy csoda!!! Használtam tretinoint is, de ez ezerszer jobb, kellemesebb, hatásosabb, pár használat után mint aki ma született. Minden 3. nap használom, a hullamerev kezemből se lehet majd kiszedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 11.

tth.agi

2022. április 25.

Látom sokat lepontozták, én meg vagyok vele elégedve. Több mint 1 éve használom es kis megszakítással. Heti 3x kenem fel, és nem szárít, másnap az arcom egységesebb, hosszú távú hatásáról egyelore nem tudok nyilatkozni. Fél évig tervezem használni még, aztán váltok tretinoidra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Oila

2021. október 2.

Minden nap használom hidratálóba keverve, egyetlen pumpányi mennyiséget, ami ugye nem túl sok. Mégis, azt tapasztaltam, hogy így hígítva és kis mennyiségben, de minden nap rendszeresen használva többet ér, mint sok más 0,5%-os retinol naponta, vagy amikor ugyanezt használtam hetente kétszer. Megint az derült ki számomra, hogy a komplex formula + hatóanyag többet ér, mint a pőre hatóanyag egy akármilyen, kozmetikai felhasználsra éppen csak alkalmassá tévő hordozóanyagban. Így is iszonyatosan drága a kis mennyiségért, de egyelőre nem találtam jobbat:) A bőröm egyenletesebb, kevésbé mitesszeres, a pórusok valamivel kevésbé látszódnak (de nekem már csak a korral járó megereszkedés miatt is tágabbak, tehát csodát egyik kence se tud már rajtam véghezvinni:). Ha tehetem, újraveszem majd, ill. akinek van, de túl erősnek érzi, vagy nem vált be, szívesen átveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Cseniko

2021. augusztus 18.

To granactive retinoid után ezt vettem meg delux méretben. Az nekem kb semmit nem ért, ezt hatékonyabbnak érzem, de ennyi pénzért legyen is az.
Kellemes az állag, a textúra, szépen beszívódik és heti 3 használat mellet sem okozott irritációt. Párhuzamosan tesztelem a fekete flakonos géles retinol szérumot is, így nem tudom biztosan melyiket fogom megvenni teljes kiszerelésben...talán ennek az állaga kellemesebb, viszont a másik kedvezőbb áron van, valszín akcióban először a feketét veszem meg.

Update: ra kellett jönnöm túllőttem vele. Egyértelműen beazonosítottam, hogy ha este használom rá következő 2 nap csíp a fényvédő. Érzékenyíti a bőröm. Akinek szintén vékonyka, érzékeny bőre van, az tapasztalatom szerint ne használja nagy mennyiségben és ne többször mint heti egy max 2 este.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

pont

2021. június 1.

sokkal szebb a bőrképem, ha haszálom. valahogy teltebb, frissebb és pattanásom is kevesebb van, szerintem részben ennek a terméknek is köszönhető. szerencsére nekem bírja a bőröm, heti 3x szoktam használni, bár tény, hogy erős, nem kezőknek való és nem mindeki tolerálja, de akit nem csap ki, szerintem annak kb az egyik legjobb retinolos termék, nem hiába ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

K.Betty1980

2021. március 1.

Brutál erős!!! Nem kezdő retinolos vagyok, több félét próbáltam már de ez max heti 3 alkalom, az elején picit túl toltam mert nagyon ütős volt ,de meg is lett az eredménye nagyon kiszáritott és piros volt még másnap is az érzékenyebb területeken az arcom. De heti 3 szuperül működik, így legalább 4 nap marad más ütős daraboknak!!! Ha valami igazán erőset szeretnél akkor szívből ajánlom, sok sok hidratálóval!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

alagiorsolya

2021. február 6.

Evekig TO retinolt (legerősebb) hasznaltam minden probléma nélkül, illetve az A gamet. Javaslatra erre a szupersztár retinolra váltottam kb novemberben es azóta küzdök a bőrömmel. Olyan erős reakciót váltott ki hogy konkrétan feldagadt az arcom, égés, viszketes ... Borzasztó ...
Párszor újra próbáltam hátha (hidratáló fölé is) de ugyanaz. Most ott tartok hogy az egyéb termékekre is kicsap a bőröm amit régóta használok.
Drága volt (persze 2 flakonnal vettem az akció alatt amik most minden nap szembe néznek velem :)) és most úgy érzem soha nem lesz a régi az eddig problémamentes bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

t1kk

2021. január 20.

Két tubussal használtam el eddig, kifejezetten érzékeny bőrömet nem irritálja. Engem kicsit zavar a szaga és az ára, ezért mindig kísérletezem más retinolokkal. Alapvetően jó krém, jó az állaga és hatékonynak tűnik, de nehéz azt mondani, hogy igenis megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

kisasszony463

2020. december 5.

Bikaerős. Heti 2 használatnál nem ajánlok gyakrabbat akkor sem, mikor a bőröd már bírná minden nap,én minden nap kentem és rezisztenciát építettem ki rá. A palack végére már nem volt hatása. Ez előtt csodás bőrrel ébredtem.A c vit és retinol kombója életem legselymesebb és puhább bőrét adta nekem, simább volt mint a bababőr. Az aknémon viszont nem segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-33, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocopheryl Acetate

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Retinol a I v

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.