Paula's Choice

Ár:   22 600 Ft (a delux 4 800 Ft)   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml (a delux minta 5 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 22 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: PAncsi79, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   22 600 Ft (a delux 4 800 Ft)
Kiszerelés:   30 ml (a delux minta 5 ml)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 22 600 Ft

Megújult változat!

1% retinol tartalmú kezelés antioxidánsokkal dúsítva

• Elősegíti a sejtek regenerálódását
  • Harcol a pattanások nyomai, a bőr elszineződései, és a ráncok ellen
  • Kisimítja a mély ráncokat és finom vonalakat, feszessé varázsolja a bőrt
  • Egyenetlessé teszi a bőrszínt, finomítja pórusméretet

Ár: 22 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 30 ml-s és 5 ml-s delux minta kiszerelésben is!

K.Betty1980

2021. március 1.

Brutál erős!!! Nem kezdő retinolos vagyok, több félét próbáltam már de ez max heti 3 alkalom, az elején picit túl toltam mert nagyon ütős volt ,de meg is lett az eredménye nagyon kiszáritott és piros volt még másnap is az érzékenyebb területeken az arcom. De heti 3 szuperül működik, így legalább 4 nap marad más ütős daraboknak!!! Ha valami igazán erőset szeretnél akkor szívből ajánlom, sok sok hidratálóval!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

alagiorsolya

2021. február 6.

Evekig TO retinolt (legerősebb) hasznaltam minden probléma nélkül, illetve az A gamet. Javaslatra erre a szupersztár retinolra váltottam kb novemberben es azóta küzdök a bőrömmel. Olyan erős reakciót váltott ki hogy konkrétan feldagadt az arcom, égés, viszketes ... Borzasztó ...
Párszor újra próbáltam hátha (hidratáló fölé is) de ugyanaz. Most ott tartok hogy az egyéb termékekre is kicsap a bőröm amit régóta használok.
Drága volt (persze 2 flakonnal vettem az akció alatt amik most minden nap szembe néznek velem :)) és most úgy érzem soha nem lesz a régi az eddig problémamentes bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

t1kk

2021. január 20.

Két tubussal használtam el eddig, kifejezetten érzékeny bőrömet nem irritálja. Engem kicsit zavar a szaga és az ára, ezért mindig kísérletezem más retinolokkal. Alapvetően jó krém, jó az állaga és hatékonynak tűnik, de nehéz azt mondani, hogy igenis megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

kisasszony463

2020. december 5.

Bikaerős. Heti 2 használatnál nem ajánlok gyakrabbat akkor sem, mikor a bőröd már bírná minden nap,én minden nap kentem és rezisztenciát építettem ki rá. A palack végére már nem volt hatása. Ez előtt csodás bőrrel ébredtem.A c vit és retinol kombója életem legselymesebb és puhább bőrét adta nekem, simább volt mint a bababőr. Az aknémon viszont nem segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

bongi

2020. november 27.

Még soha nem adtam ennyi pénzt egy kencére, és ezen is sokat gondolkodtam, de végül megvettem. Jó döntés volt, mert még egy kozmetikum (vagy bőrgyógyászati és kozmetikai kezelés!) sem hozott ilyen látványos változást már néhány használat után. Nem kimondottan a ránctalanító hatás miatt vettem meg, inkább azért, mert nagyon egyenetlen a bőrfelszínem a tág pórusok, pici bőr alatti pattanások és hegek miatt. Ezeken a bőrproblémákon már sokat segített a rendszeres hámlasztás, niacinamide és azelainsavas szérum, de ez a retinolos szérum már két használat után hatásosabb volt, mint az összes többi kence együttvéve. Használtam már gyengébb retinolos szérumokat, tehát nem ezzel kezdtem. Egyelőre csak heti 2 alkalommal használom és ez egy darabig biztos így is marad. Kicsit kipirosodik a bőröm a használata után és másnap reggel is, mikor felkenem a kencéimet. Kicsit olyan érzés, mintha megpirult volna a napon a bőröm. De el elég hamar elmúlik, nem zavaró és ezen kívűl más mellékhatást nem tapasztaltam. Kb. 6 használat után már sokkal szebb a bőröm textúrája, egyelnetesebb a bőröm színe és kisebbek a pórusaim, halványultak a hegek. A nagyon nagyon sok kence közül, amit eddig használtam ez az első aminek tényleg van pórusösszehúzó hatása (ami nem csak 2 órát tart). Röviden: drága, de hatásosabb mint szinte az összes többi kencém együttvéve. Számomra az egyetlen mínusz csak az ára, de ha sokáig elég lesz és továbbra is ilyen jó hatással lesz a bőrömre, akkor godolkodás nélkül meg fogom venni újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

aidian

2020. november 24.

Már elsőre lenyűgözött, annyira szép bőrt csinált, de valamiért (szerintem az ára miatt) el-el kalandoztam más retinol készítmények felé, aztán mndig rájöttem, hogy közel sem ilyen jók, úgyhogy visszatértem ehhez. Nálam eddig egyetlen márka egyetlen terméke sem tudta helyettesíteni ezt a csodaszert, úgyhogy most már marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Mimi88

2020. szeptember 21.

Érdekes...magában nem ér semmit sem, A B-Bombbal már alakul, de néha így is pattanást okoz...szerencsére még csak a kis kiszerelést rendeltem meg, 22 ezret nagyon sokallok egy krémért, ami nem működik magában csak kiegészítő krémekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

pankafru

2020. szeptember 13.

Néhány hete használom és szoktatom hozzá a bőröm. Ez az első retinolos készítményem így nincs összehasonlításom. A használatot követően két napig annyira puha és finom a tapintása, mintha selyem lenne az arcom helyén. Nagyon fura ezt leírni, de tényleg jól működik a rutinomban. Sajnos a Covid óta a maszk viselés miatt előjött jó pár mély pattanás, amik elég csúnya foltot hagytak. Remélem, hogy ebben is tud segíteni. De ha marad ez az instant feltöltés hatás, akkor sem válok meg tőle. Delux mintám van, ha elfogy, akkor még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Melpa

2020. június 11.

Kb 3 hete használom, heti 3-4-szer még csak. Szerencsére eddig jól tolerálta a bőröm és nagyon remélem hogy így is marad, mert van (volt!!!!) három darab, majdnem 5 forintos méretű ronda pigmentfolt az arcomon, és azokat pl már nagyon nagyon elhalványította. Már csak ezért is imádom. A ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, gondolom, hosszabb idő kell neki, de amúgy a bőrképem is sokkal szebb úgy összességében. Imádom, ezer csillag!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

opal

2020. június 5.

Én imádtam, 2 naponta használtam bha hámlasutóval felváltva, és így nem okozott semmiféle irritációt. A napi használat már nem volt "kényelmes", de ezt más márka hasonlóan elrős retinolánál is tapasztaltam. A mitesszetes, pattanásokra hajlamos 30+ bőröm imádta, és láthatóan simította a puklikat és a ráncokat is. Az egyetlen negatívuma az ára sajnos. Ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-33, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocopheryl Acetate

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Retinol a I v

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak