Paula's Choice

Ár:   19 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bongi, Módosítva: 2021. január 7.

Ár:   19 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ultra magas erősségű, 20% niacinamide-ot tartalmazó intenzív kezelés a kor és a napkárok okozta meggyengült pórusfalak feszesítésére, az egészséges pórusműködés támogatására.

• Hatásos tág pórusok, mitesszerek, pattanások esetén
  • 20% niacinamide mellett acetyl glucosamine-t is tartalmaz, így pigmentfoltok ellen is ajánlott
  • Selymes, könnyű állag, hamar és nyom nélkül beszívódik
  • Segít egyenletesebbé tenni a bőrtónust, ragyogóbbá a bőrt
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Monicapandaa

2022. május 18.

Sajnos nekem nem váltotta be a hozzá fűzött nagy reményeimet. Nem lettek a pórusaim sem kisebbek, azon a néhány pigmentfoltomon sem halványított. Igazából semleges róla a véleményem, a bőröm jobb nem lett de rosszabb sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

hoembera

2022. április 18.

Már több, mint egy éve használok 10%-os niacinamidot, főleg a PC-től de aztán a G&G-t is kipróbáltam, és azt is jól bírtam. Nagyon érzékeny a bőröm, így kicsit tartottam tőle, hogy a 20% sok lesz. Egyelőre egy hónapja felváltva használom 2 naponta a 10%-ossal és eddig minden szuper. Az állaga nagyon tetszik, olajosabb, viszont nagyon hamar beszívódik, és azt vettem észre, hogy ennek ellenére szárít, mert utána a PC szürke olajos retinolját pikk-pakk beszippantja a bőröm, amire korábban vagy 20 percet kellett várni. Úgy vettem észre, hogy a még mindig problémás részeken az államon mintha tényleg jobban húzná össze a pórusokat, mint a 10%-os. Amúgy a rutinomban van annyi hidratáló, hogy nem szárította ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

Harold

2021. november 14.

Olajos a textúrája, viszont nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Nagyon szép egységes, tömör bőrképet eredményez. Mióta ezt használom egy darab pattanásom sincsen, és mintha a pórusaim is feszesebbek lennének. Egyértelműen imádom és újra fogom venni. Mivel magas a hatóanyag és potenciálisan jobban irritálhat, ezért azoknak ajánlom, akik már régóta használnak 10%-os niát; érzik, hogy a bőrük szereti, de még lehetne fokozni a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

bongi

2021. augusztus 10.

A PC honlapján láttam, hogy nagyon megoszlanak róla a vélememények, van akinek csodaszer, van aki megtelt tőle pattanásokkal. Nekem viszont hatalmas kráter méretű pórusaim vannak, így sok gondolkodás után végül megvettem, reménykedve, hogy segíteni fog. Az első próbálkozásom rosszul sült el. Láttam az amerikai PC oldalon egy olyan rutint, amiben BHA+ez a szérum+retinol-bakuchiol szérum volt. Mindegyik hatóanyagot használtam már jó ideje, így nem gondoltam, hogy sok lesz a bőrömnek. Kipróbáltam ezt az esti rutint és néhány nap után fájdalmas, borsó nagyságú pattanásaim lettek, amik nagyjából 2 hét után húzódtak vissza. Eléggé elkeseredtem, hogy nem vát be és milyen sok pénzt adtam ki érte fölöslegesen. Néhány hónapra félre is tettem, nem mertem az arcomra kenni. Néhány hete újra elővettem, hogy azért mégse romoljon meg egy ilyen drága kence a szekrényben. Elkezdtem esténként egy majd két cseppet hozzáadni a hidratálómhoz. Jól tolerálta a bőröm, így mostmár kétnaponta esténként 3-4 cseppet használok belőle és nem okoz gondot. A BHA-t inkább a reggeli rutinban használom, és a retinolt ezzel a szérummal felváltva, nem egyszerre. Látványosan javult így a bőröm textúrája és a pórusaim mérete. Biztos, hogy van, akinek sok, vagy nem könnyű kitapasztalni, hogy mikor és mennyit kell használni belőle vagy mivel lehet párosítani, de nekem megérte a kísérletezést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

dlmkvcs

2021. március 30.

Igen, határozottan érzem és látom a különbséget a többi niacinamidhoz képest. Eddig mindig a standard 10%-os szerumokat használtam, amivel nem is volt semmi baj, de ez sokkal jobban osszehuzza a porusaimat, sokkal egységesebb a bőröm, már néhány használat után is. Bha-val és retinollal éjszakára csodajo, a reggeli arcmosasnal mindig csak ámulok milyen kis puha a pofim. Kicsit olajos de hamar becuppan, én 5 cseppet használok és nem zsíros tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Camellia Japonica Flower Extract, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Panthenol

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)