Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Ultra gazdag nyugtató testvaj a száraz és nagyon száraz bőrre, az egész test területén. Ápoló krém, ami a leggazdagabb és leghatékonyabb hidratálója a száraz bőrnek. A továbbfejlesztett textúra könnyen terül, segít helyreállítani a száraz repedezett bőr védőrétegét és egészséges bársonyosan sima bőrt eredményez. Az antioxidánsok és növényi olajok kiváló keveréke, a helyreállító bőrápolók, a nyugtató összetevők és a tiszta shea vaj visszaadja a fényűzően puha, fiatalos és rugalmas bőrt. Nem hagy zsíros érzetet.

Új megjelenés, új továbbfejlesztett formulával!

• Gyorsan puhítja a száraz és érdes bőrt
  • Megakadályozza a bőr nedvességvesztését
  • Antioxidánsokkal, shea vajjal és illatmentes növényi olajokkal gazdagítva
  • Kiváló ekcémára és extra érzékeny bőr kezelésére
  • 100%-ig illat és színezőanyag-mentes

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Nuca

2018. február 6.

Én az arcomra és a kezemre használom. Arcra csak este, mert lassan szívódik be. És sajnos van benne valami ami irritál mert felkenéskor kicsit kipirosodik az arcom, viszont most nincs másom ami ennyire hidratálna. Ahogyan az előttem szóló én is próbáltam a piros arcmaszkot de ez jobban ápol mint az. Ha valakinek nem hisztis a bőre akkor tök jó kis hidratáló tud ez lenni, jobb az ár/érték aránya mint a kifejezetten arcra címkézett termékeiknél. Márciusban el fog fogyni és akkor nem veszem újra de elhasználom az egész flakont.

Kézre tök jó, még egy enyhe kézmosást is túl él.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Kézre tök jó, még egy enyhe kézmosást is túl él.

Makk Zsuzsó

2017. január 24.

Nem annyira szilikonos, mint az arcra való változata (a lila), nekem mégis ez vált be jobban. Téli éjszakai krémnek (+szemkörnyékápolónak) szerintem tökéletes, sokkal jobb, mint pl. a Skin recovery maszk. Rendesen hidratál, nyugtatja a bőrt, nem csíp, mint a Skin R. Nem okoz aknét, és seborrheás, ekcémás bőrre is szuper. Ez az egyetlen zsírosabb PC-hidratáló, amit megszerettem. A többi felejtős.
Viszont kicsit büdös, de annyi baj legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Viszont kicsit büdös, de annyi baj legyen!

Willow

2014. május 7.

Szerelem...jajj. A könyököm, a körömágybőröm semmi nem rakja rendbe, de ez egy éjszaka alatt. Porzó száraz bőrnek, mint szikkadt földnek az eső. Azonnal beszívja a bőröm, pedig nagyon sűrű. Kevés kell belőle. Drága, igen elég drága, de ezerszer is újravenném. Csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

csipetkek

2014. március 27.

Azt hiszem életem legeslegjobb testápolóját találtam meg. Hihetetlenül puha lesz tőle a bőr, ráadásul a kislányom ekcémájára is tökéletes, alig hittem a szememnek, hogy az esti bekenés után reggelre teljesen sima bőrt láttam. Nincs benne illatanyag, nem zsíros és rögtön felszívódik. Utána rögtön érezhető a különbség. Régóta krémmania olvasó vagyok, de ez az első értékelésem, annyira hibátlan ez a krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2