Paula's Choice

Ár:   7 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   7 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 990 Ft

Gyengéd gél, amely kiválóan tisztítja a bőrt, miközben megőrzi annak természetes védekező képességét. Gyorsan és könnyen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, a bőr tökéletesen tiszta és ragyogó lesz. Természetes anyagokból álló formulája megnyugtatja és kisimítja a bőrt.

Gyengéd, mégis hatékony, használata közben nem lép fel bőrpír, hámlás, vagy egyéb irritáció.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőket, csomagolása 100 %-ban újrahasznosítható.

Illat- és színezőanyag mentes, nem tartalmaz bőrt irritáló összetevőket, állatokon nem tesztelték.

Hatékonyságát tudományos tanulmányok bizonyítják.

Ár: 7 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Telihold

Korcsoport: >54
2019. július 22.

Rengeteg keresgélés és mellényúlás után úgy tűnik, hogy megtaláltam a számomra megfelelő arclemosót. Este dupla tisztításkor, micellás víz után használom. Egy dolog zavar csak benne: a csomagolása, mivel a nyitó része elég törékenynek és instabilnak mutatkozik. Utazáskor csomagba nem merném tenni, de ez nem von le a tisztító gél minőségéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 22.

ginterzsofi

2018. december 29.

rengeteg probalkozas es sok PC proba utan kotottem ki vegul ennel, amikor vegre osszeraktam h a szaraz borre valo calm PC lemosotol is huzodik az amugy kombinalt borom. breaking news: mindig is sles/sls mentes lemosora vagytam, csak azt sajnalom
h ezt nem mondta el nekem senki 20evvel ezelott:) ez az inci tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

h ezt nem mondta el nekem senki 20evvel ezelott:) ez az inci tokeletes

kicsitortaszelet

2018. december 8.

- Csomagolás: Letisztult, jól záródó csomagolás. Többször utaztattam, baleset-, és kilötyögés-mentesen.
- Állag: Átlátszó, gyengéden habzó gél, kellemes mandulás - földes illattal, ami egyébként jellemzi az egész termékcsaládot.
- Hatás: Fellobbant és nagyon csúnya ekcémám gyengéd karbantartására vettem, double cleasing második lépéseként. Szépen lehozta a maradék sminket, gyengéd, bár minimálisan szárított, ezt betudtam az ekcéma gyulladás tünetének. Csodák nincsenek, magában nem oldja meg a bőrproblémát, de segít helyretenni azt, jó fegyverhordozója volt a bőrgyógyász által felírt krémeknek.
- Ár - érték arány: Fél évig használtam minden este, öröm volt az utolsó cseppig. Igen borsos ára van (e miatt vonok le egy csillagot), de nem mertem olcsóbb kategóriában kísérletezni. Szép, rövid INCI, így érdemes tenni vele egy kísérletet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

hfancs

2018. október 31.

Elvagyok ezzel a lemosóval, gyengéd a bőrömhöz és lehozza simán a sminkemet. A vízálló sminkkel nem tudott megbirkózni. Alapvetően a szememet sem csípi és nincs semmilyen negatív élményem vele. Nem biztos, hogy újra venném, mert elég drága. A bőröm ezután a lemosó után is húzódik és igényli a további szépségápolási lépéseket minél hamarabb. Az összetevői nagyon szépek és sokáig elég lesz, mert egy kisebb borsónyi elég belőle bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

hamamelis

2018. április 10.

Másfél éve elkezdtem kiépíteni a napi rutinomat, ez volt az egyik első termék, amit beszereztem. Elkezdtem blogokat olvasni, hámlasztani, sok új termékkel hamar szebb lett a bőröm, sokmindent kipróbáltam, változtattam, de arclemosónak csak ezt használtam egy hónappal ezelőttig, amikor váltottam Balea ultrasens. lemosóra, ami nem rossz, mégis visszasírom a pc-t, most derült ki számomra, hogy mennyire jó, és mennyivel jobb volt nemcsak a Baleánál, hanem minden valaha használt arclemosónál.
Sűrű, kevés kell belőle, jól habzik, mégsem szárít, nem feszül az arcom, nagyon jól tisztít, egyedül a vízálló spirált nem szedi le teljesen, (a többi viszont semennyire), de ugye nem is sminklemosó. Nem okozott pattanásokat, pedig hajlamos vagyok rá, sok terméktől kijönnek.
Egy negatívum, a magas, vékony flakon, ami hamar leesett és letört a teteje, tökre nem praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

ozsa

2017. október 22.

Hatékonyan és kíméletesen tisztít, kevés is elég belőle és kiadós a mennyiség, de ennek ellenére sokkallom az árát. Nagyon szépek az összetevők, és végre egy arclemosó, ami után nem húzódik a bőröm. Újravenném, ha nem lenne ilyen drága, mert nagyon szuper, viszont így az ára miatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Anheszenamon

2017. szeptember 19.

Mintákat rendeltem belőle, mert nem vagyok hajlandó 7690 Ft-ot kiadni egy arclemosóra. Nem rossz, nem szárítja a bőrömet, nem húzódik a használata után mint a legtöbb lemosó esetében. Mégis egy csillagot levonok mert nem tud annyival többet pl. a Babylove ultra sensitive fürdetőnél, amit én arclemosásra használok és nevetségesen olcsó. Véleményem szerint az ára indokolatlanul magas, soha nem venném meg belőle a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

sztinke

2016. augusztus 25.

Lassan a végére érek egy teljes flakonnak. Semmi extra, de nem rossz lemosó. Én smink lemosására nem használom, csak "szimpla" arctisztításra, de azt jól csinálja. Nem irritál, a szememet sem csípi. Szóval kíméletes, mégis hatékony. Nem zsírosít, de nem is érzem hidratáltabbnak a bőrömet tőle, mint más lemosótól.
Még nem döntöttem el, hogy újra veszem -e, mert szeretem váltogatni őket, de esélyes, hogy ha nem is azonnal, de visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

lollypoppy

2016. február 3.

Néhány mintát használtam el belőle, és alapvetően elégedett voltam vele: nagyon jól eloszlatható, kellemes állagú zselé. Jól tisztít, és ráadásul egy kisebb borsónyi is bőven elég az egész arcra. Ez ellensúlyozhatja az árát, amit kicsit sokallok, de azt sajnos nem tudja, hogy használat után sajnos eléggé húzódik a bőröm. Nyárra lehet hogy jó lenne, de egyelőre nem most fogom kipróbálni, maradok a bevált lemosómnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

klaris171

2015. augusztus 28.

Nagyon szeretem a Paula's Choice termékeket, sok minden része a rutinomnak, ezt is szerettem volna beépíteni, de ez nem nekem való.
Kétszer 2 mintát használtam csak belőle, de mindkétszer ugyanazt tapasztaltam: a sminkkel nem birkózott meg, csípte a szememet és csikorgósra szárította a normál, vízhiányosnak mondható arcbőrömet.
Nekem ez a használhatatlan kategória, a 2 csillagot a szép összetevők miatt adom és hogy mintában kipróbálható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.