Paula's Choice

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2016. február 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990  Ft

Kétfázisú sminklemosó, ami gyengéden, mégis tökéletesen eltávolítja az erős, vízálló sminket is.

• Maradéktalanul eltávolítja a smiket
  • Hihetetlenül gyengéd formula, ami a szem körüli érzékeny bőrt sem irritálja
  • Tisztítja és óvja a finom pillákat
  • Nem csípi a szemet
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 6 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Bringa11

2016. április 29.

Nagyon szépen eltávolítja a sminket, nem lesz utána panda képem. :) Nem igazán szeretem az ilyen típusú sminkeltávolítókat, mert olajos érzetet hagynak maguk után, de erre számítottam amikor megvettem. Én csak mintát vásároltam belőle, mert kíváncsi voltam, hogy mit tud egy ilyen drága sminklemosó. Összességében elégedett vagyok vele, de nem venném meg a nagy kiszerelést, viszont aki nem sajnálja rá pénzt, annak ajánlom, mert hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Allantoin, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.