Paula's Choice

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. január 3.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Innovatív, könnyen beszívódó formula, mely a bőrt egészségesen és matton tartja. Hidratáló összetevőket, antioxidánsokat, gyulladáscsökkentő és bőr-azonos anyagokat tartalmaz. Használható a szem körül is, illat és színezékmentes.

dzsanki

2016. május 31.

Ezt a terméket próbáltam most tavasszal mintaként, majd vettem meg az új calm változatát. Számomra ez egy alap hidratálókrém, amit másodpercek alatt beszív a bőröm, és selymes lesz tőle. Este használom, és más kréme(ke)t is kenek fölé, de az biztos, hogy hidratál és nyugtat. Szájra is kiváló, teltebb lesz tőle, nem hámlik. Ajánlom mindenkinek, akinek szüksége van egy nem irritáló alaphidratálóra, bár tény, azon is gondolkodom, hogy idővel majd lecserélem egy szimpla mindenmentesre az ára miatt, mert lehet, hogy a balea med is tudja azt, amit ez, és tizedennyiért. Öt pontot egyedül ezért nem kap nálam, mert ha nem kéne még fölé más krémet használni, akkor megérné az árát, de így nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

nikosz90

2016. május 19.

Eddig ez az egyetlen krém, ami tényleg matton tartja az arcom, mégis hidratálja. Nem pirosodik tőle a bőröm, sőt! Egységes lett, sima és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

szonia

2016. február 23.

Bár alapvetően szeretem a Paula krémeket, ez mégis nagy csalódás volt. Értem én, hogy tök jó, hogy illatanyag-mentesek a termékek, de ez a legjobb jóindulattal is büdös, nem lenne jó érzés minden este az arcomra kenni. És sajnálom, de ezen a ponton bizony el is vesztettem az érdeklődésem a hatása iránt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

jns.melinda

2016. február 10.

Ez egy nagyon jó krém, zsíros, kombinált bőr barátja. Újdonságot nem tudok írni, szépen nyugtat, nem okoz pattanást, jól hidratál. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Makk Zsuzsó

2015. október 9.

Nagyon megszerettem ezt a krémet. Csak mintát próbáltam, a hosszú távú hatását nem ismerem, de amit elvártam, hozta. Hamar beszívódik, nagyon erősen hidratál, selymes, puha bőr reggelre. Semmi zsíros, ragacsos utóérzet, pattanást nem okoz. Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

orsi80

2015. szeptember 8.

A tökéletes esti arcápoló. Nyugtat, hidratál. Nekem a Resist család annyira nem jött be, pedig hát benne vagyok már a korban, szóval oda húzott volna inkább a szivem (kit ne csábitana az anti-ageing?), de a vizhiányos érzékeny bőrömnek nem az igazi. Viszont a hydralight termékcsalád minden terméke telitalálat nekem! Az arclemosó, a nappali SPF-fel ellátott krém, és ez is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

skincare

2015. május 17.

Az egyik legújabb tagja az arcápolásomnak, váltakozva, hol éjszaka, hol nappal használom. Nagyon könnyű, a nevéből is adódik. Pikk-pakk felszívja a bőröm, remek alap. És tényleg nagyon jót tesz a bőrömnek, nyugtatja, csillapítja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Zsildom

2015. március 21.

Miután a Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator krémmel nagyon-nagyon csúnyán befürödtem, hidratálóra viszont szüksége van a bőrömnek, tanácstalanul fogtam a keresgélésbe. Adok a krém mániások véleményére, amik ennél a krémnél megoszlanak, aztán Mstindigó blogjának hatására tettem egy bátortalan kísérletet. Igen, nekem ez a krém az igazi! Elmondhatatlanul örülök, hogy végre egymásra találtunk. Gyorsan beszívódik ez a gyógyír, olyan puha a bőröm egész nap, hogy folyamatosan simogatnám. Ahogy a R. anti-aging krémnél azt írtam, hogy senkinek nem ajánlom kipróbálni sem, erre azt mondom, hogy a zsíros bőrűek hosszútávú barátságot köthetnek vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 21.

ava

2014. október 20.

Két hete használom, jót tesz a bőrömmel.Betartja amit a leírásban igér.Nem zsírosít túl, nem jönnek kiütések,nyugtató hatása is látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 20.

Pandácska

2014. április 12.

Éjszakai krémet keresek, és őt néztem ki magamnak. Rendeltem belőle 10 tasakkal. 1 tasak nekem legalább 4 alkalomra elég, mert kevés kell belőle. Nagy PC rajongó vagyok, az arcápolásom jelentős része tőle van, de ez a krém nem tartozik a szuper termékeihez. Legalábbis szerintem :) Nekem semmi bajom a szilikonnal, használok is több szilikonos terméket, de azoknál nincs szilikonos érzésem, nem úgy, mint ennél a krémnél. Megáll a bőrön, kicsi mennyiségben is ragacsos, sminkelni nagyon rossz rá (kipróbáltam). Hidratálásban nagyon gyenge, de legalább pattanásokat nem okozott. Illata nem zavaró. Szemkörnyékre is kentem, irritációt nem okozott. A mintákat elfogom használni, mert azért annyira nem borzasztó, hogy kidobjam őket, de nem rendelem meg teljes méretben. Háromnál több csillagot nem adhatok.

Update: Elhasználtam mind a 10 mintát, ami nagyon sokáig elég volt, így tényleg alaposan letesztelhettem. Az első két mintámmal szerintem valami baj volt, mert a többi minta állaga és hatása teljesen más volt. Hidratál, nagyon könnyen beszívja a bőr, nincs ragadás vagy csillogás, tényleg jó, de a bőr nyugtatásában a Skin Recovery sokkal jobb, így végül azt rendeltem meg éjszakai krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Superoxide Dismutase, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.