Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nikolaj, az összetevőket feltöltötte: Tuti, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Omega zsírsavakban gazdag krém, mely azonnal hidratál, nyugtatja és táplálja a száraz vízhiányos bőrt, miközben segít visszaállítani az egészséges ragyogást is.

• Omega 3, 6, 9 zsírsavakban gazdag superfood összetevőkkel
  • Rugalmasabbá és puhábbá teszi a bőrt
  • Segít visszaadni a száraz bőr ragyogását
  • Nyugtatja, táplálja a száraz, irritált bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Krémes hab állag, hamar beszívódik
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Tvylvis

2022. augusztus 3.

Egy deluxe mintát használtam el belőle. Nagyon jól teljesít hidratálóként, nem kizárt, hogy nagy kiszerelésben is megveszem. Gyorsan beszívódik, puha és hidratált a bőröm reggel. A resist sorozat száraz bőrre való hidratálóját azonban jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Elzaaa

2022. június 1.

Jó hidratáló, én a PC termékeknél csodát várok, ez egy sima hidratáló. Teszi a dolgát de nem olyan hosszú távú a hatása száraz bőröm. Bírja az ekcémás bőröm. Sztem nem veszem újra. Szimpatikus, hogy állatokon nem tesztelték. Nekem arcra jobban bevált az ILLIYOON CERAMIDE ATO CONCENTRATE CREAM.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Erosz

2022. március 5.

Szerk1.: Kombinált, de vízhiányos a bőröm, sok SF-el. Termékmintában próbáltam ki a terméket, elhasználtam az egész kis tubussal. Az az igazság, hogy nagyon jó kis krém volt, de az én tágpórusaimnak sok. Akinek nem tágpórusú, vagy mitesszerekre hajlamos a bőre, annak szívből ajánlom! Zsíros bőrre nem, de normál, kissé száraz bőrre már igen, abszolút viselhető.

Csak esti használattal baromi jól hidratál, és nem zsírosít. Csak annyira szokott olajos lenni az arcom reggelente, mint általában nélküle, arcmosással orvosolható. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, nem olajos, könnyen beszívódik és másnap is tapogatni való lesz az arcom utána.
Viszont a fekete leves. Hiába nem zsírosítja a bőröm érzetre, az extra tág pórusaim mégis megérzik. Sajnos eltömíti őket, sokkal jobban láthatóvá válnak a használata után, fekete pontokként világítanak az orromon, megfelelő hámlasztás ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

hoembera

2021. november 29.

Deluxe mintát kaptam belőle PC-s rendelésnél ajándékba. Sűrű állagú krém, zsírszagú ami hamar elillan. Az én bőrömre túl gazdag, de szemkörnyék ápolónak szuper jól el tudom használni a 15 ml-es kiszerelést :) Száraz bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

adra

2021. november 26.

Borzalmas. Büdös, alig hidratál, és méregdrága. Az arcomon pattanásokat okozott. Kézkrémnek próbálom elhasználni, de hosszútávon még ott sem hidratál, napi 3-4x kell bekenni. Majdnem 14 ezer forintért kicsit többet vár az ember :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

Glyptotek

2021. november 14.

A kombinált, érzékeny, rosasceás bőröm egy-két hét alatt szépen rendbe hozta. Sűrű az állaga, ennek ellenére egész hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

Csilla_Csilla

2021. szeptember 23.

2021.03.04: Én nagyon elégedett vagyok ezzel a hidratálókrémmel. Nagyjából február közepén egy kisebb fajta katasztrófa ütött be az arcbőrömön. Erősen vízhiányos volt a bőröm egész áldott nap (hiába használtam a HA szérumot), lett egy száraz folt az arcomon és este csípett a jól megszokott hidratálom. Ezt részben egy rosszul megválasztott kombinációnak tudom be (amit egyszer vagy kétszer követtem el), részben a száraz és fagyos időjárásnak, illetve részben betegeskedésnek. Ezért is rendeltem meg ezt a terméket kipróbálásra és "skin barrier" erősítés végett. Mivel elég beteg voltam a korona miatt, ezért se erőm, se kedvem nem volt az esti rutinhoz, szóval arcmosás után csak tonicot használtam és utána ezt a krémet, aztán el volt intézve az esti rutin ennyivel. Azt kell hogy mondjam, tök jól hidratál ez a krém! Másnapra ugyan hagy egy minimális réteget a bőrömön, de nekem pont ez tetszik benne, hogy nem tűnik el nyomtalanul, mintha nem is lenne ott semmi, hanem hidratáló réteget képez. Pont erre volt szükségem az a pár hét alatt. Az illata kifejezetten kellemes (amióta érzem őket egyáltalán). Az állaga tömörebb, enyhén habos, el kell belőle találni az ideális mennyiséget (egy-egy pöttyöt szoktam az orcákra, állra, homlokra, orromra rakni). Pattanásokat nálam még nem okozott. A vízhiány azóta szintet teljesen megszűnt és a száraz folt eltűnt, szóval abszolút jelesen vizsgázott ez a krém nálam. Egyértelműen újra vevős kategória. Akik úgy érzik, hogy két-három óra után már nem hidratál úgy az esti hidratálójuk és újrakennének érzésük van, azoknak mindenképpen érdemes tenni vele egy próbát. Hogy nyáron mennyire lesz kellemes viselet az éjszakai melegben, azt még nem tudom, de majd update-elek.
2021.04.22: most fogyott el az első tubus. Mindennapi használat mellett kb. 60 napra elég egy tégely (a sötétkék Resist hidratáló meg napra pontosan 85 napig volt elég). A tégely üresen 88 gramm.
2021.09.23: még májusban újravettem, nem bírtam ellenállni. Amikor volt valami joy akció a skinsmarton or something like that. Nem mondom, hogy megéri, mert iszonyat drága és csak 50 ml.... Lassan elfogy a második tubus, 4 és fél hónapig volt elég. De egyszerűen imádom a krémes-habos állagát, a természetes virágos illatát (nem illatosított). Ha létezne parfümben ilyen illat, akkor csak ezt használnám. Nyáron is oké volt, nem nehezítette el a bőröm a forróságban se. Ugyan a bőröm sokat változott a nyáron, olajosabb lett. De jól működött ez a hidratáló, nem okozott eltömődött pórusokat, se pattanásokat. Már nem ez a "main" hidratálóm, alkalomszerűen használtam inkább, hogy lassabban fogyjon (heti 3 este, hámlasztó mellett). Csak hámlasztó és ez a krém, perfect couples. Most már inkább egyszerű rutinra törekszem (mondjuk reggel időm sincsen szérumozni). Határozottan érdemes nem sok mindent alá pakolni, mert csak ül a bőrön ez a sok jóság, keramidok, meg shea vaj. Párszor elkövettem ezt a hibát, hogy csak azért is beszérumoztam alá, de tényleg nem érdemes, mert másnap reggel egy csomó krémet moshatok le a reggeli arcmosásnál... Viszont így tökéletesen beszívódik. Néha egy kis chiás olajjal turbózom, akkor kenhetőbb is lesz az állaga, chef kiss lesz a bőröm másnapra.
Egyet bánok, hogy ilyen rettentően drága skinsmarton. PC oldaláról lehet újra megrendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

EunBin

2020. november 10.

Nagyon nagyon szeretem, reggel Geek rich hialuronsavat használok hozzá, este pedig ráadásnak jöhet hozzá egy kis marakujaolaj is. Szerintem akinek mindenre érzékeny a bőre, annak ez a tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Podhorszkiniki

2020. július 20.

Régóta szemeztem vele, de az ára miatt nem ezt használtam (PC 0,1% retinolos testapolojat). Végül sikerült féláron vennem. Olyan hamar pecuppantja a bőröm, h csoda. Pedig azt hittem, h jó lesz majd télre a zsirossaga miatt, de így nyáron is simán jó. Állaga kicsit habos. 2 pumpalasnyi kell belőle az arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

jucimuci

2020. június 22.

Egy luxus mintát használtam belőle, szívesen megvettem volna a nagyot is, mondjuk fele ennyiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Alanine, Boerhavia Diffusa Root Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Boerhavia Diffusa Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Salvia Hispanica Seed Oil, Alanine, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glutamic Acid, Betaine, PCA, Sodium PCA

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Alanine a I h

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.