Paula's Choice

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nikolaj, az összetevőket feltöltötte: Tuti, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   12 200 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 200 Ft

Omega zsírsavakban gazdag krém, mely azonnal hidratál, nyugtatja és táplálja a száraz vízhiányos bőrt, miközben segít visszaállítani az egészséges ragyogást is.

• Omega 3, 6, 9 zsírsavakban gazdag superfood összetevőkkel
  • Rugalmasabbá és puhábbá teszi a bőrt
  • Segít visszaadni a száraz bőr ragyogását
  • Nyugtatja, táplálja a száraz, irritált bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Krémes hab állag, hamar beszívódik
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 12 200 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Trixi

2019. március 7.

Az Omega szérum nagy barátja vagyok, télen-nyáron nem élhetek nélküle. Viszont tél végén mindig érzem, hogy valami plusz kellene még, hogy a hidegtől és a gázfűtéstől meggyötört arcbőröm hidratáltabb érzésű legyen, ne érezzem a felszíni szárazságot, húzódást. Amúgy szérum- és lotionpárti vagyok, a tömörebb, dúsabb, táplálóbb krémeket nem bírom elviselni magamon csak pakolásként. Még nem sikerült megtalálnom az ideális hidratálókrémet. Felfigyeltem Paula új Omega-termékére, és alig vártam, hogy kipróbáljam. Amint megjelent itthon, máris beszereztem, és azonnal használni kezdtem. Az illata nagyon hasonlít a Recovery hidratáló maszk illatához, nekem kellemes. A krém állaga nagyon érdekes. Az én bőrömön nehezen eloszlatható (nem kevertem szérummal össze, és nem is tonikoztam előtte), annyira tömör krém, hogy szinte ide-odatologatom a bőrömön, mert nagyon nehezen oszlik szét. Emiatt én 5 pumpálásnyit használok egyszerre, ennyivel tudom beteríteni az arcom és a nyakam. Persze így viszonylag vastagabb réteg kerül a bőrömre. Ennek ellenére pikk-pakk beszívódik, de nem marad utána száraz a bőröm, hanem kicsit olyan, mintha primer lenne az arcomon. Esténként használom, így a párnahuzatot sűrűbben kell cserélnem miatta. Reggelre viszont nagyon puha, rugalmas, hidratált bőrrel ébredek, szinte nincs is kedvem a reggeli arctisztításhoz. Egységesíti a bőröm, a T-vonalam sem lesz zsírosabb, mint volt, a száraz foltok eltűnnek, a pirosságot is szépen csökkenti. Elmulasztja a kiszáradás miatti hámlást az orrom körül, nyugtatja az égő bőrt. A télvégi bőrproblémámat olyan jól megoldotta szinte pár használat alatt, hogy csak néztem. Nekem inkább olyan, mint egy maszk, amit nem akarok mindennap használni, csak alkalomszerűen, és nyáron már valószínűleg sok lesz a kombinált bőrömnek. Szerintem sokaknak egyik kedvence lesz ez a krém (nekem is), tényleg egy nagyon jó hidratáló, csak lehetne egy picikét könnyedebb. Paulától megszokott minőség, parfümmentesen, irritációmentesen, sok szép összetevővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 7.

vanett

2019. március 4.

Nem szeretek elhamarkodott véleményekkel előállni, mert nagyon félrevezetőek tudnak lenni. Viszont a km-es vélemények alapján beszerzett szérum változat és a ragyogó eredmények után egyszerűen belebetegedtem volna, ha nem szerzem be nagyon gyorsan ezt a változatot is.
Az állaga tömör, mégis könnyed. Rendesen érezni rajta a shea vajat, mégsem émelygősen túladagolt. A pumpa nekem fura: nagyon pici adag jön egy nyomással - 2 kell az egész arcomra.
Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet. Extrém (= lángoló atópia) esetben még nem teszteltem, hidratáló-képességéről igen szűkszavúan tudok nyilatkozni - mivel ez az utolsó lépése a rutinomnak, előtte 6 réteg hámlasztó+tonik+kezelés+szérum van. Paula Skin Recovery éjszakai maszkjánál sztem kevésbé hidratáló, s bár csak éjszakára használom, el tudom képzelni, hogy nappalra se legyen feltétlenül sok.
Illatmentesre rendelkeztem be arcápolás terèn, megszoktam az esetleges kellemetlen szagokat vagy kémiai illatokat, így mindig meglepődöm, ha vmi tényleg illatmentes vagy akár még esetleg kellemes is, s nem feltétlen kémiai szagú. Ennek a krémnek pedig sztem kifejezetten kellemes illata van. :)

Nem nélkülözhetetlen darab, a szérum változata annál inkább. Viszont a barrieremet a linolévsavak mentették meg, így nekem must have. A ceramidokkal nem sokra mentem, a niacinamide is sokat segített, de önmagában nem volt elég, a hialuronsav is remek dolog, viszont vmi még mindig hiányzott. Ezt a lyukat foltozták be a linolénsavak kevesebb, mint egy hét alatt. Ami korábban hetekig, majdnem hónapokig lehetetlen volt, azt ezek a hatóanyagok pár nap alatt megoldották.
Kellemes formula, csak jó tapasztalataim vannak vele - a pattanásaim sem lelkesedtek be a használatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Alanine, Boerhavia Diffusa Root Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Boerhavia Diffusa Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Salvia Hispanica Seed Oil, Alanine, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Glutamic Acid, Betaine, PCA, Sodium PCA

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak