Paula's Choice

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. január 29.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9400 Ft

• Klinikailag bizonyítottan az egyedi MICROSPONGE ® technológia révén legalább 6 órán át matt hatást biztosít.
  • Minimalizálja a pórusok megjelenését.
  • Bársonyosan lágy érzésű.
  • Elsimítja a bőr kisebb tökéletlenségeit.
  • Hosszantartóbbá teszi sminket.

Ár: 9400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pomelo

2019. szeptember 14.

Nekem sajnos nem vált be, minimális a mattító hatása, pár órán belül ugyanolyan a bőröm, mintha nem kentem volna semmit, ahhoz meg nagyon drága, hogy az azonnali mattító hatásért néha estére felkenjem a smink alá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Audrey80

2019. szeptember 5.

Sajnos nem vált be, nagy csalódás. Kentem fényvédő alá, úgy rémes volt, fölé, akkor kicsivel jobb, de közel sem mattít 6 órát, pedig csak kis púdert kenek fölé. Talán szebbek a pórusok, de én elsősorban mattításra vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Mildi

2019. január 18.

Update: Nyáron nem igazán használt, de ősszel már nagyon szépen teljesített, sőt egész télen ezt használtam, és most fogok venni egy újat. Feljavítom 5 pontra.

Ez bizony nekem semmit se használ. Pedig nem extrém zsíros a bőröm, de mintha kifejezetten fénylőbb lenne, ha ezt a krémet használom. Oké, felkenve tényleg szép, primer jellegű finish-t produkál, de ennyiben ki is merülnek az erényei. Kár érte, nagy reményeket fűztem a Paula's Choice márkához, de rögtön az első kipróbált termékben csalódnom kellett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

schuller.eva

2018. november 26.

Az ígért 6 órát azt tartja, a nap végére azért fénylik kissé a homlokom, de közel sem annyira, mint előtte.
Bár nem tudom, h a márkától használt egyéb zsíros bőrre alkalmazható-e termékek együttes hatásáról van-e szó.
Igazából, h ténylegesen működik-e az nyáron fog kiderülni😊 akkor majd update.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Igazából, h ténylegesen működik-e az nyáron fog kiderülni😊 akkor majd update.

csizi

2018. május 3.

Egyszerűen tökéletes. Végre egy termék ami nem csak ígéri a mattítást, hanem tényleg megszünteti a fénylő bőrt. Nem hittem benne, már sok mindent próbáltam, és semmi sem segített - de ez tényleg működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Amadea

2018. február 28.

Update: Még mindig baromi jó. Ha van photoshop-hatást eredményező primer, akkor ez az, legalábbis nekem. Az első próbálkozások után megvettem a teljes kiszerelést az ára ellenére, és nem bántam meg, pedig nagyon szigorú vagyok a high-end termékekkel.
Az alapozás-korrektorozás végén használom a zsírosodásra hajlamos területeken (homlok, az orrom két oldala), aztán az egész fejemen, mert, mert... egyszerűen szebbnek tűnik tőle a bőröm, egybeolvasztja az alapozóval, a pórusokat mintha eltüntetné, kb. mintha egy új bőrréteget húzna a fejemre. Nekem jobban bevált a púdereknél, mert nem emeli ki a száraz részeket. Persze, az új bőr-hatás csak illúzió, de az, akinek nagyon problémás a bőre, tudja, milyen érzés, amikor a tükörbe nézve olyan rendben-van-az-arcom önti el az embert, és nem mar bele ismét a csalódás, hogy mindenki, aki ránéz, látja a hibákat.

Azért először csak kis tasakos mintát próbáljon ki az, aki nagyon fellelkesül - mindenkinek más a bőre, lehet, hogy XY-nak meg Z-nek más a tökéletes primer stb. - nehogy csalódás legyen a vége, mert kukabélésnek extrán drága.

2016.11.27.: Nem hiszem el, hogy létezik valami, ami az én homlokot lemattítja - nemhogy 1-2, hanem vagy 8 órára, jézusom! Mintát rendeltem belőle, otthon próbáltam ki megtisztított arcbőrre. Kombinált bőröm van, a homlokom eszméletlenül zsírosodik, a többi rész száraz, az orrom töve hajlamos még zsírosodni, amikor nagyon hisztis, egyébként az is száraz, szeborrheás. Nos, kentem ide is, oda is ezt a primert, nézzük, mit csinál.
Csoda volt, életemben először éreztem azt, hogy anélkül tölthetnék emberek között 5-8-10 órát, hogy csekkolnom kellene, mikor változott a fejem diszkógömbbé. Elegánsan, egyenletesen matt arcbőr egész nap, királynőnek éreztem magam.:D A zsíros részeket visszafogta, a szárazakat nem irritálta, egyenletes mattság uralkodott mindenütt, és jóval tovább, mint az ígért hat óra, nálam 9 körül járhatott, ebben szerepet játszhat az, hogy a homlokomra bőségesen adagoltam, utálom nézni a megbontott tasakokat a fürdőszobaszekrénykémben.
Egyik szemem sír, amiért ilyen átkozottul drága, a másik azonban boldogan nevet, amiért megtaláltam az igazit. Előbb-utóbb megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

nelossel76

2017. május 31.

Teszi a dolgát, ultra matt lesz a bőr tőle. Nyáron arckrémként használom, nem sminkelek rá, viszont nem hidratál eléggé (bár nem is erre való), ezért csak T-vonalban alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

kiskacsa01

2017. április 21.

A legjobb primer amit valaha használtam. Az alapozó szépen terül rajta, és ott marad estig ahova kentem. Nem fénylik olyan hamar át az arcom. A legjobb viszont benne, hogy nem egy sűrű szilikonos nehezen kenhető krém, amit kenegetni kell percekig, hanem szinte folyékony, amit tényleg csak rá kell ütögetni az arcra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

ddorcsii

2017. április 13.

Hát ez valami rettenet :( én nem is értem.....lehet ,hogy velem van baj de nekem olyan lett tőle az arcom mintha lemeszelték volna....a férjem még jól ki is nevetett, pedig próbáltam icipici mennyiségben is meg többet is kenni és mindig ugyanaz a fehér meszes réteg :( nagyon szomorú vagyok olyan sok reményt fűztem hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

creamchito

2017. március 18.

A T-zóna mattítására használom, nagyon bevált! Szinte csodaszernek minősülhet a zsíros bőrrel küzdők körében. Nap végéig megtartja matt hatását. Valóban hatásos, mert ha nem használtam, elkezdett fényleni a bőröm már ebéd után. Az egész arcomra nem használom, mert vannak benne olyan összetevők, melyek problémás, pattanásra hajlamos bőrre nem ajánlottak. De a T-zóna területén semmilyen problémát nem okozott, csak tette, amit ígért, de azt szuperül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3