Paula's Chioce RESIST Cellular Defense Daily Moisturizer with SPF 25 & Antioxidants

Paula's Choice

Ár:   12500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2017. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megóvja a bőrt a ráncoktól és a pigmentfoltoktól. Kíméletes és széles skálájú UVA és UVB védelmet biztosít (közepes védelem) tisztán fizikai fényvédelemmel. A selymes tapintású krém megnyugtatja a bőrt. Megfelelő választás érzékeny és rozacea-s bőrre is. Magas antioxidáns tartalmú, ideális smink alá is.

balazskrisztii

2017. szeptember 14.

Az 5% AHA hámlasztó mellé rendeltem ebből a deluxe mintát. Nekem nem igazán jött be. Fénylett tőle a homlokom, lassan szívódott be, de nem éreztem úgy, hogy eléggé hidratálna. Így csak 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

revontulet

2017. június 2.

Egy eve hasznalom ezt a fenyvedos hidratalot es nekem nagyon jol mukodik. A hyaluronsavas boosterbol szoktam 1-2 cseppet hozzakeverni es ugy a legjobb, bar onmagaban sem nehez krem, mondjuk ki kell tapasztalni, hogy mennyit bir el az ember arca. Amiert levonok egy csillagot, az az ara. Eleg draga, en mondjuk ugy allok hozza, hogy a rengeteg kiprobalt fenyvedos hidratalok kozott ez az, ami teljesen jol bevalt, illetve eleg jol taplalja a bort. Most egy darabig biztos ezt a markat hasznalom, mas termekuk is bevalt, osszessegeben is nagyon jok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Agnyecko

2017. április 21.

Egy darabig kenegettem magamra ezt a hidratálót a fényvédő miatt, de aztán rájöttem, hogy ha ezt használom, állandóan hunyorgok, csak lehunyt szemmel érzem jól magam, szóval vmi irritál benne. Semmivel jobban nem hidratált amúgy, mint bármilyen más krém és a Paula termékekre olyan egységesen jellemző komikus mennyiség + mesébe illően magas ár sem fogott meg benne. Erre sem fogok tehát többet költeni.

Update: És mégis! A fenti vélemény a Skin recovery fényvédős hidratálóra vonatkozik, nem erre, bocsánat a téves bejegyzésért. Amúgy a Skin recovery még hullaarcot is csinált, az tényleg nem vált be nekem.

De a Cellular egyelőre jól teljesít: fizikai, így nem kell állandóan újrakenegetni, szépen eldolgozható, nem hagy fehér réteget, nem irritál, nem okoz kiütéseket, de hidratálónak kevés és pont olyan drága, mint a paulás krémek általában. Na a véleményem ezen része jó helyen van. Szóval fényvédőnek jó, de hidratálásra kevés és drága, így összességében adok 3 *-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon szeretem, régóta használom, sokkal szebb az arcom, ha ezt használom. Egy hátránya, hogy nyáron még száraz bőrre is sok, nagyon fényesedik az arc tőle. De ettől eltekintve jó krém, számomra nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Krémhilda

2017. január 20.

A második tubust használom ebből a krémből,de kizárólag a téli időszakban,decembertől februárig.Az van ráírva,hogy "All skin types",ennek ellenére nekem ez túl zsíros,a T-vonalban gyorsan kifénylik a bőröm.Ha nem lenne benne titán-dioxid,éjszakai krémnek éppen megfelelő lenne az állaga. A szemkörnyékre is jó nekem,egyáltalán nem csípi a szemem,ami nálam nagyon ritka,még szemkrémeknél is.Kicsit fehérít,de télen úgyis használok rá egy pici BB krémet,vagy alapozót.
Ami meglepett az az,hogy még a Resist Barrier Repair,a Cellular Defense éjszakai párja is sokkal könnyebb,mint ez a fényvédős nappali krém. Általában ez fordítva szokott lenni,az éjszakai a gazdagabb,táplálóbb,mivel akkor a csillogás nem számít.
Szerintem ez a krém inkább a Resist Intensive Repair Cream nappali párjának tekinthető. A Resist Ultra Light viszont még nyáron is úgy kiszárít,hogy úgy érzem semmi víz nem maradt a a bőrömben. A PC Skin Recovery nappali krém is száraz bőrre való,de sokkal jobban beszívódik,ezért inkább azt fogom rendelni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 20.

Lencseee

2017. január 11.

Egy deluxe mintát rendeltem nyáron. Akkor ez a krém túl sok volt, azonban most elővettem a nagy hidegre való tekintettel. Csodálatos! Téli hideg időben nyújt elég fényvédelmet és ápolást. Nagyszerű kettő az egyben termék a rohanós napokra, amikor ezzel meg tudok spórolni egy lépést a rutinban. Könnyen megy rá most a sminkelés is. Ha nem ennyi lenne az ára, szívesen beruháznék a nagyobb mértere is télre. De, az ára semmit sem von le abból, hogy ez számomra egy kitűnő téli hidratáló megfelelő fényvédelemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Rozi71

2016. július 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Természetesen nappalra használom (elég sötét lehet, aki éjszakára fényvédős krémet ken magára, mint itt írják egyesek). A homlokomon lévő könnyen sötétedő foltra (melasma) külön kenek egy szuper erős fényvédőt (Actinica), az egész arcomra meg ezt (ha nem vízpartra megyek). Normál bőröm van, nekem nagyon bevált. Mikor felkeni az ember, fehérnek tűnik, de jól el lehet oszlatni, és akkor már nem látszik a fehérség (mondjuk nekem elég világos a bőröm). Kíméletes, nem csíp, nem irritál. Nagyon megnyugtató, hogy csak ásványi fényszűrő van benne. Túl drágának tartom, még 10%-os akcióval is, úgyhogy legközelebb Isis Pharma termékeket fogok rendelni, azok is profinak tűnnek és ennyire azért nem borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

bogca93

2016. március 31.

Szuper, nagyon szeretem :). Száraz a bőröm, annyira, hogy felkenek egy 5%-os hámlasztót, ennek a sötétkék termékcsaládnak a szérumját (ami sűrű és nehéz) és utána még ezt a zsíros krémet és akkor tuti minden :). Nagyon beváltak nekem és nagyon szép arcbőrt eredményeztek együtt, ezért csillagos ötös. A krém egyébként nehezen szívódik fel, én éjszakára ajánlanám, de aki korábban kel de később meg munkába, annak esetleg nappal is jó lehet. Az eredmény baba puha bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

patszi

2016. március 19.

Extra száraz bőrömre nekem ez sok.Zsíros fénylő kinézete sokáig megmarad.Úgy döntöttem,hogy elhasználom majd a delux mintám a kezemre.
Helyette hidratáló + a világoskék változata bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Helyette hidratáló + a világoskék változata bevált.

szappanka

2016. február 3.

amióta komolyabban elkezdtem azzal foglalkozni, hogy a húszas éveim elején el kellene kezdeni kenegetni a pofimat, és talán az sem mindegy, hogy mivel, azóta ugyanazt a jól bevált arckrémet használtam. csakhogy a dm egyik napról a másikra abbahagyta a gyártását, és én ott álltam pislogva az üres polc előtt, hogy akkor most neki kell állnom új krémet keresni. annak ellenére, hogy komoly feladatot nem szántam az új kencének, mert szerencsére semmilyen bőrhibával nem rendelkezem, még ráncokkal sem, annyi volt az elvárás, hogy legyen fényvédős és megfelelően hidratáljon. akármennyire egyszerűnek tűnt a feladat, nem volt az, de aztán rátaláltam a PC-re, és szépen megrendeltem minden fényvédős krémből egy-egy mintát. azóta sem értem, hogy miért, de annak ellenére, hogy az összes közül ez tetszett a legkevésbé, amikor a normál méret megrendelése előtt álltam, mégis ezt rendeltem meg. azóta annyira megszerettem, hogy reggelente alig várom, hogy használhassam. örülök, hogy nem tégelyes a kiszerelés, és nem kell nyúlkálnom a krémbe, plusz elég sokat utazom, így jobban preferálom a strapabíró, de könnyű csomagolásokat. az én szimatom szerint nagyon enyhe kókusz illata van, ami felkenés után azonnal el is illan. maga a textúra trükkös, mert először úgy tűnik, hogy nagyon masszív, nehéz, és meg fog fulladni alatta a bőröm, de amint elkenem, lágy és könnyed lesz, és szó sem lehet semmiféle fulladozásról, csak pihe-puha, cirógatni való arcról. alapozót nem szoktam használni, de egy kis highlightert igen, és azt nem bántja, a nap végén is ugyanott van, ahol reggel. már csak az imádott nyarat kell kivárnom, hogy akkor hogyan teljesít a fényvédelme, és remélem, hogy még akkor sem lesz sok a bőrömnek, mert egyelőre számomra ez egy csodakence! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Buddleja Davidii Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2