Paula's Choice

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9900 Ft

Fekete maszk porózus szénnel és kétféle ásványi agyaggal, mely magába szívja a felesleges zsiradékot a bőrről, és segít, hogy a tág pórusok kisebbek, a bőrkép pedig matt legyen.

• Mitesszerek, tág pórusok és zsíros bőr esetén
  • Felszívja a felesleges zsiradékot, segít a mitesszerek eltávolításában
  • Segít csökkenteni az eltömődött, tág pórusok számát
  • Friss érzetet, matt finisht hagy maga után
  • Géles állagú, lemosandó
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 9900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Alizka

2018. december 7.

Amit ígér, azt be is váltja, főként rövid távon. Hosszú távon is van hatása, talán, de ezt nem tudom reálisan megítélni, mert sokféle terméket használok a bőrproblémáim ellen. Hetente egyszer használva elég sokáig kitart, de szerintem így sem éri meg az árát...nagyon drága. Szerintem hatásos, de nem ez lesz az a termék, amit mindig újraveszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

krenat

2018. december 3.

Mintám volt belőle, amiben annyira kevés volt, hogy nem is tudtam olyan vastagon felvinni az arcomra, mint szerettem volna. Hűsítő érzés volt, mintha mentás lenne, pedig elvileg nincs benne. Szuper, hogy tényleg nagyon könnyen lemosható, viszont borzasztóan húzódott az arcom tőle (még másnap, többszöri hidratálás után is!), pedig nekem aztán semmitől nem szokott. Helyenként nagyon fénylett is a bőröm, de nem zsírosan, hanem mintha ki lett volna feszítve. Tisztító hatását sem éreztem olyan hű de jónak, és nincs is kedvem többször kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

javi

2018. szeptember 1.

Mintám volt belőle amit többször is tudtam használni, de nekem ez egy elég felejthető termék. A bőrképemet egységesítette és felfrissítette az arcom aznapra, de a mitesszereimmel/bőrhibákkal nem kezdett semmit. Az állagát inkább krémgélesnek mondanám, és sötétszürke ami nagyon tetszett. A hatását tekintve szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

babyface

2018. július 31.

először is leszögezném a legjobb állagú agyagos maszk a piacon, mivel testvérkéivel ellentétben nem kövül rá vastag rétegben az arcra, hogy utána órákig sikáld a pofikád, mire végre lejön. :) ezt nagyban megkönnyíti, hogy vízzel érintkezve felhabzik akár egy arclemosó. ez a 'találmány' önmagában szuper lenne, csak hogy ár/érték arányban borzasztóan drága, cserébe nagyon gyorsan is fogy mivel ecsettel lehetetlen felvinni és ahhoz hogy kicsit is olyan érzésed legyen, hogy van valami az arcodon viszonylag sokat kell belőle használni tehát nem is gazdaságos. kíváncsiságból jó volt kipróbálni, de tényleg annyival nem tud többet mint egy nálánál jóval olcsóbb arcmaszk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

folliluci

2018. július 2.

Nekem sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményt. Ismerve a márka többi termékét sokkal többet vártam tőle, pláne ennyi pénzért. Minimális matt finisht hagy maga után, de az eredmény sajnos nem tartós. Kár érte, mert a többi termékük tényleg szuper de őt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

galivali

2018. április 24.

Mintát próbáltam belőle. A 15 perc körül már nagyon húzódott a bőröm, de megérte. Láthatóan szebb lett a bőröm tőle egy használat után is. Meg is rendeltem rögtön a teljes kiszerelésűt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Boerhavia Diffusa Root Extract, Bisabolol, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.