Paula's Choice

Ár:   4420 Ft és 11 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   4420 Ft és 11 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490  Ft

Ez a könnyű hámlasztó amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről és a pórusok belsejéből, harcol a bőröregedés jelei ellen is.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, keratosis pilaris, pirosság, rosacea és öregedő, ráncos bőr esetén
  • Kombinált, zsíros bőrre
  • Kitisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Serkenti a kollagéntermelést és kisimítja a ráncokat

pH: 3.5-3.9

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 11 490  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Pomelo

2019. szeptember 14.

Egy luxus mintát használtam el, de nem szerettük meg egymást, nem is tapasztaltam a remélt változást, így nem veszem meg nagy kiszerelésben. Helyette viszont vettem Cheer Up-ot, az bevált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nyk

2019. június 26.

Az itteni pozitív vélemények illetve a Skinsmart oldal alapos áttanulmányozása után rendeltem meg. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos én semmilyen változást nem tapasztaltam 1 tubus elhasználása után, így én nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

rhaenys

2019. április 23.

Első hámlasztóm volt, rövid időn belül látványos eredményt hozott az akkor nagyon pattanásos, heges bőrömön. Egységesebb lett az arcom, kevesebb pattanás, gyorsabb gyógyulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

CeCeDrake

2019. január 30.

A genetikai lottón én nagy méretű pórusokat nyertem. Ezekkel nem lehet csinálni semmit, ami nagy, az az is marad. Csak karban kell őket tartani. Rengeteg BHA-t kipróbáltam, ennek pl 2x futottam neki, végül ez nyert.
Én nem mondom, hogy igen nagyon összehúzza a pórusokat, inkább kevésbé láthatóvá teszi és nagyon könnyen lehet tisztítani és nem tömődnek el úgy.
Kicsit szárít, ha véletlenül túladagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Kicsit szárít, ha véletlenül túladagolom.

Lencseee

2019. január 7.

Imadom! A kedvenc bha-m. Ha a miteszerek eltuntese a cel, egymas utan 3szor felkenem este es a harmadik napra el is tunnek a nozimrol. 4 deluxe uveget veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

zsofiab

2018. december 12.

Reggelente szoktam használni lemosás után. Engem eléggé zavar hogy ennyire folyik, vattát viszont nem szeretnék használni, mert sokat elnyel, ezért át is tettem egy pipettás üvegbe. Nekem így nagyon sokáig elég lesz ez a normál kiszerelés, kicsit várom is már, hogy elfogyjon, hogy ki tudjak próbálni egy másik fajtát. Szerintem rengeteget nem változtatott a bőrömön, én hiszek benne, hogy mélyről tisztítja a pórusaimat, de egyelőre csodát még nem tapasztaltam sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

szyrup

2018. december 4.

Most tartok az első flakon végénél, de eddig nagy változást nem hozott, igaz rosszabb sem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

schuller.eva

2018. november 26.

Először csak a kis kiszerelést rendeltem meg, ami két hét alatt láthatóan javított a bőröm állapotán (tág pórusok)
Azóta megrendeltem a nagy kiszerelest és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Azóta megrendeltem a nagy kiszerelest és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele

senskin

2018. november 22.

Kizárólag este használom, magában, felesleges más. Kicsit kipirosít, de hamar elmúlik. Reggelre láthatóan feszesebb, kisebb pórusú bőr. Kevesebb mitesszer gyakori használattal, de nem minden nap használom, mivel érezhetően van szárító hatása is. Mitesszeres bőrűeknek tudom ajánlani, nekik beválik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

wasp

2018. november 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, még anno az első krémmániás dobozban lapult egy kisebb üveggel, azóta nagy megelégedéssel használom. Nyilván nem lett a bőröm hibátlan, de a gyulladásokkal jól elbánik, a pórusokat tisztítja, valamicskét összébb is húzza. Én nagyon szeretem, ajánlom azoknak is, akiknek esetleg érzékenyebb a bőre, az enyémet nem bántotta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak