Paula's Choice

Ár:   5900 Ft és 13 400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   5900 Ft és 13 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Ez a könnyű hámlasztó amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről és a pórusok belsejéből, harcol a bőröregedés jelei ellen is.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, keratosis pilaris, pirosság, rosacea és öregedő, ráncos bőr esetén
  • Kombinált, zsíros bőrre
  • Kitisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Serkenti a kollagéntermelést és kisimítja a ráncokat

pH: 3.5-3.9

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 9 000 Ft , Eladó: Sziluuun
Állapot: 3-szor próbáltam ki, majdnem tele van., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázásnál fizetés banki utalással, vagy foxpost, személyes átvétel esetén kp is ok

Sziluuun

2021. február 1.

A szaga borzalmas amitől még eltekintenék, de nekem nagyon nem bírta a bőröm. Egyből bepirosodott a használata után, és jó pár nap kellett, hogy elmúljon. Kár érte, mert nem olcsó termékről van szó. Akinek érzékeny a bőre semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

bongi

2020. december 30.

30 ml-s kiszerelést kaptam ajándékba a rendelésem mellé, használom is szorgalmasan a Resist tonikkal és hidratálóval együtt. Teszi a dolgát, szépek az összetevői, viszont a szaga borzalmas. Emiatt meg az ára miatt mínusz egy csillag. Egyelőre nem látom, hogy a Cheer Up hámlasztónál jobb/hatásosabb lenne, hiába ütősebb az INCI-je.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

dorci993

2020. október 27.

Nagy reményekkel futottam neki egy új bőrápolási rutinnak, amiben ezt használom mindennapi hámlasztónak. Amennyire el tudom különíteni ennek a hatását, elég szomorú vagyok, ugyanis nem túl izmos. Pedig én abszolút tökéletes alanynak érzem magamat, a kombinált bőrömmel, tág pórusokkal és sajnos mitesszerekkel együtt, de túl sok változást nem vettem észre mióta használom. Egy egészen kicsit mintha összébb húzta volna az orromon lévő pórusokat, és ha jóindulatú akarok lenni azt mondom, néhány mitesszer halványabb is lett, de ennyi. Cserébe viszont egyre többször fordul elő, hogy begyullad az államon, és/vagy az orcámon lévő néhány mitesszer, amik nehezen is akarnak gyógyulni, olykor egy hétig is csúnya és piros marad (ilyesmit utoljára tizenévesen tapasztaltam, ami nem mostanában volt). Tény hogy a hormonháztartásom sincs épp a legjobb állapotában, csakhogy az nem friss probléma, viszont mióta ezt használom, rosszabbnak tűnik a helyzet az arcomon. Valószínűleg így is elhasználom a kis kiszerelést, ha már megvettem ennyiért, de ha nem történik valami csoda, ezt bizony nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Dinabebi

2020. szeptember 29.

Nagyon jól lehúzza a pattanásaimat, másnapra szinte már alig látszik. A mitesszereim is eltűntek. Sokat javított a bőröm állapotán. Engem nem zavar, hogy vízszerű folyadék. A tenyerembe öntök egy keveset és úgy kenem az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

VicaEszti

2020. május 13.

Nekem nagy csalódás, egyáltalán semmi hatást nem tapasztalok, pedig már hónapok óta használom. Szerencsére csak mintát vásároltam belőle, így nem volt akkora pénzkidobás.
Bár bántani sem bántotta a bőröm, ezért 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Bár bántani sem bántotta a bőröm, ezért 2 csillagot kap.

wildrose

2019. november 24.

Illatmentes, vízállagú folyadék, én vattakorongra öntve használom minden reggel arctisztítás után. Semmilyen utóérzete nincs, kis idő elteltével szoktam rátenni a szérumokat és a krémeket, eddig minddel jól együttműködött. A rozaceámat nem bántja, sőt, csökkenti a kipirosodást, és szépen simít. Tökéletes termék, meleg szívvel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Egy luxus mintát használtam el, de nem szerettük meg egymást, nem is tapasztaltam a remélt változást, így nem veszem meg nagy kiszerelésben. Helyette viszont vettem Cheer Up-ot, az bevált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nyk

2019. június 26.

Az itteni pozitív vélemények illetve a Skinsmart oldal alapos áttanulmányozása után rendeltem meg. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos én semmilyen változást nem tapasztaltam 1 tubus elhasználása után, így én nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

rhaenys

2019. április 23.

Első hámlasztóm volt, rövid időn belül látványos eredményt hozott az akkor nagyon pattanásos, heges bőrömön. Egységesebb lett az arcom, kevesebb pattanás, gyorsabb gyógyulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

CeCeDrake

2019. január 30.

A genetikai lottón én nagy méretű pórusokat nyertem. Ezekkel nem lehet csinálni semmit, ami nagy, az az is marad. Csak karban kell őket tartani. Rengeteg BHA-t kipróbáltam, ennek pl 2x futottam neki, végül ez nyert.
Én nem mondom, hogy igen nagyon összehúzza a pórusokat, inkább kevésbé láthatóvá teszi és nagyon könnyen lehet tisztítani és nem tömődnek el úgy.
Kicsit szárít, ha véletlenül túladagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Kicsit szárít, ha véletlenül túladagolom.

Antioxidánsok: Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak