Paula's Choice

Ár:   5900 Ft és 13 400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   5900 Ft és 13 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Ez a könnyű hámlasztó amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről és a pórusok belsejéből, harcol a bőröregedés jelei ellen is.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, keratosis pilaris, pirosság, rosacea és öregedő, ráncos bőr esetén
  • Kombinált, zsíros bőrre
  • Kitisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Serkenti a kollagéntermelést és kisimítja a ráncokat

pH: 3.5-3.9

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Beccu

Korcsoport: < 18
2022. május 8.

Mindenki nagyon dicséri, ezért én is vettem egy kis kiszerelésűt. Én nem vettem észre nagyobb változást, mint más hámlasztónál. Egyszer jó volt, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. május 8.

Barbuus

2022. április 21.

Nagyon örültem volna ha beválik, tavaly szeptemberben vásároltam, zsíros tág pórusú bőrőmre, használgattam, igaz nem rendszeresen, viszont kb másfél hónapja elővettem hogy heti 2x-szer bekenjem vele a fejemet, a homlokomat kb 3 használat után kicsapta , először azt hittem purging lehet vagy csak túltoltam, ezért ott nem is folytattam csak az arcom két oldalán. Viszont a homlokom továbbra sem javult, hetekig ugyanolyan csúnya gyulladt piros pöttyök voltak rajta, mire rájöttem hogy fungal acnét idézett elő nekem a hámlasztó, első nizoral pakolásomon vagyok túl és már sokkal jobb a helyzet. Sajnálom nyilván nem csak a termék hibája hogy erre érzékeny a bőröm, de mástól eddig nem jött elő soha ilyesmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

horanett92

2022. március 1.

Az első hámlasztóm, sok-sok hónapja használom szinte minden nap és nagyon elégedett vagyok vele. Vizszerűen könnyű, nagyon gyorsan beszívódik. A mitesszereimen látványosan javított: a felső fekete oxidált réteg gyakorlatilag eltűnt róluk és kisebbek is lettek. Számuk látványosan nem csökkent szerintem, de nekem ez már jelentős javulásnak számít. Anti-aging hatást eddig különösebben nem vettem észre. Az illata érdekes, engem a kamrában hagyott fonnyadt hagymára emlékeztet, de ez csak addig érződik, amíg be nem szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

oorsiii

2021. december 29.

Szerintem abszolút nem büdös, és szerintem is könnyen beszívódik (ellenben nekem a fekete úgy megáll a tetején hogy utána alig tud szerencsétlen hidratáló beszívódni). Viszont sajnos azzal is egyet értek hogy kb semmilyen hatása nincs. Nagyon jó összetevői vannak, szóval lehet hogy valójában hosszú távon csodát tenne a bőrömmel, de nekem a pattanások kezelésében nem segített semmit, pedig már másnaponta használtam. A nagy kiszerelést vettem meg, elhasználom de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Nikolaj

2021. november 30.

Az állaga nagyon könnyű, folyékony. Nincs semmilyen ragadós érzés utána, teljesen beszívódik a bőrbe. Kellemes a használata, kevesebb pattanásom lett a használata során, de a szaga elviselhetetlen számomra. A fekete liquid bha sokkal jobban bevált számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

dorqaap

2021. augusztus 8.

Első hámlasztóm, biztosra mentem, hogy ne legyen pénzkidobás. Nem éget, nem bizserget, én reggel és este is felkenem. Nagyon kis babapopsi simaságú a böröm tőle, de nagyobb pattikkal nem küzd meg. Szerintem ha elfogy, próbálok egy kicsit erősebbet. De alapvetően ajánlanám még érzékeny bőrüeknek, és viszonylag normál bőrrel rendelkezőknek. Kicsit rossz az, hogy víz az egész, és a tenyerembe öntöm, onnan meg gyorsan a fejemre akarom locsolni, és ez egy kicsit nehézkes, de nem akarom elpazarolni a termék felét, hogy pamacsra felvigyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

hoembera

2021. február 28.

Na nekem ez lett a BHA-k közül a befutó. Pont a gyengédebb, 1%-os Calm BHA irritált valami miatt, ez viszont tényleg csodát tett, lehúzta a pirosságot, valamennyire csökkentette a mitesszereket és pattanásaim sincsenek (bár az szerintem a komplett rutinnak összességében véve köszönhető). Vízszerű az állaga, hamar beszívódik. Reggelente használom, erre jön rá a PC Calm szérum és a hidratáló, majd a fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Sziluuun

2021. február 1.

A szaga borzalmas amitől még eltekintenék, de nekem nagyon nem bírta a bőröm. Egyből bepirosodott a használata után, és jó pár nap kellett, hogy elmúljon. Kár érte, mert nem olcsó termékről van szó. Akinek érzékeny a bőre semmiképpen nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

bongi

2020. december 30.

30 ml-s kiszerelést kaptam ajándékba a rendelésem mellé, használom is szorgalmasan a Resist tonikkal és hidratálóval együtt. Teszi a dolgát, szépek az összetevői, viszont a szaga borzalmas. Emiatt meg az ára miatt mínusz egy csillag. Egyelőre nem látom, hogy a Cheer Up hámlasztónál jobb/hatásosabb lenne, hiába ütősebb az INCI-je.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

dorci993

2020. október 27.

Nagy reményekkel futottam neki egy új bőrápolási rutinnak, amiben ezt használom mindennapi hámlasztónak. Amennyire el tudom különíteni ennek a hatását, elég szomorú vagyok, ugyanis nem túl izmos. Pedig én abszolút tökéletes alanynak érzem magamat, a kombinált bőrömmel, tág pórusokkal és sajnos mitesszerekkel együtt, de túl sok változást nem vettem észre mióta használom. Egy egészen kicsit mintha összébb húzta volna az orromon lévő pórusokat, és ha jóindulatú akarok lenni azt mondom, néhány mitesszer halványabb is lett, de ennyi. Cserébe viszont egyre többször fordul elő, hogy begyullad az államon, és/vagy az orcámon lévő néhány mitesszer, amik nehezen is akarnak gyógyulni, olykor egy hétig is csúnya és piros marad (ilyesmit utoljára tizenévesen tapasztaltam, ami nem mostanában volt). Tény hogy a hormonháztartásom sincs épp a legjobb állapotában, csakhogy az nem friss probléma, viszont mióta ezt használom, rosszabbnak tűnik a helyzet az arcomon. Valószínűleg így is elhasználom a kis kiszerelést, ha már megvettem ennyiért, de ha nem történik valami csoda, ezt bizony nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Antioxidánsok: Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.