Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

Egyedi liqui-gel formula, ami hialuron savat és kulcsfontosságú, a bőrben természetesen is megtalálható, bőrregeneráló összetevőket tartalmaz. Hatására a bőr azonnal feltöltődik, a ráncok, finom vonalak simábbak lesznek. A kezelés erősíti a bőr természetes vízmegkötő képességét és védőrétegét is, plusz, pár csep belőle bármilyen hidratáló krém vagy szérum hatását fokozza .

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 12 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Lexy1296

2019. november 16.

Kiváncsi voltam rá, így karácsonyra megvettem, sokáig elég volt, de olyan nagy változást nem hozott a bőrömnek. Kellemes volt, nem okozott pattanásokat, de szerintem jóval olcsóbb hialuronsavas szérumok is tudják ennek a hatását hozni, mint pl a the ordinary és a g&g 101 Ha5 Light.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Mesi

2018. február 22.

Mintát használtam belőle, pici pipettás üvegcsében jött --> ez nagyon tetszett!
De: nekem a használata nem jött be. Bármihez kevertem, valahogy "kukacos" lett a végeredmény az arcomon, nem tudtam rá sminkelni sem, ha ezt a terméket használtam.
Nem tudtam kikísérletezni rá felhasználóbarát módot, ehhez azért elég drága dolog.
Bocsi Paula...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Mintát használtam belőle, pici pipettás üvegcsében jött --> ez nagyon tetszett!
Bocsi Paula...

revontulet

2017. június 2.

Tolem 4 csillagot kap, mivel ha onmagaban hasznaltam a boromre par cseppet, akkor eleg ragacsos volt es nem ereztem ugy, hogy beszivodik, sot huzodott utana a borom (utana a hidratalo nyilvan ezt orvosolta, de azert na.). Ezek utan a hidratalo kremembe (kis borsonyi adagba) cseppentettem 1-2 cseppet es ugy szuperul mukodik, Nem okozott kiutest, pedig mas marka hyaluronjaval volt mar gondom. Nagyon kellemesen feltolti a bort. Eleg draga, viszont nekem sokaig eleg, mert 1-2 csepp eleg belole. Osszessegeben megerte megvennem, mert a marka hidratalo kremebe keverve nagyon jol mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

juditviktoria

2017. április 10.

Már régóta nagy rajongója vagyok a PC termékeknek,a világoskék Resist Anti-Aging termék családot használom.Nappalra a Skin Hydator krémet,éjjelre pedig az Antioxidant Serumot szoktam felkenni.Először amikor megjelentek a booster termékek furcsálltam is hogy minek az extra ha már van hidratáló.
Aztán most egy hónapja győzött a kíváncsiságom.A kicsi kiszerelést akartam meg rendelni hogy ki próbáljam,de nem volt raktáron.....hát megvettem a nagyot! :)
Nagyon szeretem az első használat óta,tényleg felturbózza a hidratáló krém hatását.Éjjelre 3 cseppet,nappalra 1-et használok.Feltölti az arcom,sokkal puhább és egyből beszívódik a bőrömbe!Egy szó mint száz,minden igéretét beváltja és bizony újra vevős termék nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

sztinke

2017. március 7.

Mivel vízhiányos a bőröm, viszont könnyen zsírosodik, ezért tapasztalat alapján a szérum+könnyedebb hidratáló krém kombó válik be leginkább rá. Egyébként a Clarins kétfázisú szérumját használom, de mivel az is drága, gondoltam teszek egy próbát ezzel a termékkel is. Először egy delux mintám volt, és mivel elégedett voltam vele, megvettem a teljes kiszerelést is. Azóta pedig egy újabbat.
Az állaga vizezett zselé szerű, illata nincs, könnyen, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál, kisimít, feltölt. Abszolút kellemes használni akár nappalra, akár éjszakára.
Egyedül az ára miatt elgondolkodtató, hogy újraveszem e ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Egyedül az ára miatt elgondolkodtató, hogy újraveszem e ismét.

Hanna83

2017. február 20.

Sok PC-s terméket próbáltam, sokat használok is, nekem alapvetően beváltak, de ez a termék nem lett nélkülözhetetlen a számomra. Mintha egy kicsit tényleg feszesebb, simább lenne a bőröm, amikor használom, de drasztikus változást nem érzek. A kiszerelését, csomagolását sem szeretem, egy kicsit körülményes a használata. Az ára is eltúlzott. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

OMJ

2017. január 28.

Nagyon szeretem! Tökéletesen hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Nagyon szeretem! Tökéletesen hidratal.

Lorna

2016. szeptember 4.

Deluxe mintám volt, csak szó szerint ugyanazt tudom hangoztatni, mint a többiek, elégedett vagyok vele, de az ára miatt nem venném újra :) vagy nagy kiszerelésben. Folyékony állaga van, és pöttyet zavar, hogy sose tudom, hogy krémbe keverjem, vagy a pipettával magamra kenegessem. Azt hiszem mindkettőt lehet, de mivel booster valahogy úgy érzem az volna a helyes, ha a krémbe keverném, de az olyan macera, hogy csak egyszer próbálkoztam vele : krém kupakját lecsavarni, krém a kézbe, vissza a krémkupak a kezem ragacsos, lecsavarni a boostert, az nem megy keresni egy zsebkendőt, lecsavarni a kupakot, pár csepp a krémbe, krém az arcra, kezem megint ragacsos vissza a booster kupakját, zsebkendő... komolyabb problémáim is vannak ám az életben.:) Esküszöm. Na mindegy, nekem már túl sok lépés, kicsit drága, kicsit macerás, viszont instant működik, és feltölt. Mindenki döntsön a saját belátása, pénztárcája szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

PinkPearl

2016. április 26.

Szuper jó. Egy delux mintát használtam el. Tökéletesen feltölti a bőrt, kellemes, csak ajánlani tudom. Valószínüleg az ára miatt nem fogom nagy kiszerelésben megvenni..... bár ki tudja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Gagibagi

2016. március 24.

Nekem nagyon bejött. Tényleg azonnal látszik a hatása, este felkenem, és reggelre egyszerűen csak ragyogóbb és egészségesebb lesz a bőröm. Szerintem, mint minden más hatóanyag, a hialuron sav is csak akkor működik ilyen jól, ha előtte megfelelően elő van készítve a bőr. Èrtem ez alatt a megfelelő tisztítást, hámlasztást. Különben halottnak a csók. Szuper termék, és tényleg beváltja, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.