Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 800 Ft

Könnyed, gyorsan beszívódó szérum kimagasló antioxidáns tartalommal, ami ideális a kombinált, zsíros bőrre is. Gyulladáscsökkentő összetevőkkel, antioxidánsokkal, hidratáló hialuronsavval és sjetjelző összetevőkkel segít abban, hogy a bőr fiatalosabb legyen.

Illat és színezékmentes, érzékeny bőrre is ideális. Kiváló sminkalap.

Összehasonlítás: RESIST Antioxidáns szérumok

Ár: 13 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 10000 , Eladó: AnnaPanna007
Állapot: 2 alkalommal próbált (borsónyi mennyiség), Helyszín: Győr, fizetés: --

anile

2021. február 13.

A minimál arcápolási rutinomba kerestem egy szuper, minden jóval megpakolt szérumot. Megtaláltam. Már a második teljes kiszerelést használom reggel és este, két-két pumpálásnyit, így kb két és fél hónap alatt használtam el egy tubust. Előtte termálvizes spray-vel nedvesítem meg az arcom, így eloszlatni is könnyebb. A hatása látványos, sokkal élettel telibb és ragyogóbb a bőröm, és ezt már mások is észrevették. Egyedül az árával nem vagyok annyira kibékülve, de mivel használ, így nincs mit tenni, rendelem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

theylovejucc

2021. február 6.

Nekem bejött, finoman hidratál, nagyon kevés is elég belőle. Nem egy csodaszer, főleg ennyiért, de elhasználom biztosan. Egyedül ami kifejezetten zavar a termékben, hogy használat után megragad a tubus kinyomó részénél és odaszárad, így mikor újra használom, a szérum előtt jön egy adag összeragadt sárga darabka is vele, amitől elég nehéz megszabadulni miközben kennéd magadra a cuccot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

maow

2021. január 25.

Egy normál kiszerelést használtam el belőle, és nagyon szerette a bőröm. Gyorsan beszívódott, nem ragadt, a hidratáló krémem hatását felturbózta, az arcom szépen kisimult, letisztult tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

bongi

2021. január 23.

Én is jobban szeretném, ha kevésbé lenne szilikonos, és ez a többi PC szérumra és krémre is igaz. Másnaponta használom a reggeli rutinban, fényvédő előtt 2-3 pupányit oszlatok el az arcomon és nyakamon. Egy pumplálással elég kevés szérum jön ki, így ez egyszerre nem túl nagy mennyiség. Több mint egy hónapja kenegetem, úgy látom ez nem az a szérum, ami ennyi idő alatt látványosan csinálna bármint is, de egyelőre elég a tudat, hogy ezek a hatóanyagok csak jót tehetnek a bőrömmel. Még bőven van belőle, de nem tervezem újravenni ha elfogy, mert ki szeretném próbálni a többi PC antioxidáns szérumot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

julia.tunde

2020. november 10.

Szuper szérum. Sok minden kipróbáltam, de nekem nappalra csak a PC szérumok jönnek be. Nem nagyon sminkelek, nem szeretem az alapozó érzetét, úgyhogy max egy kis púder. Szóval fontos, hogy ne zsírosodjon be tőle az arcom nap végére. Persze nem marad végig matt, de a legjobb amit eddig próbáltam. Hogy az antioxidáns rész működik-e az majd 20 év múlva derül ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

zs001

2020. október 23.

Ez valami kegyetlenül szilikonos, borzasztó érzés felkenni. Felkenés után szabályosan fullad a bőröm alatta, olyan érzés, mintha egy zacskót húztam volna a fejemre. A mennyiséget sem tudom megítélni, hogy mennyit kellene ebből felapplikálni...gyakorlatilag kiesik a tubusból, olyan sűrű az állaga. Bármit teszek alá, felé, minden kukacosodik rajta. Tényleg nem értem a nagy hype-ot, ami körülveszi. Egyáltalán nem szoktak pattanásaim lenni, most lett 3, mióta ezt használom. Nem tudok másra tippelni, csak ettől lehet.
El kell fogadnom, hogy az én bőröm nem szilikon-kompatibilis, bármennyire is az folyik a csapból, hogy nem árt. Nekem sajnos igen. Örülök, hogy csak egy delux mintát vettem meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

SchmitterBettina

2020. szeptember 22.

Imádom! Kombinált bőrűeknek ez egy csoda, főleg a nagy nyári melegekben. Egész nyáron használtam , rá a fényvédő és egész nap szépen kordában tartotta az arcom kifényesedését. Délután persze fénylett egy kicsit. Élettel teli lett tőle az arcom, sima, puha , feszes. Van egy morgó ráncom halványított azon is. Most másik szérumot használok a márkától. De nyáron biztos őt fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

redvelvet

2020. szeptember 2.

Sajnos nekem a pénzkidobás kategória lett. Annyira szépek az összetevői, szerettem volna, ha működik... még azt is tudom mondani, hogy láttam pozitív változásokat is, de egyszerűen folyamatosan gyulladt pattikat okozott. Ha abbahagytam, elmúlt, vártam amíg helyrejött a bőröm, újra kezdtem, ismét. Ez így nem jó kör sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

katalinmester13

2020. május 13.

Csak 1 ml-em volt. Első használat utáni első gondolat: Nekem ez kell! Pillanatok alatt beszívódik. Az apróbb ráncokat hosszabb időre eltünteti, nemcsak addig, amíg beszívódik. Szerintem nyáron önmagában is elég lenne nappali krém helyett. Most már tudom, mire gyűjtök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

lacee4

2019. december 31.

Könnyen beszivodik, lassan fogy, nem okoz pattanasokat. Jelenleg reggel - este használom Bha után, hidratáló előtt, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Sea Whip Extract, Bisabolol, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Niacinamide, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.