Paula's Choice

Ár:   9 200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Napsugár, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   9 200 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 200  Ft

Ez az anti-aging tonik csodásan felturbózza bőröd textúráját, mialatt normalizálja a pórusok méretét, és csökkenti a pattanások miatti bőrpirosságot.

• Hatásos pattanások, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a bőr kollagéntermelését
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 9 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
ppetruc

2019. november 12.

Lassan egy hónapja használom. Egyenlőre semmilyen féle változást nem észleltem a bőrömön, olyan, mintha vízzel mosnom újra és újra az arcom. Szép az INCI-je, de egyenlőre semmi más érvet nem tudok felsorakoztatni, miért érné meg mégegyszer megvenni (merthogy az ára is elég húzós, kíváncsi leszek meddig lesz elég).
Később updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Később updatelek.

Lorna

2019. november 12.

Update: egész üveget elhasználva kevésbé jött be. Lesem pedig az öszetevőlistát erőteljesen és biza szép nagyon, de hát akkoris, minek ha senki eredményt nem látok
Olyan érzésem van mintha vízzel lötykölném az arcomat. Egy drága gyönyörű összetevőlistájú vízzel.
Miteszerekre nem hatott, a hormonális pattanások előjöttek így is úgy is. (
ami eddig nekem bevált arra az olcsó de hatékony Akneroxid 10 százalékos krém célzott kezelésre. Az a tűzoltó estére reggelre pedig láthatóan jobb lesz a helyzet.
A Paula's Choicetól meg a piros antioxidáns szérum a Skin Recovery Super Antioxidant Serum, a retinol miatt, vagy szintén Paulától a Resist Multi Correction Treatment with Azelaic Acid + BHA (aminek amit egy Skinsmartos levelezés után megtudtam ugyanaz az összetevő listája mint a 10% Azelaic Acid Booster és mint a Clear Daily Treatment ith Azeliac Acid +BHA.
Off: vajon Paulájéknál direkt az volt a cél, hogy ki tud megjegyezhetetlenebb nevet kitalálni? ;)
Na de ez : hidratáló hatása, nem létező hidratáló hatása nyáron még elmegy, télen - mégcsak ősz van nagyon elkeseítő.
Ha hidratálás a cél akkor a sötétkék Paulás tonikot tudom ajánlani. Az eszetlen jó, lakatlan szigetre viszem termék. (Ressist Advanced Replenishing tonik)

2016 jul 15. Kis méretben volt meg, tervezem egyszer - inkább nyári időben, ha lehet újravenni nagy méretben. Jó összetevőlistája van, és meglepően rendben volt a bőröm amíg használtam. Egyébként a PC kiadott Amcsiban egy niacinamide boostert, ha jól tudom, itt meg ez az összetevő a 3-ik helyen csücsül ez az összetevőlistán, főleg az ebből fakadó kíváncsiság miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Miteszerekre nem hatott, a hormonális pattanások előjöttek így is úgy is. (

Pomelo

2019. szeptember 14.

A lemosóját imádom, de ennek sajnos semmi különös hatását nem tapasztaltam, így ilyen ár mellett lemondtam róla. A döntésben segített, hogy rátaláltam a NIOD SDSM-re :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Bblanka92

2019. március 19.

Rengeteg apró pattanás jelent meg a bőrömön az utóbbi időben. Úgy gondoltam kipróbálok egy drágább terméket, amiről sok jót olvastam a KM-en. Reggel és este használom és nagyon sokat javított a bőrömön. A pattanások száma láthatóan csökkent aminek nagyon örültem. A bőröm puhább, frissebb és ápoltabb. Biztosan újra fogom venni a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Axela8

2019. március 2.

Alapvetően az én bőröm normál/száraz, viszont kb. másfél hete apró pattanások lepték el a homlokom. Eléggé bepánikoltam :D Gyors megoldás után kutattam és akkor találtam rá erre a tonikra. Kis hezitálás után megrendeltem, oh és milyen jól tettem! 4. napja használom reggel-este és szinte teljesen elmúltak az apró pattanások. Nagyon-nagyon boldog vagyok! Nekem ennyi pénzt bőven megér, mert ez tényleg egy csodaszer számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

bugeyes

2018. július 8.

Őszintén mondom, hogy rengeteget javult a bőröm állapota, mióta PC termékekből áll többnyire a bőrápolási rutinom. Én nagyon szívtam a fogam, hogy most komolyan ennyi pénzt fizessek ki egy arctonikra?! Így 30 felé topogva, úgy gondoltam, hogy most már inkább a minőség felé hajlok, mint a mennyiség felé, úgyhogy a pár lépéses rutinomba mégiscsak beépítettem. Azt is vállalom őszintén, hogy fogalmam sincs, hogy maga a tonik önállóan milyen hatást nyújtana, mert nem egyedül őt használom a termékcsaládból. Az tuti, hogy mióta PC a superbalanced tonikját cseréltem erre, a bőröm még jobb állapotba került. Szerintem sajnos ezt ki kell tapasztalni, és ezért is jó, hogy lehet ezekből a termékekből kisebb kiszerelésben is vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

galivali

2018. július 3.

Az egyik legjobb tonik, amit használtam. Szépen tisztít, még a sminket is. Egységesebb tőle a bőröm, a pórusaim mérete is csökkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

lujzi

2018. május 24.

a legtöbb pc-s terméknél, ha nem is azonnal, de hamar megmutatkozik a termék hatása. ennél a toniknál ez nem történt meg, ahhoz meg túl drága, hogy csak az inci alapján betippelt "biztos jó lesz hosszútávon"-ra hagyatkozzak. nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Annyi jót olvastam róla, hogy megvettem. Már régóta nem használtam tonikot az arcomra, mert általában kipirosodott tőle a bőröm az orrom környékén/ az arcom középső részén. Akkor is, ha alkoholmentes volt. Ettől azonban nem! Kellemes érzés a bőrömnek, és szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

Hajni1980

2018. március 12.

Ez a második tonik, amit használtam PC-ből. Szép, szép az összetevő lista, impozáns anti-aging összetevőkkel. Nekem a skin balancing toner jobban bevált. Szebb bőrképet eredményezett, igaz, abban több a niacimid is. És nagyobb a kiszerelése. És valamennyivel olcsóbb is. De ez is egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Carnosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak