Paula's Choice

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Napsugár, Módosítva: 2014. november 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 800  Ft

Ez az anti-aging tonik csodásan felturbózza bőröd textúráját, mialatt normalizálja a pórusok méretét, és csökkenti a pattanások miatti bőrpirosságot.

• Hatásos pattanások, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a bőr kollagéntermelését
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 8 800  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Bblanka92

2019. március 19.

Rengeteg apró pattanás jelent meg a bőrömön az utóbbi időben. Úgy gondoltam kipróbálok egy drágább terméket, amiről sok jót olvastam a KM-en. Reggel és este használom és nagyon sokat javított a bőrömön. A pattanások száma láthatóan csökkent aminek nagyon örültem. A bőröm puhább, frissebb és ápoltabb. Biztosan újra fogom venni a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Axela8

2019. március 2.

Alapvetően az én bőröm normál/száraz, viszont kb. másfél hete apró pattanások lepték el a homlokom. Eléggé bepánikoltam :D Gyors megoldás után kutattam és akkor találtam rá erre a tonikra. Kis hezitálás után megrendeltem, oh és milyen jól tettem! 4. napja használom reggel-este és szinte teljesen elmúltak az apró pattanások. Nagyon-nagyon boldog vagyok! Nekem ennyi pénzt bőven megér, mert ez tényleg egy csodaszer számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

bugeyes

2018. július 8.

Őszintén mondom, hogy rengeteget javult a bőröm állapota, mióta PC termékekből áll többnyire a bőrápolási rutinom. Én nagyon szívtam a fogam, hogy most komolyan ennyi pénzt fizessek ki egy arctonikra?! Így 30 felé topogva, úgy gondoltam, hogy most már inkább a minőség felé hajlok, mint a mennyiség felé, úgyhogy a pár lépéses rutinomba mégiscsak beépítettem. Azt is vállalom őszintén, hogy fogalmam sincs, hogy maga a tonik önállóan milyen hatást nyújtana, mert nem egyedül őt használom a termékcsaládból. Az tuti, hogy mióta PC a superbalanced tonikját cseréltem erre, a bőröm még jobb állapotba került. Szerintem sajnos ezt ki kell tapasztalni, és ezért is jó, hogy lehet ezekből a termékekből kisebb kiszerelésben is vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

galivali

2018. július 3.

Az egyik legjobb tonik, amit használtam. Szépen tisztít, még a sminket is. Egységesebb tőle a bőröm, a pórusaim mérete is csökkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

lujzi

2018. május 24.

a legtöbb pc-s terméknél, ha nem is azonnal, de hamar megmutatkozik a termék hatása. ennél a toniknál ez nem történt meg, ahhoz meg túl drága, hogy csak az inci alapján betippelt "biztos jó lesz hosszútávon"-ra hagyatkozzak. nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Annyi jót olvastam róla, hogy megvettem. Már régóta nem használtam tonikot az arcomra, mert általában kipirosodott tőle a bőröm az orrom környékén/ az arcom középső részén. Akkor is, ha alkoholmentes volt. Ettől azonban nem! Kellemes érzés a bőrömnek, és szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

Hajni1980

2018. március 12.

Ez a második tonik, amit használtam PC-ből. Szép, szép az összetevő lista, impozáns anti-aging összetevőkkel. Nekem a skin balancing toner jobban bevált. Szebb bőrképet eredményezett, igaz, abban több a niacimid is. És nagyobb a kiszerelése. És valamennyivel olcsóbb is. De ez is egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

cooleva

2018. március 5.

Kedvenc-legjobb tonik! Első körben: INCI...megríkat!
Üdébb és simább képet ad, eltávolít mindenféle piszkot (sminktelen arcról is!) A száraz, néha pirosló arcbőrömet olyan módon nyugtatja, hogy jhaajj! Egy kis csoda! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Kedvenc-legjobb tonik! Első körben: INCI...megríkat!

Alizka

2017. szeptember 23.

Eddig még csak mintákat használtam belőle, tervezem megvenni a teljes kiszerelést is. Én is a kezembe teszem, onnan pedig az arcomra, ám ebbe még bele kell jönnöm, mert gyakran a könyökömig folyt egy része... Használata után sima, hidratált az arcom, a bőrképem egységesebb. Kicsit jobban is összehúzhatná a pórusokat. Lehet ehhez több idő kell, vagy az én bőrömmel nem lehet mit tenni. A szemkörnyékemen is szépen szerepelt, a kis ráncocskák valamennyit simultak. Nem okozott pattanásokat, irritációt. Hidratálni nem nagyon tudok krémmel, mert vagy zsíros lesz a fejem, vagy kipattogok tőlük, így ez a tonik nagy kincs. Bár ennek használata mellett is tapasztaltam zsírosodást a homlokomon, ami viszont annak is betudható, hogy elfogyott a cinkes-niacinamidos szérumom, és még nem tudtam újat rendelni. Egyelőre 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Lazarsab

2017. augusztus 16.

Na ez tényleg csodaszer! Zsíros bőröm van erős vízhiánnyal, az arc egészén tág pórusokkal. Még a könnyedebb állagú krémeket sem érzem komfortosan magamon, különösen a melegebb hónapokban. Inkább rétegzek könnyedebb textúrákat. Imádom hasznalni ezt a tonikot, amire inkább szérumként tekintek. Vattakorong nélkül oszlatom el a cseppeket a bőrömön ami utána puha , hidratált lesz. Valóban lehúzza a gyulladast és összehúzza a bőrömet, csodát tett a pórusaimmal. Nyáron önmagában éleg hidratációt biztosít. 118 ml ilyen szuper szérum 8800ftért, a legjobb vásár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Carnosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak