Paula's Choice

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   10 200 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 200  Ft

Innovatív testápoló, szalicilsavat tartalmaz, amely segít eltüntetni a száraz foltokat, miközben erős antioxidánsokkal látja el a bőrt.. Azonnal és folyamatosan javítja a bőr szerkezetét és tónusát.

• 2% szalicilsavval hámlasztja a bőrt egy hatékony pH tartományban (3,2-3,6)
  • Selymes textúrája könnyen kenhető, és gyorsan beszívódik
  • Jelentősen csökkenti a gyulladást és enyhíti a bőr vörösségét
  • Kiváló a kiemelkedő vörös dudorok (keratosis pilaris) kezelésére
  • 100%-illat-és színezőanyag-mentes

Figyelem: Amikor BHA terméket használ, nappalra fényvédő szükséges.

Ár: 10 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Uveggalamb

2019. október 22.

Jó kis testápoló az érzékeny, irritált, kipattogásra, pattanásra hajlamos bőr ápolására, javítására.
Sajnos nálam valamiért úgy néz ki, hogy a méreganyagok kiválasztása a hátbőrömön (és fenekemen: bocs , túl sok infó :D) jelentkezik. Nyáron ez eléggé zavar, mert a lenge ruhákban, fürdőruhában kint van, látszik és csúnya. Rendszeres használat mellett viszont tényleg szép eredményt értem el, sokkal simább lett a bőröm, ezek a kis gyulladások, póruseltömődések megszűntek.
Sajnos most, hogy már jön a hidegebb idő és egyre inkább takarásban van a kérdéses bőrfelület elfelejtem használni, pedig kellene, mert látom, hogy a probléma sajna visszatér , ha huzamosabb ideig nem kezelgetem ezeket a területeket.
Szóval alapvetően tökre tudom ajánlani, jó kis cucc, de valószínűleg a hormonális , avagy genetikus okok miatt fennálló problémát rendszeres használat mellett tudja szépen kezelni és kordában tartani , de ahhoz, hogy teljesen megszűnjön a gond, ahhoz belső változtatásra is van szükség. Vagyis tüneti kezelés, de annak szuper. Drága, mint minden PC termék, de megéri az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 27.

Gyantázás után szoktam használni a testemen, szépen leviszi a gyulladást. Kellemesen kenhető, marad egy kis selymes réteg vissza. Arcra szerintem gyenge lenne, nem merem használni. Nem lehet vele túlhámlasztani, nem szárít. Viszont nem olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

KKornel

2019. július 16.

Elég sok pattanás jött a hátamra, nem szerettem volna hormonkezelést, ezért próbáltam ki ezt a terméket és mondhatni csodát tett!!! Nagyon durván heges volt a hátam és sok pattanás jött ki rajta, viszont a haszánlat utáni kb 2.hét óta, nagyon-nagyon elvétve jön csak ki 1-1 pattanás. Így 1 év használat után szinte az összes heget eltüntette a hátamról, szóval tényleg csak ajánlani tudom azoknak, akik hasonló prolémával küzdenek. Úgy, hogy heti legalább háromszor használom a hámlaszót, a tubus kb. 3 hónapig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Meja

2019. január 27.

Sajnos nálam nem váltotta be a hozzá füzött reményeket :( én is arcra használtam, az itteni tapasztalatok alapján, de sajnos nagyon kipirult töle az arcom, a kis piros foltjaim is megmaradtak, még talán mondhatom azt, hogy több is elö jött töle. Nekem nem érte meg :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Malachite

2019. január 11.

Azt sem tudom hol kezdjem a véleményírást. Sokáig használtam Paula liquid 2%-os hámlasztóját, majd a Cosrx dupe-ját, míg végül ennél kötöttem ki. Sokakhoz hasonlóan én is arcra szántam, mivel az arcra valóaknak elég húzós az ára, és nem láttam semmi olyat az összetevők között, ami miatt ne mertem volna a pofimra kenni. Az illata zöldes, nem meghatározható, de semmiképp sem kellemetlen. A textúrája könnyed, selymes, szinte azonnal beszívódik aminek nagyon örülök, mert a liquidben nem szerettem, hogy hosszan éreztem a ragacsosságát. Este bekentem vele az arcomat, nyakamat, mellkasomat, majd a lábszáramat - hátha nekem is beválik szőrbenövés ellen - a térdeimet, bokáimat és a könyökömet, ahol általában kicsit durvábbnak érzem a bőrömet, illetve a felkaromat, ahol szemmel nem látható de tapintható kis dudorok (keratosis pilaris?) voltak. Reggel ébredés után elkapott a deja vu, ugyanazt a különös, enyhén húzódó érzést érzékeltem az arcomban, mint mikor a liquidet használtam: mintha éjjel felvarrták volna az amúgy nem létező ráncaimat és kivasalták volna a pofikámat. A bőröm gyakorlatilag hibátlan és minimál effort mellett is szép (tudom tudom menjek a fenébe), mégis döbbenten tapasztaltam mennyire selymes, puha és egységes lett reggel. Legalább 2-3 percet áldoztam a tapogatásra, annyira elképesztő volt :D. Ekkor jöttem rá, hogy a Cosrx-nál sosem éreztem vagy tapasztaltam ilyen szintű hatást, pedig az elvileg kétszer ennyi szalicilsavat tartalmaz, 4%-os. A felkaromon egy éjszaka után (!) már szinte alig volt dudor, a térdem, könyököm selymes és rugalmas. Elbűvölve tapogattam a bekent területeket, és éreztem, véglegesen megtértem Paula nénihez hámlasztók terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Reddiamond

2018. szeptember 23.

Az itteni vélemények alapján jutottam el odáig, hogy ki kell próbálnom ezeket a termékeket. A Skinsmart-os Zsuzsi nagyon segítőkész volt. Ő tanácsolta ezt a terméket, a felkaromon lévő fehér gumós pattanásokra, ill a lábszáramon lévő csúnya szőrtüszőgyulladásra. Először félve próbáltam ki, mert tartottam attól, hogy az önbarnítót "leszedni". De jelentem semmilyen negatív hatása nincs rá. Az illata először furcsa volt...engem ragasztóra emlékezet... De másnapi használatnál már nem volt ennyire zavaró. Gyorsan beszívódott, jól hidratált. Egyelőre mást nem tapasztaltam. A szaga miatt 4-es. Később update-elek.

Update:kb 1 havi kitartó használat mellett, nem romlott, sőt javult a szőrtüszőgyulladásos lábam állapota. Hurrá!!! Ill a felkaromon lévő keratosis p. is csökkent. Szóval abszolút újravevős! :) Felpontozom 5*-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

gaz1ra

2018. augusztus 11.

Csodálatosan sima és egyenletes tőle a bőröm, pattanásokat is eltünteti, de kicsit ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nuca

2018. február 6.

muha-ha-ha! Én is arcra használom főleg, nekem jobban bejön mint a tonikszerű hámlasztók mert nem húzódik annyira utána a bőröm. A kiszerelése pedig jelentős, persze értem én ha valaki testre használja úgy jóval több kell de arcra nagyon gazdaságos. Főleg ha azt nézem, hogy a tonikok nagy része a kukában landol a vattakoronggal, ez meg max. az ujjakon szívódik be:). Szóval nagy barátok lettünk. Néha a talpamat is bekenem vele azt is puhítja, bár önmagában erre nem csodaszer de jó érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Kremcica

2017. december 14.

Mintát kaptam belőle amit egyből egy korábbi mini krémem dobozába nyomtam át és használtam el végül többnyire az arcomra. Egész sokáig elég volt, most fogyott el. Nagyon finom tiszta zöldteás illata van. Eddig mindig folyékony hámlasztókat használtam így kicsit fura volt elsőre a krémes állag. Hatásában láthatólag megnyugtatta a bőröm, akár a vállamon, dekoltázson vagy az arcomon volt a gond. Az állaga miatt pedig még jól is esett, mintha némileg hidratált is volna. Elég húzós ára van és a másik (világoskék) PC-s hámlasztó nekem jobban bevált ha sos kell az arcomat helyrehozni. Lehet ha napi szinten ezt kenném akkor ugyanúgy meglenne a hatás de akkor árban ugyanott lennék. Még gondolkodom kell e ez nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

fokid1

2017. június 23.

UPDATE
2017.06.23
A hátamat valóban szépen helyrehozta, de azon kb 5 régi pattanás helye volt. Sajnos viszont a kezdeti javulás után semmit nem használt a karomon lévő KP-ra kentem én becsülettel és vártam a csodát, majdnem egy évig, de igazából csak egyre rosszabb lett. Végül a Cosrx BHA-s termékét kezdtem el a karomra is kenni, és azt kell hogy mondjam ég és föld, pár hét alatt egyből javult, a pirosság is lement, és sokkal puhább a bőröm is,és az ára is barátibb...szóval ha vkinek szintén nem vált be ez a termék KP-ra akkor ajánlom inkább a Cosrx-et.
2016.08.25
Egész életemben a keratosis pilarisos volt a kezem már mindent kipróbáltam, aztán végül rájöttem, hogy talán ez a krém segíthet, de az ára miatt pár hónapig még vártam azzal, hogy megrendeljem e, végül örülök, hogy megtettem. A karomon a kis pöttyök kb 1,5 hónap múlva kezdtek eltűnni, ilyen sima még sosem volt a bőröm. A hátamra is használom ott kb 1 hét alatt eltűntek a régi pattanások helyei. Az ára az tényleg nagyon húzós, de legalább nem átvágás, úgyhogy akinek ilyen problémája van, annak megéri összespórolnia rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

UPDATE
2017.06.23
2016.08.25

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.