Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490 Ft

Innovatív testápoló, szalicilsavat tartalmaz, amely segít eltüntetni a száraz foltokat, miközben erős antioxidánsokkal látja el a bőrt.. Azonnal és folyamatosan javítja a bőr szerkezetét és tónusát.

• 2% szalicilsavval hámlasztja a bőrt egy hatékony pH tartományban (3,2-3,6)
  • Selymes textúrája könnyen kenhető, és gyorsan beszívódik
  • Jelentősen csökkenti a gyulladást és enyhíti a bőr vörösségét
  • Kiváló a kiemelkedő vörös dudorok (keratosis pilaris) kezelésére
  • 100%-illat-és színezőanyag-mentes

Figyelem: Amikor BHA terméket használ, nappalra fényvédő szükséges.

Ár: 11 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zsebicat

2021. május 5.

Nagyon szeretem. Kb. két hete kezdtem el használni keratosis pilaris-ra a skinsmart ajánlása alapján a PC Daily Replenishing Body Cream-jével együtt. A "csirkebőr" tünetein még nem változtatott, de azt olvastam, kell egy kis idő neki. A hátamon lévő néhány apró pattanás viszont gyorsan eltűnt. Arcra is ezt használom hetente kétszer.

Update: le kell sajnos vinnem két csillagot, mert elég gyorsan elfogyott, és ennyi pénzért többet vártam. A szőrtüszőkön valamennyire segít (azt írta, hgy a body creammel együtt király a kettő), a csirkebőrrel viszont semmit nem csinált, pedig kifejezetten azért vettem. Okosszépség ajánlására a TO glikolra és a Cerave SA krémjére váltok, meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

GabriellaE

2021. április 27.

Arcra használom én is. Meglátszik ha 1-2 napig nem használom mert nagyon szépen kordában tartja a mitesszereim. Hála az Istennek nincsen akném, de ha kijön rajtam egy csúfság akkor gyorsan leviszi a pirosságot és vissza húzza a gyulladást. Nem 1 nyomkodástól mentett már meg! Bekenem vele a pattit, vissza húzza 1-2 nap alatt. Egész arcra szoktam használni esténként lefekvés előtt. Alá kell hidratálni mert hosszútávon ki tudja szárítani a bőrt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

bongi

2021. március 29.

Arcra és testre is használom, hatásos pattanások, ilyen olyan pöttyök, szőrbenövés ellen. Ha nem találok olcsóbb alternatívát, akkor marad ez, mert tényleg jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Podhorszkiniki

2020. december 29.

Nagyon jó kis termék. Testre, arcra is használom. Vettem egy 50ml utazó méretet PC európai honlapjáról. Vártam a wow hatást. KB 1 hét kellett mire célbaért. Uborkara hajazó enyhe illata van, nem szarit, nem csíp. (Ha valaki tényleg testapolot szeretne... cerave sarokapoloja pont azt tudja amit ettől várnál)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Egykettoharom

2020. december 27.

Szeretem, mert nagy mértékben csökkentette a keratosis pilarisom, és állandó használat mellett telejsen el is tüntette. Csak egy lusta majom vagyok, és nem használtam tovább, ezért újra előjött. Sebaj, újra megvásároltam és ismét hozta az ismert hatást. Öt csillag, teljes mértékben elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

julia.tunde

2020. november 10.

Párszor vettem és lassan használgattam el a mellkasomra, vállamra, mivel ott is szoktak apró pattanásaim lenni. Főleg nyáron a naptól. Szuperül elmulasztja őket pár nap alatt és nagyon selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

BTLaura

2020. október 31.

Egy 60ml-s tubust használtam el a felkaromra és combomra, ahol leginkább jellemző a keratosis. Határozottan látszik a javulás, de nem tűnt el minden teljesen. Próbáltam helyettesíteni az árban barátibb Cerave szalicilsavas testápolójával, de ez sajnos mintha jobban teljesítene. Az illata nem a kedvencem, de nem is szörnyű, az állaga sűrű, de eloszlatható. Akcióban beszerezve mindenképp érdemes egy próbára, mert eddigi leghatékonyabb termékem a problémára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

vombatszombat

2020. április 18.

Ez egy szuper termék, én a lábamra használtam, ahol sajnos főleg a vádlimon és a combom belsején sok piros pötty van mindig szőrbenövéstől és keratosis pilaristól. Arra egész jól működött, kellett azért pár hét mire láttam az eredményt, de valóban volt eredmény, kevesebb szőrbenövés, puhább bőr. Sajnos teljesen nem tűntek el a piros pöttyök, de lényegesen jobb lett. Érdekes viszont, hogy cserébe nem igazán hidratált. Ahogy egyébként nyáron látom, nagyon sokan küzdenek ilyen gonddal, a piros pöttyökkel a vádlin, combon, csodálkozom is, hogy mások még nem jöttek ki hasonló termékkel erre a problémára, már csak azért is, mert tök jó lenne egy hasonló termék mondjuk harmadáron...ez a nagy gond ugyanis, hogyha nagyobb felületen használja az ember, elég hamar elfogy, viszont elég drága termék, ezért sajnos igyekszem csak nyáron megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Uveggalamb

2019. október 22.

Jó kis testápoló az érzékeny, irritált, kipattogásra, pattanásra hajlamos bőr ápolására, javítására.
Sajnos nálam valamiért úgy néz ki, hogy a méreganyagok kiválasztása a hátbőrömön (és fenekemen: bocs , túl sok infó :D) jelentkezik. Nyáron ez eléggé zavar, mert a lenge ruhákban, fürdőruhában kint van, látszik és csúnya. Rendszeres használat mellett viszont tényleg szép eredményt értem el, sokkal simább lett a bőröm, ezek a kis gyulladások, póruseltömődések megszűntek.
Sajnos most, hogy már jön a hidegebb idő és egyre inkább takarásban van a kérdéses bőrfelület elfelejtem használni, pedig kellene, mert látom, hogy a probléma sajna visszatér , ha huzamosabb ideig nem kezelgetem ezeket a területeket.
Szóval alapvetően tökre tudom ajánlani, jó kis cucc, de valószínűleg a hormonális , avagy genetikus okok miatt fennálló problémát rendszeres használat mellett tudja szépen kezelni és kordában tartani , de ahhoz, hogy teljesen megszűnjön a gond, ahhoz belső változtatásra is van szükség. Vagyis tüneti kezelés, de annak szuper. Drága, mint minden PC termék, de megéri az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 27.

Gyantázás után szoktam használni a testemen, szépen leviszi a gyulladást. Kellemesen kenhető, marad egy kis selymes réteg vissza. Arcra szerintem gyenge lenne, nem merem használni. Nem lehet vele túlhámlasztani, nem szárít. Viszont nem olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.