Paula's Choice

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   11 490 Ft
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490 Ft

Innovatív testápoló, szalicilsavat tartalmaz, amely segít eltüntetni a száraz foltokat, miközben erős antioxidánsokkal látja el a bőrt.. Azonnal és folyamatosan javítja a bőr szerkezetét és tónusát.

• 2% szalicilsavval hámlasztja a bőrt egy hatékony pH tartományban (3,2-3,6)
  • Selymes textúrája könnyen kenhető, és gyorsan beszívódik
  • Jelentősen csökkenti a gyulladást és enyhíti a bőr vörösségét
  • Kiváló a kiemelkedő vörös dudorok (keratosis pilaris) kezelésére
  • 100%-illat-és színezőanyag-mentes

Figyelem: Amikor BHA terméket használ, nappalra fényvédő szükséges.

Ár: 11 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

hugihugi

2022. január 20.

Van egy kis fura illata, de nekem ez kifejezetten tetszik. Nagyon könnyű eldolgozni és hamar beszívja a bőröm. Többnyire teszi a dolgát, bár szerintem elég drága és mivel nem arcra használom fogy is rendesen... Még nem használom olyan régóta, szóval remélem a tubus végén azt fogom mondani hogy megérte, mert még egy kis javulást azért várnék a használatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

Monicapandaa

2022. január 6.

Hát/popsi kiütésekre vettem. Már első használat után érezni az eredményt ami csodálatos! Illata nem túl jó,de hamar el is olyan. Azt olvasom a vélemények között, hogy nem hidratál.. de igazából nem ez a dolga,hiszen hámlasztó! Ha szárazabb bőrre használja valaki akkor érdemes rá kenni valamilyen táplálóbb testápolót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

wardeclaredonimperfections

2022. január 3.

Farpofákon megjelenő gyulladt csomókra használom és rendkívül hatásos , nem engedi , hogy elduguljanak a dolgok . Az ára viszont gusztustalan . :) ( továbbra is meg fogom venni , mert eddig semmi nem működött ) . Az illata olyan , mintha csokoládét és valami bűzös vegyszert kevertünk volna össze. Testes , de gyorsan beszívódik. Nem hidratál túlzottan , ami egy testápolótól nem a legjobb dolog , ezért 4 csillag .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

andeve

2021. december 14.

kis piros pöttyeimre vettem, hatásos, elmúlnak tőle, de ha abbahagyom akkor azonnal vissza is jönnek, alapvetően száraz a bőröm és ez a krém még rátesz egy lapáttal, de utánahidratálok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Nutellabella

2021. november 6.

Hámlasztani tényleg jó, semmi sem segített eddig ennyire a combomon megjelenő szőrtüszőgyulladások eltűntetésében, mint ez, illetve AHA-s társa. Viszont tényleg nem hidratál, sőt, ha egymás után több nap használom, kifejezetten krepp-papíros lesz a bőröm. Kap egy négyest, mert a célját (gyulladás levitele) teljesíti, de nem vált ki testápolót, valamint drága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

maow

2021. november 5.

A márka folyékony BHA hámlasztója helyett választottam, mert ez egyrészt ár-érték arányban kedvezőbb, másrészt a folyadék sokszor átfolyt az ujjaim között, és így nem szándékosan ugyan, de pazaroltam a hámlasztót.
A vállamon és a mellkasomon lévő pattikat szépen eltüntette és segít megakadályozni az újabbak megjelenését (főleg menstruáció előtt ez baromi jól jön). Ha lustaságból vagy feledékenységből nem kenem pár napig magamat, újra előjönnek, szóval tényleg hat. Arcra is használom napi szinten, ott is eltünteti a pattanásokat, kisimítja, de nem nehezíti el a bőrömet, és mintha a mitesszereim száma is csökkent volna. Van egy kis kemikália szaga, de szerintem nem vészes. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

reka12519

2021. november 1.

Pozitívuma számomra az volt, hogy nem volt semmiféle illata és könnyen beszívódott.
Negatívuma pedig az, hogy nem hidratálta eléggé a bőrömet. (száraz lábra használtam)
A legfőbb negatívuma pedig, hogy nem csinált semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

A legfőbb negatívuma pedig, hogy nem csinált semmit.

slytherclaw

2021. augusztus 31.

Egy deluxe mintát használok lassan két hónapja, de még mindig van belőle rendesen. Testre vettem (hátra, illetve szőrbenövés ellen), de kíváncsiságból kipróbáltam az arcomra is és csodálatos! Óvatosan kell vele bánni, ha az embernek érzékenyebb a bőre, mert szárít rendesen, de mértékkel használva szuper. Én csak hetente egyszer használom arcra, de ennyivel is olyan szépen karban tartja és kipucolja a bőrömet, hogy szinte alig-alig lehet látni a pórusaimat az orcámon és az orromon. A hátamon is remekül lehúzta a csúnyább, gyulladt pattanásokat, de azért használom tovább szorgalmasan, hogy ne is jöjjenek vissza.
Nagyon elégedett vagyok vele, ár-érték arányban is teljesen rendben van szerintem. Inkább megveszek valamit kicsit drágábban, ami biztosan működik, mint hogy olcsóbb dolgokkal kísérletezzek, amik vagy beválnak, vagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

hoembera

2021. június 5.

Deluxe mintát kaptam belőle a PC-s rendelésnél. Az illata vegyszerre vagy ragasztóra emlékeztet, ami hamar elillan. A lotion formulája hamar beszívódik. A karomon én úgy éreztem nem hidratál eléggé vagy talán kicsit szárít is. Mivel nekem nincsen problémám a testemen pattanásokkal, keratosis pilarissal, maradok a CeraVe krémjénél ill. lotion-jánál, nekem nem érné meg az árát. Esetleg kipróbálom majd az AHA-s verziót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

GabriellaE

2021. április 27.

Arcra használom én is. Meglátszik ha 1-2 napig nem használom mert nagyon szépen kordában tartja a mitesszereim. Hála az Istennek nincsen akném, de ha kijön rajtam egy csúfság akkor gyorsan leviszi a pirosságot és vissza húzza a gyulladást. Nem 1 nyomkodástól mentett már meg! Bekenem vele a pattit, vissza húzza 1-2 nap alatt. Egész arcra szoktam használni esténként lefekvés előtt. Alá kell hidratálni mert hosszútávon ki tudja szárítani a bőrt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.