Paula's Choice

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   237 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 690  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2016. január 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 690  Ft

Ha kedveled a krémes, de mégsem zsíros hatású lemosókat, melyek puha habot képeznek, akkor a Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser Neked való! :) A lemosó a zsíros és kombinált bőrre készült, tökéletesen eltávolítja a felesleges zsírt és sminket, mégis gyendég a bőrhöz. Ideális a pattanásokra hajlamos és/vagy tág pórusú zsíros és kombinált bőrre.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és öregedő bőr esetén
  • Eltávolítja a felesleges zsírt és sminket
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 7 690  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
p.bettina

2019. május 11.

Egy heti használat után még sok dolgot nem tapasztaltan vele kapcsolatban, viszont az nagyon tetszik, hogy egy 5 forintosnyi mennyiség elég, nagyon kellemes a felvitele, könnyű használni, és nem szárítja a bőrömet, bár használok más termékeket is használok mellé. Még próbalgatom. Egyenlőre csak mintát rendeltem belőle, mert elég húzós az ára...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Louisa

2019. március 28.

Nagy kiszerelést vásároltam -egy szuper akció keretén belül a skinsmarton-, megelőlegezve a márkának a bizalmat. Még csak most ismerkedek a PC termékekkel. A Foreomhoz kerestem egy krémesen habzó lemosót. Nagyon kellemes a használata, más lemosókhoz nem hasonlítható krémes habot képez, nem lesz utána csikorgósan tiszta a bőröm. 1 hónapja használom, nagyon szeretem és azóta nem jött ki újabb nagyobb pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Voillet

2019. január 4.

Szerintem az egyik legjobb arclemosó. Nem érte meg az árát de semmien kellemetlen hatása nem volt és nagyon bőrbarát. Az ára miatt még vívódok az újra vétel miatt. Ritka ilyen jót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

svivko

2018. május 10.

A második benga kiszerelést használom (473 ml-es 8991 Ft-ért), szerintem ez mindent elmondt.
Selymesen habzik.Double cleansing-be tökéletesen beleilleszthető. Nem szárít és nem zavarja a bőröm. Nem okozz pattanásokat, vagy a rozacea belobbanását, túlhámlasztásnál nem idéz elő száraz foltokat.
Az én ultrazsíros T-vonalamnak, egyébként kombinált bőrömnek A Tökéletes Lemosó.
Smink 80%-át leszedi, ha véletlenül a szembe kerül nem csíp és még sorolhatnám... :)
Szerintem a nagy mennyiség simán megéri az árát, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Szerintem a nagy mennyiség simán megéri az árát, ajánlom!

nettas

2018. március 19.

A terméket nem minősíthetem rossznak. Sminket nem távolítja el, a leírtakkal ellentétben én nem is vártam el tőle, gondoltam szólok, ha más igen. Nem csípi a szememet. Közepesen szárítja a bőrömet, de mivel használok hidratálót ez sem zavar. Egy dologgal nem vagyok kibékülve, hogy nem érzem az árát. Nem tudom mitől jobb egy 900 Ft-os Balea, Cosmia lemosótól. Így ezt én pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kisvirci

2018. március 1.

A hidratálójával együtt használtam, annyira szárította a bőrömet, hogy abba kellett hagynom a használatát! Többet ilyet nem veszek! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

kristinakroes

2017. december 6.

Ez az én termékcsaládom. Csodás termékek! Bárcsak megengedhetném magamnak a teljes termékcsaládot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

kneva

2017. április 29.

Sajnálom, hogy ez a kiszerelés nem pumpás, mint a világoskék, de cserébe jobb a milliliter-ára. A világoskékhez képest nem habzik annyira, nem olyan a hab sűrűsége, talán egy cseppet több fogy belőle.
Az én bőrömet egyáltalán nem szárította. Előtte minden este micellás vizet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Avellana32

2017. március 28.

Mintát rendeltem belőle, szépen tisztított, viszont nagyon hámlott használat után a bőröm, és túlzottan kiszárította. Nem venném meg nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Maja92

2016. július 24.

Nagyon gyengéd lemosó, szépek az összetevői :) Nem irritál, a sminket is lehozza. Tényleg egy borsónyi elég belőle így sokáig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol