Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   237 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szonia, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Ha kedveled a krémes, de mégsem zsíros hatású lemosókat, melyek puha habot képeznek, akkor a Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser Neked való! :) A lemosó a zsíros és kombinált bőrre készült, tökéletesen eltávolítja a felesleges zsírt és sminket, mégis gyendég a bőrhöz. Ideális a pattanásokra hajlamos és/vagy tág pórusú zsíros és kombinált bőrre.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és öregedő bőr esetén
  • Eltávolítja a felesleges zsírt és sminket
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

julia.tunde

2020. november 10.

Nem rossz, valóban jó az állaga, de nekem szappanos száraz érzetem marad utána. És micellás lemosót használok még mellé, nem tisztít tökéletesen. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

stiles

2020. október 15.

Nekem ezzel feleslegesse valt a double cleansing (ha nincs vagy alig van rajtam smink), mert mindent leszed, de nem szaritja a bort. Nagyon szeretem az allagat, az illatat, kellemes hasznalni, bar kicsit nehez lemosni. Jobban orulnek neki ha ennek is pumpas csomagolasa lenne, mint a PC lemosok nagy reszenek, de amugy nem rossz ez a csomagolas sem. Kicsit tularazott (mint minden PC termek), de tenyleg nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

palmiii

2020. június 4.

Két darab tasakos mintát használtam el belőle. A krémes állaga és az illata nem tetszett, nehezen tudtam leöblíteni az arcomról. Használata után húzódott a bőröm, kicsit szárít. Nem tudott többet az olcsóbb lemosóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

m1ssm4c4br3

2020. április 18.

Nekem jól tisztít, nem csikorgósra. Kellemes puha utána a bőröm, nem irritál egyáltalán. Nem szoktam sminkelni magam, ezért egy lépéses tisztítónak teljesen megfelel, csak picit borsos az ára, viszont akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Dana1983

2019. november 21.

A bőröm nagyon érzékeny, szinte mindentől piros lesz. Alapból ez a termék csikorgósra tisztít, szárít és irritálta egy kicsit a bőrömet. Viszont egy rossz krémtől pattanások lepték el a fejem, és ez az arclemosó (Chia mag olajjal karöltve) másnapra nagyon sokat javított a helyzeten.

Update: Pattanásaim lettek tőle. Biztos túl sok hatóanyag van benne nekem. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Update: Pattanásaim lettek tőle. Biztos túl sok hatóanyag van benne nekem. :-/

HCHB11Cl11

2019. szeptember 18.

Egy egyszerű és hasznos, és a PC lemosók között a legolcsóbb (a nagyobbik változat) termék. Tetszik a krémes állaga, minimális habot képez, szépen megtisztul utána a bőröm. Nem kell belőle sok, elég gazdaságos. Én csak este szoktam használni (nagyon ritkán reggel), és majdnem 1 évig elég. A fényvédőhöz viszont önmagában kevés: vagy többet kell használni ebből, vagy előtte egy olajos/micellás lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

p.bettina

2019. június 23.

Egy heti használat után még sok dolgot nem tapasztaltan vele kapcsolatban, viszont az nagyon tetszik, hogy egy 5 forintosnyi mennyiség elég, nagyon kellemes a felvitele, könnyű használni, és nem szárítja a bőrömet, bár használok más termékeket is használok mellé. Még próbalgatom. Egyenlőre csak mintát rendeltem belőle, mert elég húzós az ára...

Update: Most már lassan 2 hónapja használom és egész pozitív tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban. A bőröm most sokkal tisztább, mint szokott lenni. Legutóbb a teljes kiszerelést rendeltem meg. Kicsit meggyűlt a bajom a tubussal... És most, hogy használom 2-3 hete, egyre nehezebb belőle kipréselni a krémet, pedig nem lehet még kifogyóban... Szóval ez egy pici negatívum, de bármikor szívesen újra veszem a lemosót, mert továbbra is szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Louisa

2019. március 28.

Nagy kiszerelést vásároltam -egy szuper akció keretén belül a skinsmarton-, megelőlegezve a márkának a bizalmat. Még csak most ismerkedek a PC termékekkel. A Foreomhoz kerestem egy krémesen habzó lemosót. Nagyon kellemes a használata, más lemosókhoz nem hasonlítható krémes habot képez, nem lesz utána csikorgósan tiszta a bőröm. 1 hónapja használom, nagyon szeretem és azóta nem jött ki újabb nagyobb pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Voillet

2019. január 4.

Szerintem az egyik legjobb arclemosó. Nem érte meg az árát de semmien kellemetlen hatása nem volt és nagyon bőrbarát. Az ára miatt még vívódok az újra vétel miatt. Ritka ilyen jót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

svivko

2018. május 10.

A második benga kiszerelést használom (473 ml-es 8991 Ft-ért), szerintem ez mindent elmondt.
Selymesen habzik.Double cleansing-be tökéletesen beleilleszthető. Nem szárít és nem zavarja a bőröm. Nem okozz pattanásokat, vagy a rozacea belobbanását, túlhámlasztásnál nem idéz elő száraz foltokat.
Az én ultrazsíros T-vonalamnak, egyébként kombinált bőrömnek A Tökéletes Lemosó.
Smink 80%-át leszedi, ha véletlenül a szembe kerül nem csíp és még sorolhatnám... :)
Szerintem a nagy mennyiség simán megéri az árát, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Szerintem a nagy mennyiség simán megéri az árát, ajánlom!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol