Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   237 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szonia, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Ha kedveled a krémes, de mégsem zsíros hatású lemosókat, melyek puha habot képeznek, akkor a Skin Balancing Oil-Reducing Cleanser Neked való! :) A lemosó a zsíros és kombinált bőrre készült, tökéletesen eltávolítja a felesleges zsírt és sminket, mégis gyendég a bőrhöz. Ideális a pattanásokra hajlamos és/vagy tág pórusú zsíros és kombinált bőrre.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és öregedő bőr esetén
  • Eltávolítja a felesleges zsírt és sminket
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 8000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Új, Helyszín: Dömös, fizetés: Fox, postán maradó, házhoz
Ár: 6000 , Eladó: infrontofthemirror
Állapot: új de kb. 20 ml hiányzik* (lásd leírás), Helyszín: Budapest XIII., fizetés: packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bellana

2022. május 10.

Számomra szuperül bevált ez a tisztító, kétlépésesen tisztítok, ez a második, önmagában nem szedi le teljesen az erősebb sminket, de van amivel úgy is megbirkózik. Krémes, selymes állagú, a pórusaim nagyon szépen tisztulnak tőle, nagyon puha utána az arcom. A szememet néha csípi picit, ha nagyon belemegy, de ha óvatosabban mosom semmi gond nincs. Az XXL kiszerelése miatt duplán megéri, nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

cyrd.wrx

2022. április 30.

A legjobb lemosó, amit valaha használtam, hosszú évek óta ez a kedvencem. Lemosás után nem húzódik a bőröm, mindig tökéletesen eltàvolít mindent. Erősebb sminkekhez előtte olajos lemosót használok, de egy bb krémmel simán megbirkózik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

reka12519

2021. november 1.

Életem első arclemosója volt. Eleinte szerettem, de 6-8 hét után már húzódott a lemosás után a bőröm tőle, elkezdett szárítani, pedig addig semmi bajom nem volt vele. Igaz, a bőröm csak enyhén zsíros. A szememet is csípte, de mi tagadás, szépen tisztított, de nem vettem újra. Nekem kb. fél évig volt elég úgy, hogy minden nap használtam esténként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

csill0

2021. május 22.

Sokáig kerestem a megfelelő arclemosót. Az ára húzós, azonban engem kárpótol abban, hogy 1 éven át bőven kitartott úgy, hogy a hátamra is használtam, használom. Állaga krémes, így egy kis borsó szemnyi elég, hogy az egész arcomat tudjam vele tisztítani. Nem csípi a szemet, ha belemegy, viszont mint minden másnál ami nem oda való kicsit " homályosan fogsz látni", amíg ki nem öblíted :D
A bőröm imádja, hisz 1 adag használatával az összes sminket leszedi - alapozó, púder, szemöldök és szem korrigálásokat is. Az arcom nem húzódik, nem feszül, puha és matt lesz egyáltalán nem szárít, sőt még bársonyosabb leszek. ( Pattanásos, és száraz T vonalban persze zsíros bőröm van, csak, hogy az életem is nehezebb legyen :D ) persze ahányan annyian vagyunk, én bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

julia.tunde

2020. november 10.

Nem rossz, valóban jó az állaga, de nekem szappanos száraz érzetem marad utána. És micellás lemosót használok még mellé, nem tisztít tökéletesen. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

stiles

2020. október 15.

Nekem ezzel feleslegesse valt a double cleansing (ha nincs vagy alig van rajtam smink), mert mindent leszed, de nem szaritja a bort. Nagyon szeretem az allagat, az illatat, kellemes hasznalni, bar kicsit nehez lemosni. Jobban orulnek neki ha ennek is pumpas csomagolasa lenne, mint a PC lemosok nagy reszenek, de amugy nem rossz ez a csomagolas sem. Kicsit tularazott (mint minden PC termek), de tenyleg nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

palmiii

2020. június 4.

Két darab tasakos mintát használtam el belőle. A krémes állaga és az illata nem tetszett, nehezen tudtam leöblíteni az arcomról. Használata után húzódott a bőröm, kicsit szárít. Nem tudott többet az olcsóbb lemosóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

m1ssm4c4br3

2020. április 18.

Nekem jól tisztít, nem csikorgósra. Kellemes puha utána a bőröm, nem irritál egyáltalán. Nem szoktam sminkelni magam, ezért egy lépéses tisztítónak teljesen megfelel, csak picit borsos az ára, viszont akciósan szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Dana1983

2019. november 21.

A bőröm nagyon érzékeny, szinte mindentől piros lesz. Alapból ez a termék csikorgósra tisztít, szárít és irritálta egy kicsit a bőrömet. Viszont egy rossz krémtől pattanások lepték el a fejem, és ez az arclemosó (Chia mag olajjal karöltve) másnapra nagyon sokat javított a helyzeten.

Update: Pattanásaim lettek tőle. Biztos túl sok hatóanyag van benne nekem. :-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Update: Pattanásaim lettek tőle. Biztos túl sok hatóanyag van benne nekem. :-/

HCHB11Cl11

2019. szeptember 18.

Egy egyszerű és hasznos, és a PC lemosók között a legolcsóbb (a nagyobbik változat) termék. Tetszik a krémes állaga, minimális habot képez, szépen megtisztul utána a bőröm. Nem kell belőle sok, elég gazdaságos. Én csak este szoktam használni (nagyon ritkán reggel), és majdnem 1 évig elég. A fényvédőhöz viszont önmagában kevés: vagy többet kell használni ebből, vagy előtte egy olajos/micellás lemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol