Paula's Choice

Ár:   8 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: evolet, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   8 490 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 490 Ft

Antioxidánsokat és növényi kivonatokat tartalmazó alkoholmentes tonik, ami segít a pórusok méretének normalizálásában, a bőr zsírtelmelésének egyensúlyba hozásában és a bőr fiatalosan tartásában.

Ár: 8 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
sssniki

2019. július 13.

Remélem egy nap vele temetnek el, mert szeretnék a túlvilágon is tonizálni. Vicc ide, vagy oda ez egy csodálatos termék. Rutinomba beilleszthető gond nélkül. Illatmentes, állatkisérletet nem végeztek. Nagyon szép összetevői vannak, valamint ápol s eltakar :) Pihe puha bőrt adott, a zsírosbödön fejem rajong érte!

Számomra 5 csillag és örök szerelem. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Számomra 5 csillag és örök szerelem. Mindenképp újravevős.

zimmbo

2019. április 26.

Kevésnek érzem az ápolást ennél a tonernél. Felkenem, és csipked néha, nem pedig megnyugtatja a bőröm. Használata után sem érzem, hogy enyhülne a tisztítás utáni bőrfeszülés.
A pórusokat rábízom a hámlasztókra, és kényeztetőbb toner után nézek, ebben az árkategóriában biztosan találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Drazsi

2019. március 20.

Bő egy hónapja használom, de a hatása már pár nap után megmutatkozott. A hámlasztásnak és a TO niának hála sokkal tisztább a bőröm, már gyulladás sosincs rajta. Ez a termèk kiegészítésnek szuper! A tonikot reggel használom lemosás után, felütögetem, nem vattázok. A bőröm textúráján javított. Puhább, simább az arcom. Egységesebb. Sokat dobott a rutinomon úgy érzem, és bár nem olcsó, abszolút megéri az árát, mert nagyon kevés kell belőle egy használatra. Ez örök darab marad szerintem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

dettusbettus

2019. február 14.

Kellemesen hidratál, a benne lévő niacinamide-nak köszönhetően pedig lényegesen csökkenti a pattanások számát. Azonban a pórusok méretén szerintem sem javít. A hámlasztó és a szérumok legjobb barátnője, mert egyedül nem bánik el a pórusokkal, így kell a célzott hatóanyag mixelés, aminek köszönhetően ha kisebbé nem is lehet varázsolni a kitágult pórusokat, de tisztán tartani igen, ebben jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Johanna989

2019. január 10.

Nagyon szeretem évek óta használom. Egyedül nem igazán csökkent a pórusok méretén de nagyon jól illeszkedik a rutinomba. Nem szárít, nincs utána húzódó bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Toposz

2018. december 3.

Nem volt időm megvárni, amíg megérkezik a rendelésem, így most mellőzöm ezt a toninkot egy kis időre, de biztosan visszatérek.
Szép összetevők, cruelty-free, alkohol nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Szép összetevők, cruelty-free, alkohol nélkül.

gelter001

2018. augusztus 9.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

anneshirley

2018. április 7.

Nem nyugati típusú "szárítsuk sivatagosra a bőrt alkohollal és aszaljuk össze még egy kis varázsmogyoróval is" tonerről van itt szó, hanem a koreai, illetve japán tonerek vonalát követő, tápláló, hidratáló, szérumra hajazó termékről. Fő hatóanyaga nem más, mint a koreaiak által szinte minden kozmetikumba belepakolt niacinamid. "Pore reducing" hatás az nem következett be rajtam (nem is számítottam rá, hogy őszinte legyek), de egyébként remek, és a hidratálást és a szebb bőrképet hozza, ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

bugeyes

2018. február 20.

Tényleg nem szárítja a bőrömet, frissnek, üdének érzem az arcbőröm a használata után, de sajna a pórusösszehúzó hatásról nem tudok nyilatkozni, mert nem észlelem különösebben. Persze összességében javult a bőröm állapota mióta PC termékeket használok, de nem gondolom, hogy ez kimondottan a toniknak köszönhető, plusz rendszeresen járok kozmetikushoz is. Szépek az összetevői az tény, de ennyi pénzért többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

polkadot

2018. január 31.

Toniknak tökéletes, ritka ilyen összetevőkkel tonikot találni, pláne alkohol nélkül. Szerettem, de őszintén szólva én többet vártam volna tőle. A "pore-reducing" felirat csábított el hogy kipróbáljam - az orcámon eléggé tágak a pórusaim, amik nagyon zavarnak - de a pórusaim méretével semmi sem történt. Picit csalódtam, mert a többi termékük amit próbáltam mind beváltotta amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/