Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: evolet, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Antioxidánsokat és növényi kivonatokat tartalmazó alkoholmentes tonik, ami segít a pórusok méretének normalizálásában, a bőr zsírtelmelésének egyensúlyba hozásában és a bőr fiatalosan tartásában.

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

enikO77

2022. augusztus 25.

Reggeli rutinban használom arcmosás után ezt a terméket. Nagyon fontos megemlíteni, hogy ez nem egy csodaszer, és nem is szabad ezt várni tőle. Kiegészítőként tökéletes lehet, de ennyi. Én mosható arctisztító korongra löttyintem, és azzal törlöm át az arcom tisztítás után a rutinozás előtt. Kellemes érzete van, nem ragadok tőle és az arcomat sem bántja. A bőrproblémáim nem oldaná meg önmagában, de biztos vagyok benne, hogy jótékonyan hozzájárul. Újra venni nem fogom az ára miatt, de jó termék, ezért megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

BlackCanary08

2022. augusztus 21.

Nagyjából 1 évig használtam, viszont rá kellett jönnöm, hogy valószínűleg ettől jöttek ki időszakosan pattanások az arcomon. Ebből következtettem arra, hogy nagy eséllyel a niacinamiddal nem vagyunk jóban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Regi23

2022. augusztus 1.

Kezdetben kételkedtem abban, hogy szeretni fogom, mostanra már elengedhetetlen része a rutinomnak. A benne lévő niacinamid pont elengedő ahhoz, hogy rendbe tegye a bőrömet, mióta ezt használom látványosan kisebbek a pórusaim és kevésbé zsírosodik a bőröm. Jól hidratál és nyugtat is. Szerettem volna leegyszerűsíteni a rutinomat, hogy ne kelljen olyan sok terméket használnom de ugyanúgy hatékony maradjon, így a niacinamid szérumot lecseréltem erre a tonikra, mert ebben megvan a niacinamid előnyös hatása és a plusz hidratálás is. Nagyon gazdaságos a kiszerelése, már majdnem fél éve használom napi 1x reggelente és csak most kezd kifogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

SkinCareBudapest

2022. június 27.

Folyékony, szinte vízállagú tonik, mely nem szárítja, irritálja bőrömet. Reggel és este a bőrápolási rutinom részeként alkalmazom, a tenyerembe csepegtetve 3-4 cseppet, majd ütögető mozdulatokkal viszem fel az arcomra. Szinte azonnal beszívódik a bőrbe és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Használata során úgy érzem, hogy bőröm üdébb és hidratáltabb. Napi 2x használat mellett 4 hónapig elegendő a 190ml kiszerelés. Többször megvásároltam már a tonikot és jelenleg is ezt használom, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Dorotii66

2022. április 10.

Nem lett a kedvencem ez a toner, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Alapvetően zsíros a bőröm, ezért reménykedtem abban, hogy majd egy picit segít rajta meg a pórusaimon. Hát... egy egész üveget elhasználtam én is, és sehol semmi. Nyilván nem egy tonertól fogom a megváltást és csodát várni, de azért ennyi pénzért nem szívesen locsolok valamit "csak úgy" az arcomra. De legalább nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 10.

Gollum

2022. január 9.

Én körülbelül két vagy három hete használom, de egyelőre nem szerettem bele, a Benton zöld tea tonikom jobb volt. Több Paula's choice terméket vezettem be esti használatra, de eddig egyik sem nyűgözött le. Még próbálkozom. Amúgy zsíros, mitesszeres bőröm van.
Január 20: Még mindíg van belőle, még mindíg használom hetente 2-3 alkalommal (amikor eszembe jut) és még mindíg nem tudom, hogy használ-e. Hidratálni szerintem nem hidratál és érdekes módon talán csípi a bőrömet a maszk alatt. Viszont úgy vettem észre, hogy ha nem használom a tonikot akkor ilyen gondom nincs. Az Effaclar Duo arckrémet szoktam utána felkenni.
Az elmúlt két évben ez a 3. üveg tonikom, úgy, hogy előtte évekig nem használtam, mert fölöslegesnek tartottam. Ez a termék megint csak megerősítette a hitemet, hogy a tonik semmire sem jó. Az előző két koreai tonikom sokkal jobb volt. Ha tonikot veszek, akkor inkább ott keresgélek majd, de ezt biztosan nem veszem újra. Láttam, hogy itt sokaknak bevált, nekem sajnos nem, de attól még lehet jó. Nekem az eddig kipróbált 4 PC termék közül talán a retinol volt az egyetlen ami bevált.

Február 7: Még van belőle egy kevés. Valamit biztosan csinál, de mivel a bőrömet nem hidratálja, viszont más niacinamidos termékeim is vannak (mostanság sok, zsíros bőrre szánt termékbe beleteszik), ezért nem fogom újravenni.
Ha jól olvastam valahol a PC tonikok pH értéke eléggé magas (néhányuk 6.5-7 körül van), a C-vitamin viszont az alacsonyabb pH-t kedveli, ezért ezt a tonikot C-vitamin előtt ritkán szoktam használni.
Engem nem nyűgözott le, de attól még másnak jó lehet. Szeretnék tudatos bőrápoló lenni, viszont szeretném azokat a termékeket, amik semmi érdemlegeset nem adnak hozzá a rutinomhoz, kivezetni. Valószínűleg a tonik (általában a tonik, nem csak ez) erre a sorsra fog jutni. Most vettem ugyan egy hámlasztó és hidratáló összetevőkkel is rendelkező CosrX tonikot, mert jelenleg csak egy mini Cheer Up hámlasztóm van itthon, amivel amúgy elégedett vagyok. Ha a hámlasztó tonik sem válik be, akkor valószínűleg végleg búcsút mondok ennek a termékkategóriának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Lewanda

2021. április 19.

Mivel eléggé zsíros a bőröm, főleg a hónap bizonyos napjain, hiányzott a rutinomból egy tonik, amivel jól esik reggel és este áttörölni az arcom. Mindenképp szerettem volna a bőrtípusomnak megfelelő, jótékony összetevőkben gazdag terméket kipróbálni, így esett erre a választásom, de sajnos azon kívül, hogy jó érzés vele áttörölni a bőröm nem csinált semmit. Tudom, hogy ez nem feltétlenül a termék hibája, nem is egy tonertól kell várni a csodát, de ennek a célnak egy olcsóbb kategóriás tonik is megfelel. Az ára miatt nem fogom újravenni, de aki megteheti annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

katonabianka

2021. március 17.

Én becsülettel elhasználtam egy teljes üveggel, mielőtt véleményt írtam. Nekem semmit nem használt sajnos, mintha magamra se raktam volna, ami ennyi pénzért azért.... Lényegében annyit használt, mintha sima vizet raktam volna az arcomra, nekem egyáltalán nem újravevős a termék, viszont nem mondom, hogy nem ajánlom egyáltalán, mert ismerőseim közül volt olyan, aki szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

bongi

2021. március 14.

2020 október: Egy hónapja használom, a Clinique tonikomat cseréltem le erre. Annál biztos, hogy jobb, de öt csillagot nem tudok adni. Kevésbé zsírosodik a bőröm mióta áttértem erre a tonikra, nem pirosodik ki folyton és nem néz ki annyira meggyötörtnek mint korábban. Viszont nagyjából egyszerre vezettem be a rutinomba a BHA hámlasztóval és a niacinamide szérummal, úgyhogy a javulást nem írthatom csak a tonik számlájára. Kézzel viszem fel, néha egy, néha több réteget. Jól beilleszthető a rutinomba, szépek az összetevői, de csodaszernek nem mondanám és pore reducing hatást még nem vettem észre.

Update: mivel 3 másik tonikkal (PC Resist, Benton és G&G) felváltva használom, még mindig megvan kb harmada. De mostanság egyre ritkábban használom mert úgy vettem észre, hogy a szérumok, krémek jobban felszívódnak, ha nem használok előttük tonikot. Egy kis hidratáláson kívűl nem ad semmi plusszt. De ha amúgy is használok szérumot és hidratálókrémet, akkor eléggé fölösleges. Pore reducing hatása sincs, dehát a tonik nagy része végülis víz, nincs benne annyi hatóanyag, hogy bármit is kezdjen a pórusokkal. Nem fog hiányozni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Podhorszkiniki

2021. január 2.

Mióta tudatos bőrápoló lettem - kB 4 éve- nem használok tonikot. Mindig úgy gondoltam rá, h egy felesleges dolog. Na de aztán... miután már kB 6 réteget kentem az arcomra szerumok ól, minden fele csodaszerekbol és nem lett jobb... Úgy döntöttem h minimál rutint fogok alkalmazni, de magasabb kategóriában. Így PC és NIOD termékeket használok. És persze ki kellett próbálnom egy tonikot. Nagyon jó. Azóta nem használok niacinamide szerumot, de kordában tartja a bőröm, akkor is ha tejes cuccokat eszek. Várom h na, most tuti kicsapja az arcom, de semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/