Paula's Choice

Ár:   8 990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: evolet, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   8 990 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 990 Ft

Antioxidánsokat és növényi kivonatokat tartalmazó alkoholmentes tonik, ami segít a pórusok méretének normalizálásában, a bőr zsírtelmelésének egyensúlyba hozásában és a bőr fiatalosan tartásában.

Ár: 8 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7100 , Eladó: dettusbettus
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta vagy személyes átvétel

Gollum

2020. november 26.

Én körülbelül két vagy három hete használom, de egyelőre nem szerettem bele, a Benton zöld tea tonikom jobb volt. Több Paula's choice terméket vezettem be esti használatra, de eddig egyik sem nyűgözött le. Még próbálkozom. Amúgy zsíros, mitesszeres bőröm van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

bongi

2020. október 29.

Egy hónapja használom, a Clinique tonikomat cseréltem le erre. Annál biztos, hogy jobb, de öt csillagot nem tudok adni. Kevésbé zsírosodik a bőröm mióta áttértem erre a tonikra, nem pirosodik ki folyton és nem néz ki annyira meggyötörtnek mint korábban. Viszont nagyjából egyszerre vezettem be a rutinomba a BHA hámlasztóval és a niacinamide szérummal, úgyhogy a javulást nem írthatom csak a tonik számlájára. Kézzel viszem fel, néha egy, néha több réteget. Jól beilleszthető a rutinomba, szépek az összetevői, de csodaszernek nem mondanám és pore reducing hatást még nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

dkitti87

2020. október 11.

Megmondom az őszintét nem tudom, hogy csinál e valamit a bőrömnel, de persze használom, kenegetem de olyan semmilyen intenzív változás nem történik a porusaimmal sem. Nem egy csodaszer, de nem pontozom le

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Doryca007

2020. augusztus 13.

Nagyon szerettem volna szeretni, de semmit nem javitott a borom allapotan. A nia miatt c vitaminos szerummal nem is hasznalhatom, gyanusan megvalok tole, de legalabbis jo sokaig pihenopalyara rakom.
Olyan kos semmilyen, ezert kap kettesket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Olyan kos semmilyen, ezert kap kettesket.

stiles

2020. március 18.

Nagyon szeretem, reggelente használom. Kicsit mattítja a zsíros bőrömet, de nem szárít, szebb a bőrképem és kevesebb a pattanásom, mitesszerem, ha rendszeresen használom. Tipikusan az a termék, amire úgy gondolok néha, hogy ez nem is feltétlenül szükséges része a rutinomnak, ki lehet hagyni ha sietek vagy nincs kedvem minden lépést megcsinálni, de ha pár napig nem használom, meglátszik a bőrömön - eddig sosem használtam még olyan tonikot, aminél ezt tapasztaltam. A pórus-összehúzó tulajdonságát nem vettem észre, de nem is ezért vettem és amúgy sem olyan vészesen nagyok a pórusaim. A barátom is elkezdte használni és eddig neki is nagyon tetszik. Gyönyörű összetevőlistája van és bár nem olcsó, de hatalmas kiszerelés és lassan fogy. Ha zsíros bőröd van és szebb bőrképet szeretnél, mindenképp próbáld ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

sssniki

2019. július 13.

Remélem egy nap vele temetnek el, mert szeretnék a túlvilágon is tonizálni. Vicc ide, vagy oda ez egy csodálatos termék. Rutinomba beilleszthető gond nélkül. Illatmentes, állatkisérletet nem végeztek. Nagyon szép összetevői vannak, valamint ápol s eltakar :) Pihe puha bőrt adott, a zsírosbödön fejem rajong érte!

Számomra 5 csillag és örök szerelem. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Számomra 5 csillag és örök szerelem. Mindenképp újravevős.

zimmbo

2019. április 26.

Kevésnek érzem az ápolást ennél a tonernél. Felkenem, és csipked néha, nem pedig megnyugtatja a bőröm. Használata után sem érzem, hogy enyhülne a tisztítás utáni bőrfeszülés.
A pórusokat rábízom a hámlasztókra, és kényeztetőbb toner után nézek, ebben az árkategóriában biztosan találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Drazsi

2019. március 20.

Bő egy hónapja használom, de a hatása már pár nap után megmutatkozott. A hámlasztásnak és a TO niának hála sokkal tisztább a bőröm, már gyulladás sosincs rajta. Ez a termèk kiegészítésnek szuper! A tonikot reggel használom lemosás után, felütögetem, nem vattázok. A bőröm textúráján javított. Puhább, simább az arcom. Egységesebb. Sokat dobott a rutinomon úgy érzem, és bár nem olcsó, abszolút megéri az árát, mert nagyon kevés kell belőle egy használatra. Ez örök darab marad szerintem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

dettusbettus

2019. február 14.

Kellemesen hidratál, a benne lévő niacinamide-nak köszönhetően pedig lényegesen csökkenti a pattanások számát. Azonban a pórusok méretén szerintem sem javít. A hámlasztó és a szérumok legjobb barátnője, mert egyedül nem bánik el a pórusokkal, így kell a célzott hatóanyag mixelés, aminek köszönhetően ha kisebbé nem is lehet varázsolni a kitágult pórusokat, de tisztán tartani igen, ebben jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Johanna989

2019. január 10.

Nagyon szeretem évek óta használom. Egyedül nem igazán csökkent a pórusok méretén de nagyon jól illeszkedik a rutinomba. Nem szárít, nincs utána húzódó bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/