Paula's Choice

Ár:   10500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. június 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Hámlasztja mind a bőr felszínét, mind a bőr belsejében a pórusokat. Könnyű krém, ami megszünteti az eltömődött pórusokat anélkül, hogy túlzott irritációt okozna. Megfelelő minden bőrtípusra, de a legjobb  a pattanásokra és mitesszerekre hajlamos, vagy rozacea-s bőrre. pH. 3.2.

Akik allergiásak az aszpirinre, ne használjanak BHA-t vagy AHA-t tartalmazó készítményeket.

Széncinke

2016. február 28.

Sajnos ez a termék nem váltotta be az ígéreteit. A második használatkor 5 perc után apró piros, fájó dudorok jelentek meg az orromon és az államon. Rögtön lemostam a krémet, és egy ilyen reakciűó után meg is váltam tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

kati94

2015. október 20.

3 pici mintát rendeltem belőle, 2-őt elhasználtam. 2-3 naponta kentem fel éjszakára az arcomra, nyakamra, nagyon könnyen beszívta a bőröm, másnap kevésbé zsírosodott és puhább lett. Tényleg nagyon büdös, de én már bármit elviselek, csak a pattanásaim tűnjenek el :D Egyelőre jónak tűnik, bár nem gondoltam, hogy az én bőrömre elég lesz az 1%-os is, pedig de! Sőt, a 2%-os már irritálta a gyulladt bőrömet. Játszom a gondolattal, hogy megrendelem a nagy kiszerelést, de éppen nincsen raktáron. Ha rászánom magam és hosszútávú használat után is lesz tapasztalatom, akkor update-elek, addig kap egy 4-est, mert csodaszernek azért nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

nagyorsolya78

2015. július 14.

Fél éve használom, és nincs meg az a wow-hatás, ami az AHA és az azelainsavas hámlasztással jött. Ugyanúgy mitesszeres az orrom, szám környéke, mintha semmit se csinálna. Ahhoz pedig drága volt.
Ki fogom próbálni a 2%-osat, hátha az jobb, abból van delux minta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Ki fogom próbálni a 2%-osat, hátha az jobb, abból van delux minta.

umpalumpa

2015. február 6.

Most már erről is merek véleményt alkotni, pláne a géles formulával szemben. Nekem nem büdös, ahogy többen is éreztétek, hanem olyan savas szaga van. (Kb. 1000 évvel ezelőtt használtam savas krémeket és hasonló szaguk volt). Nekem majdnem illat. Szeretem az állagát, főleg nyakra, homlokra, orromra és államra kenem. Az orcáimnak kevés lenne most, talán nyáron elég lesz oda is...
Nem okozott kipirosodást, szépen összekapja a pórusaimat. Nappalra persze nehezebb kencéket használok ilyen könnyű valami után, de télen amúgy is, szal ez nem gond. Mostanában maradok ennél a géllel és a liquiddel szemben. Ja és a 2%-os is hanyagolom télire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

sydney

2014. november 24.

Borzasztóan büdös ez a termék. Pedig állagra jobban bejönne, mint a gél változat, abszolút nem igényel hidratálást utána a bőröm, de a szaga miatt inkább másik hámlasztót keresek. Amúgy kevés kell belőle, és reggelre tényleg kisimult leszek tőle. Szóval jó lenne ez, ha bírnám az "illatát".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Mila85

2014. március 25.

Eddig egy mintát használtam el belőle, de nagyon tetszik, még 2db van. Első héten csak 2x használtam, aztán 3x. Nekem semmi pirosságot nem okozott, sőt gyönyörű kisimult arccal kelek mindig amikor felkentem estére. Minden szárazság eltűnik, puha sima az arcom. Nagyon kezdem megszeretni, de minden estére még nem merem kenni, csak 2, 3 naponta. De nem is érzem szükségét. Nekem nem pattanásos a bőröm, csak a t vonalban főleg az orromon imád kiszáradni a bőr és hámlani, amolyan zsíros korpának tudnám titulálni. Az a reményem hogy ez a bha segít ezt kordában tartani. Rendeltem 8%-os aha-t is, ha elfogynak a bha minták azt tesztelem és aztán nagyban is jöhet. Most úgy vagyok vele hogy ez a lotion kelleni fog, de meglátjuk a minták elhasználása után. Valóban van egy fura szaga, érdekesnek mondanám, nem büdös, de annyira nem is kellemes.Nem tudom melyik összetevő lehet. Csak ezt szoktam felkenni éjszakára más már nem megy rá, ez nekem elégséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Tvylvis

2014. január 28.

Három mintát használtam el belőle, ennek fényében tudom csak értékelni a terméket. Ráadásul pár miteszeren kívül nem nagyon van gondom a bőrömmel, így tényleg csak a próba volt a cél. Könnyen eloszlatható, remekül beszívódik. Viszont brutálisan erős szaga van, szinte csípi az orrom, amíg beszívódik. A férjem menekül előlem.... Nem zavarnak a fura szagok, mióta áttértem natúr vonalra, találkoztam egy két furcsasággal... de ez csíp is és büdös is. És mivel nincs rá szükségem, még véletlenül se fussak vele újból össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Anee876

2013. március 5.

Ami fura: a szaga, ez nem illat ez szag..
Második dolog: én totálisan kipattogtam tőle. Van valakinek ötlete, hogy miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Ami fura: a szaga, ez nem illat ez szag..
Második dolog: én totálisan kipattogtam tőle. Van valakinek ötlete, hogy miért?

horzso

2012. március 13.

Életem első exfoliáló terméke. Mivel rozacea-s a bőröm, 1 %-os hatóanyag tartalmút vettem, és óvatosan kezdtem használni. A honlapon azt írják, hogy kifejezetten jó rozacea-ra, mivel a szalicil gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal bír, valamint a BHA hámlasztja a bőrt, és így el tudja távolítani a rozacea-val járó száraz részekről a hámló bőrt. 2 naponta esténként használom, valóban javultak a hámló részek, és mintha a krémet könnyebben szívná be a bőröm. Ugyanakkor némi pirosságot generál az arcomon, ami reggelre megnyugszik. Reménykedem, hogy hosszabb távon is beválik, mivel arcradírt nem használhatok, ez tűnik jelenleg az egyetlen megoldásnak.

Update: most már hetek óta használom a skin recovery krémmel együtt, és látványosan javult a bőröm állapota. Időnként előjönnek kis piros pöttyök az államon, és néha kiszárad az arcom 1-1 foltban, de az esti exfoliálás után a száraz foltok eltűnnek reggelre. A pöttyök okára még nem jöttem rá, de pár nap alatt elmúlnak. A BHA felvitelekor időnként még mindig bepirosodik a bőröm, de károkat nem okoz benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 13.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.