Payot

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló, anti-stressz hatású, könnyű ápolókrém, mely helyreállítja a bőrflórát, csökkenti a diszkomfort érzetet, az irritációt és a pirosságot. Védi a bőrt a külső irritációkkal szemben és hidratálja azt. Könnyed, légies, felhőszerű textúraval rendelkezik. A bőr puhább, hidratáltabb és ragyogóbb lesz.

Asianlover

2020. március 30.

Először a kasmìr krèmmel ismerkedtem meg termèkminta alapjàn, imadtam. Teljes kiszerelèsben viszont màr mind a ketten - a felhővel - bekerültek a kosàrba, ès ìgy derült ki, hogy ez mèg jobb. Könnyű textùra, gyorsan beszìvodik, de egèsz napra jòl hidratàl, ès nem fènyesìt annyira, mint a kasmìr verziò.
Azok az ìgeretek, hogy ìgy meg ùgy megszèpìtenè-erősìtenè a bőrt, rajtam egyàltalàn nem vàltak be ennèl sem, ezt egyszerűen hidratàlò kategòriàban indìtanàm.
Ha elfogy, ezt a verziòt fogom ùjravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Ha elfogy, ezt a verziòt fogom ùjravenni.