Payot

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Hidratáló, anti-stressz hatású, gazdag ápolókrém olajos, beolvadó textúrával. Helyreállítja a bőrflórát, csillapítja a diszkomfort érzetet, csökkenti az irritációt és a pirosságot. Védi a bőrt a külső irritációkkal szemben és hidratálja azt.

Asianlover

2020. március 8.

Kezdjük ott, hogy féláron vettem, ez nagyban meghatározza az ár-érték aránybeli elégedettségem... Érzékeny bőrömön semmi gondot nem okozott, nyáron kezdtem használni, akkor sem volt sok, olajos állagának ellenére teljesen 4 évszakos. A probléma inkább ott kezdődött, mikor a felhő krémet is kipróbáltam, ami még komfortosabb volt a számomra. Nagyon szerettem olyan alapozók alá, amik matt hatásúak, ez a kombináció nagyon jól működött a vízhiányos bőrömmel. Összességében ez egy nagyon jó kis hidratáló, de a wow faktor/bőrszépítő tényező hiányzik belőle, így 4 csillagnál semmiképpen nem adhatok többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.