Payot

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anettg, Módosítva: 2021. október 13.

Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrszín egységesítő, színezett bőrtökéletesítő krém. Korrigál, egységesít és fed – minden arcszín tökéletlenségre (pigmentfoltok, fakó arcszín, sérülések, bőrpír). Univerzális kapszulába zárt pigmentjei biztosítják a bőrszín korrekcióját és elfedik a bőrhibákat. SPF 30 – faktoros fényvédelemmel rendelkezik. Könnyed textúrája tökéletesen beolvad a bőrbe.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

anettg

2021. október 5.

Csodálkozom, hogy még senki sem írt róla véleményt. (Lehet itthon nem ismert márka?) Eddig napi szinten nem használtam fényvédőt, csak kifejezetten nyaraláskor, azonban olvastam ennek fontosságáról. Így 40-en túl belevetettem magam a témába.
A vélemények és az összetevők alapján választottam és nem bántam meg. Először azt hittem rossz terméket vettem mert fehér színű a krém, de felkenve tényleg egy üde, egységes bőrszínt és bőrfelszínt kaptam. A bőrön megváltozik a színe. Világos bőröm van, szerencsére nincs gondom a pattanásokkal, pigmentfoltokkal. Utána szépen lehet rá sminkelni, egész nap tartós marad. A több hónapnyi használat alatt sem bántotta az arcom.
A 40 ml-es kiszerelés számomra tökéletes volt, mert késő tavasztól az ősz beköszöntéig kitartott. Igaz, nem kentem vastagon.
A fent leírtak miatt 5 csillag-csodaszer! Lehet kipróbálom a márka más hasonló termékét, de ez annyira bevált, lehet mégsem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.