Peripera

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, gazdagon pigmentált ajaktinta

keserutimi

2018. szeptember 1.

Top Red árnyalatban vettem meg, rajtam pinkes tónusú piros. Nagyon szeretem használni, egy kicsit szárítja az ajkaim, de alá kell hidratálni. Mivel "moist", így nem mattul le, és egy nedves réteget képez. Könnyű viselni, olyan, mintha nem is lenne semmi az ajkaimon. Pár óra után lekopik vagy felszívódik, de engem nem zavar. Az ajaktinták egyik sajátossága, hogy nyomot hagynak, de ennél nem vettem észre.
Szerintem beszerzek még 1-2 árnyalatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Szerintem beszerzek még 1-2 árnyalatot. :)

szilvi542

2016. május 17.

Ma érkezett meg a moist változatban. Máris odavagyok érte. Cuddle orange színben vettem meg ebay-en. Gyönyörű ez a szín. Szaga mintha lenne egy kicsi, de nem irritáló. Egyszerű a szaga, mint egy szájfénynek. A számon miután ettem is rajta maradt a szín. A kezemen ahol először megnéztem a színét kézmosás és mosogatás után is ott van, szóval nagy reményeket fűzök hozzá, mint minden koreai termékhez, amit eddig kipróbáltam :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: BHT, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Hydrolyzed Collagen

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!