Perl Weiss

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annacska99, Módosítva: 2021. március 31.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Fogfehérítő krém
  • Eltávolítja a legmakacsabb dohányzás okozta lepedéket is
  • Ffriss leheletet biztosít
  • véd a fogszuvasodás ellen
  • Natrium-monofluorfoszfát a fogszuvasodás ellen

annacska99

2021. március 31.

Én előtte a "sima" fogkrémemmel is megszoktam mosni a fogam, majd ezzel, bár nincs rá semmilyen előírás, hogy így kéne. Kb 2 hónapja hsználom általában napi 1x, minimális változást látok, picit fehérített tényleg, de azért nyilván nem egy fogorvosi kezelés. A teljesítménye abszolút arányos az árával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-12

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.