Perl Weiss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók

"A Perlweiss Shine On Perfect White formula biztosítja a fogzománc kímélő tisztítását, és a láthatóan fehérebb és fényesebb fogakat 2 hét alatt. Az kókusz és a menta páratlanul trópusi ízével a tartósan friss leheletért!"

ziza27

2020. május 25.

Jól frissít és tisztít. Nem nagyon habzik, ez annyira nem tetszik, de szerencsére (nekem) nem okoz fogérzékenységet, így szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

bugeyes

2020. április 28.

Először furcsa volt, mert nem olyan sűrű az állaga, mint általában a fogrémeknek és nem is habzik annyira. Jól tisztít, én fehérítő hatását is észleltem (kávézok, teázok), ami külön öröm, hogy nincsen szájszárazság utána és erős, kellemetlen utóíz sem. Nekem bevált és számomra abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

allebag2

2020. április 25.

Elektromos fogkefével használom, és nekem bevált. Már csak az íze miatt is, ami egyszerűen mennyei. Alig habzik, ami számomra pozitív, az íze pedig selymes kókusz, amit imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

NeonPink

2019. augusztus 8.

nagy reményeim voltak, sajnos csalódtam
az íze isteni,
tetszetős csomagolás és ennyi

az első pár nap mintha egy picit fehérített volna de aztán semmi. pár száz forintos fogfehérítő fogkrém is többet tud
nem tisztít eléggé
semmi extrát nem nyújt sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

nagy reményeim voltak, sajnos csalódtam
az íze isteni,
tetszetős csomagolás és ennyi

nem tisztít eléggé
semmi extrát nem nyújt sőt...

Shelly

2019. július 8.

Pár napja mosom vele a fogam, sokkal fehérebb. Nem cigizem, viszont naponta kávézom, bár szerencsére alapból is elég fehérek a fogaim, azért látványos a különbség. Imádom a kókuszt, picit frissít a menta, jó kis párosítás. Féltem kicsit megvenni, mert régen semmit nem értek a P.W. fehérítők, cserébe iszonyatos ízük is volt, de örülök hogy végül rá esett a választásom (a Blanx helyett, akciós is most a Rossmannban), mert abszolút pozitívan csalódtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

mazloildi

2019. július 3.

Nekem nagyon bevált a tea/kávé/ételek okozta elszíneződés eltávolítására. Már 1 nap után látszódott a hatása. Én rajta hagytam a fogamon hajmosás, tusolás közben, nem csak szimplán megmostam vele. Azért természetesen azt nem várom, hogy hófehér fogaim lesznek ezután, mintha fogorvosi fehérítésen jártam volna. Csak emiatt nem 5 *, amúgy az íze is nagyon kellemes, és hozta a várt hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Erythritol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology