Peter Thomas Roth

Ár:   22 790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 6.

Ár:   22 790 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az ultra-gyengéd gél olyan növényi kivonatokkal segít megnyugtatni, hidratálni és méregteleníteni a száraz, irritált bőrt, mint az uborka, papaya, kamilla, ananász, cukorjuhar, cukornád, narancs, citrom, fekete áfonya és aloe vera. Kitűnő segítség napozás, bőrradírozás, gyantázás vagy arckezelés után.

Ár: 7000 , Eladó: PotterAlexa
Állapot: kb félig van , Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás esetén postázom
AndreaKiss

2018. október 5.

Amerikában Sephorában vettem, eddig 3x használtam. Teljes mértékben gél állagú, első használatnál egy kicsit meg is ijesztett a nyúlós, csúszós állaga és zöld színe. Én kb. 20-25 percet szoktam rajta hagyni az arcomon, de azt írja, éjszakai maszkként is használható. Nagyon nagyon hűsíti a bőrt, még akkor is, ha nem volt hűtőbe téve (a tubus szerint azt is lehet). Nagyon megnyugtatja a bőrömet és leviszi a pirosságot. Hidratál is, de az én száraz bőrömnek ilyenkor ez nem elég, az őszi-téli időben én testes, zsíros krémeket szeretek használni.
Ennek ellenére meg vagyok győződve róla, hogy nyáron imádni fogom, a hűsítô, nyugtató hatása miatt, és olyankor már a hidratáló hatása is elég. Leégett vagy irritált bőrre egyenesen fantasztikus lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.