Pharmaceris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sigreti, Módosítva: 2011. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Hajszálérproblémás bőr tisztítására és ápolására. Hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződést. Hidratálja a bőrt és enyhítően hat rá. Az algakivonat hatékonyan csökkenti a bőr kivörösödését.

Kiszerelés: 200 ml

sigreti

2011. szeptember 9.

Én sokféle arctejet használtam már (pl. Ilcsi, La Roche), de nekem ezek csípték és kipirosították az arcom. A Pharmaceris arctejet viszont bátran fennhagyhatom pár percig a bőrömön egyfajta gyors reggeli és esti pakolásként, amíg pl. fogat mosok, és egyáltalán nem csíp, sőt! Utána matt, üde, felfrissült lesz a bőröm, és megszűnik az esetleges enyhe pír.
Bátran szoktam a szemre is kenni, a szempillaspirált jobban oldja, mint a legtöbb arctej, nem ül be darabokban a szemem alá a festék, miután kilépek a zuhany alól. Persze utána azért még érdemes áttörölni a szemet valamilyen lemosóval a maximális tisztaság érdekében.
A termék hajszálerekre gyakorolt hatásáról viszont nem tudok sokat mondani. Nekem leginkább csak az orrcimpáim környékén vannak apró hajszálerek, azokra semmilyen hatása nem volt. Inkább megelőző jelleggel kezdtem el használni, mert a hideg-meleg váltakozását azért megszenvedi a bőröm pl. télen.
Én 2390 Ft-ért jutottam hozzá (200 ml), és nekem vagy 4-5 hónapig elég, pedig reggel-este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.