Pharmatheiss Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cicaki, az összetevőket feltöltötte: csorbaveronika, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

csorbaveronika

2014. augusztus 22.

A kézkréméhez volt szerencsém korábban, gondoltam egy próbát megér, úgyis éjszakai krémet kerestem. Csak a megvétel után jöttem rá, hogy anti-ageing, de nem bánom, úgy gondolom nem árthat. A krém maga erős gránátalma illatú, nekem kellemes. Az állaga közepesen nehéz, az én bőrömbe gyorsan szívódik, reggelre puha, nem fényes a bőröm. Az extra száraz homlokomra el kell találnom a mennyiséget, volt hogy nem éreztem elégnek. Hogy mennyire bőrfeszesítő, azt nem tudom megmondani.
Az első benyomásom jó róla, szerintem az INCI is elég szép

update: az első üveg végén járok, újra fogom venni. Puha reggelre a bőröm, a szemkörnyékem szépen ápolt, szerintem jobb mint előtte, egyenletesebb a bőröm. Ezen kívül sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Az első benyomásom jó róla, szerintem az INCI is elég szép

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 28.

Én nagyon szerettem ezt a krémet. Tetszett az illata, az állaga, a kiadóssága, a hatása. Nagyon jól együtt tudott működni a kevert típusú bőrömmel: nem fénylett tőle olajosan, de nagyszerűen hidratált. A halvány ráncokat észrevehetően halványítja, a bőrt nagyon finom tapintásúvá, egészséges kinézetűvé teszi. Most más krémeket próbálgatok, de lehetséges, hogy visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.