PHB Ethical Beauty

Ár:   6060 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   külföld, online

Hosszabbítja, vastagítja a szempillákat, tartást ad azoknak. Gyengéd, ugyanakkor vízálló formula, mely egész nap tartós, nem kenődik. Kifejezetten ajánlott érzékeny szemre. A növényi olajok táplálják a szempillákat, segítik azok növekedését.

Fekete és barna színben is kapható (az INCI a fekete szín összetevőit tartalmazza).

Danae

2019. november 29.

Eszméletlen jó spirál! Reggeltől estig simán tart, gyönyörű, intenzív pillákat varázsol már 1-2 húzásra is.
A cégpolitika miatt plusz egy csillagot adnék szívem szerint. Egyre több terméket próbálok ki tőlük, és még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Norsen

2018. július 14.

Teljesen le vagyok nyűgözve mióta először kipróbáltam. Nem gondoltam volna, hogy egy 100% természetes szempillaspirál képes műszempilla hatású eredményre. Egyszeri felvitellel is gyönyörűen fedi és kiemeli a pillákat és kifejezetten tartós. Érzékeny a szemem, de semmi problémát nem okozott ez a spirál. Nagy kedvencem lett, kötelező eleme az alap napi sminkemnek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Tvylvis

2017. március 5.

Az egyik legjobb natúrkozmetikum szempillaspirál a piacon. Ahol ugye mindig probléma adódik a natúr szempillaspiráloknál, az a tartósság. Szín, hatás stb. tekintetében simán hozzák a hagyományos dekorkozmetikumok szintjét, viszont szeretnek pandamaci szemeket kreálni viszonylag rövidebb ideig tartó viselés esetén is. Na ez a spirál tartós. Nagyon szép mélyfekete színe van, a hagyományos kefével szépen fel lehet vinni. A nagyon természetes hatástól a valóban látványosig építhető minden gond nélkül. Szépen elválasztja és hosszabbítja a szempillákat. Kókuszolajjal nagyon jól leszedhető, bár azzal minden lejön. Simán benne van a pakliban, hogy újra megveszem. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gumiarábikum vagy arabmézga, mely egyes akáciafajok (mimózaféle) gumiszerű váladéka. A növény ajurvédikus gyógynövény, sok részét használják különféle betegségek gyógyítására. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gumiarábikum hasznos ínyproblémák esetén.