KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PHB Ethical Beauty

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   külföld, online

Díjnyertes, organikus szemceruza. A növényi olajokkal és zsírokkal gazdagított formula gyengéd a szemhez, miközben gazdagon pigmentált és hosszan tartó a szín. Különösen ajánlott érzékeny szeműeknek.

Fekete és barna színben kapható.

Ár: 1000 Ft ajánlott postán maradóval , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Ár: 800 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta

TimiK

2018. augusztus 25.

Organikus ide vagy oda, de Csajok, ez lefolyik egy óra alatt, a 20 fokban is :D Beauty bag-ben volt benne. Nem ajánlom :(

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Vanília

2018. augusztus 12.

Nem hittem benne, a szemceruzákkal mindig küzdöttem, de ez meglepett. Könnyű a felvitele, nem irritál, erős színe van és - ami a legfontosabb - tartós. Nem kenődik, nem tűnik el, nem karcolja szét a vízvonalam, amíg valami látszik belőle, szóval számomra főnyeremény. Alig használtam szemceruzát, de mióta megvan (köszönöm KM bag:)), azóta majdnem minden nap felviszem...

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

CeCeDrake

2018. augusztus 2.

Én nem rendeltem meg a KM baget, de ezt a terméket cseréltem.
Hát nem kellett volna 🤦🏻‍♀️🤣 ez valami borzasztó!!! Lehet, hogy díjnyertes, díjnyertesen rossz!! Folyik, kenődik, hamar eltűnik!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Én nem rendeltem meg a KM baget, de ezt a terméket cseréltem.

k.boglarka

2018. július 16.

Szintén a Krémmánia Beauty Bag-ben volt. Borzalom ez a termék, konkrétan egy óra alatt lefolyik a szememről, kenődik össze vissza. Ki is dobtam :(

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

nemrozsa

2018. július 12.

A Krémmánia Beauty Bag-ben találkoztam vele, alapvetően nem szeretem a faragós ceruzákat, de ez meglepően puha és jól lehet vele egyenes és stabil vonalat húzni. Szóval kellemes meglepetés, az meg, hogy organikus, külön plusz pont, egyelőre csak pozitív a tapasztalatom vele.

nemrozsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

Norsen

2018. június 6.

A kedvenc szemceruzám! Nagyon kellemes viselet, se nem túl puha, se nem túl kemény. Könnyen felvihető és egészen tartós is. Érzékeny szemű vagyok, de sosem okozott még problémát.

Norsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Tvylvis

2017. június 12.

Mindkét színhez egy előfizetéses boxban jutottam hozzá, mert egyébként nem igazán használok szemceruzát, főleg nem ezt a két színt. Sajnos nem tudom, miért díjnyertes termék. A fekete nem fekete, inkább szürke (igen gyengén pigmentált), a barna szín még rendben van. Mindkét ceruza eléggé kemény, ami felettébb fura natúr ceruzáktól, amelyeknél a viasz/olajtartalom igen magas szokott lenni. Én inkább a puha ceruzákat szeretem, és max némi szemhéjpúderrel fixálom. Elpasszoltam őket.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate