PHB Ethical Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Három színben kapható (Peach, Pink, Tiger Lily), organikus ajakkontúr-ceruza. 100 %-ig természetes eredetű hozzávalókból készült, hosszantartó, matt színek. Önállóan és rúzs alá is használható, kifejezetten ajánlott az érzékeny bőrűeknek.

Tvylvis

2017. május 24.

A Tiger Lily szín van meg, egy rendeléshez volt ajándék. Magamtól ezt a színt soha sem venném meg, 80-as, 90-es évekre hajazó, metálfényű narancsos-bronzszín. Egyrészt túl retro, másrészt rettentően nem áll jól. Maga a ceruza egyébként igen krémes, waxos, könnyedén siklik az ajkakon, akár önmagában is kellemes viselet. Egészen jól pigmentált, viszont a metálfény miatt néha igen darabosan, egyenetlenül fed. A viaszossága miatt gyorsan fogy (egyszer fedtem be vele a teljes szám, és a végén már csak a fával karistoltam), viszont egyáltalán nem szárít. Natúr vonalon nem rossz, főleg ha a szín is tetszik. Hármast kap, mert szép összetevők ide vagy oda, én minden szájkontúrt az imádott MAC Cherry ceruzámhoz hasonlítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate