Phi

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edzsu, Módosítva: 2019. június 7.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Optikai ránctalanító, bőrtónus kiegyenlítő színezett krém chlorella mikroalgával, édesgyökér kivonattal és fizikai fényszűrővel

Enyhe, nem tolakodó fedést és egységes, friss tónust ad a bőrnek, mely szépen belesimul a bőr természetes árnyalatába. Tompítja a ráncokat, optikailag azonnali fiatalosabb arcképet ad, feltölti a szarkalábakat. Jól tapad, nem szárít és még zsíros bőrű vásárlónk is arról számoltak be, hogy matt hatású és nem lesz olajos még nap végére sem a bőr, viszont hidratált, telt érzést nyújt. Nem ül bele a ráncocskákba. Nagyobb bőrhibákat viszont nem fed el, nem alapozó, nem korrektor, de nem is az a dolga.

2 árnyalatban elérhető

nightingale

2019. október 4.

Régóta szemeztem már a PHI-s lányok BB krémével, és szeptemberben be is szereztem egyet belőle. Lassan 3 hete használom folyamatosan, pontosabban csak a hétköznapokon, de ez a pár hét elegendő idő volt ahhoz, hogy próbára tegyem. Kipróbáltam már sok BB krémet, de viseletben ez a legkényelmesebb, amit valaha használtam. Reggelente az arcápolási rutinom után szoktam felvinni egy beauty blender segítségével. Nagyon könnyen felvihető és eloszlatható. És észre se veszem, hogy "hordom" :) Mivel az arcbőröm elég tónustalan, számomra nagyon fontos volt, hogy egy olyan BB krémet találjak, ami egységesíti a bőrömet, és egészséges tónust ad, és ez sikerült. Megtaláltam :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

BlackMagicWoman

2019. szeptember 5.

Mindkét Phi BB krémet használom. A Nude árnyalat ősztől tavaszig tökéltes a bőrömnek, nyáron viszont kicsit világos.
A krém állaga sűrű, ennek ellenére könnyen elosztlatható a bőrön. Az én bőrön nagyon hálás érte. Eddig semmilyen más BB krémben nem találtam ilyen sok hatóanyagot, mint ebben. És érzem is a különbséget. Nem csupán egy BB krém, hanem hidratáló is egyben. Nagyon szeretem benne, hogy még nap végére sem ül be a szem körüli kis ráncokba. Elégedett vagyok, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

i.napcsi

2019. augusztus 29.

Először is ez nem BB krém hanem csak egy szinezett krém,semmiféle fedése sincs,nappali krémnek pedig szárazbörre is rettenet sűrű,testes,zsíros, lehet télen talán jó lenne,maga a szín is és az egész rendkívül jellegtelen,az ára pedig felháborító pláne a mennyiséget nézve,nem ajánlom senkinek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Trixi

2019. augusztus 23.

A krém világosabb árnyalatát próbáltam ki, bár tudtam, hogy számomra túl világos ez az árnyalat, viszont a sötétebbik még távolabb áll az arcszínemtől, és bíztam benne, hogy idomulni fog valamennyire a bőrszínemhez. A tubusból kinyomva még inkább reménykedtem, hogy mégsem olyan világos ez a szín. Sajnos csalódnom kellett, mert egyrészt beül a pórusokba ez a meglehetősen testes krém, és ott világos réteget képezve veteti észre magát, ami nagyon csúnya az én light-medium bőrszínemen, másrészt a pórusokon kívül sem idomul annyira a színe a bőrhöz (talán pont a krém testessége miatt), mint hittem. Visszatérve a testességre, elég nehezen eloszlatható krém, szinte dörzsölni kell, hogy terüljön a bőrön, és bár rajtam zsírosnak is hat, mégsem csúszik. Elvileg, legalábbis az ígéret szerint bőrtónus kiegyenlítő hatása van, azonban sajnos én ezt nem tudom megerősíteni, mert sem a bőrpirosságomat, sem a barnásabb részt a szemem környékén nem harmonizálja semennyire. Értem, hogy nem fed, nem alapozó, de gyakorlatilag, ha nem lenne túl világos számomra, egyáltalán nem venném észre, hogy színezett krém van az arcomon, inkább egy sima arckrémnek gondolnám. Adtam időt a krémnek, hogy bizonyíthassa, fiatalosabb arcképet, friss tónust ad, hiszen értékelem, hogy magyar és egy szimpatikus mikrovállalkozás fejlesztette termék, de sajnos többszöri használattal sem jöttem rá, mi is a pozitív hatása a bőrömön. Az ígért matt hatást sem tapasztaltam, a T-vonalamban púdereznem kell rá. Lehet, hogy nem az én korosztályom a célcsoport, és fiatalabb bőrön jobban viselkedik ez a krém, számomra azonban elégtelen, nagy bánatomra, mert egyébként az összetevői tetszenének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Bentonite 0 0