Physicians Formula

Ár:   $10.95   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   0,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbo94, Módosítva: 2019. február 11.

Ár:   $10.95
Kiszerelés:   0,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• ​A high-tech formula fokozza a szempillák növekedését.​
  • A szérum a szempillatőnél fejti ki hatását
  • Innovatív és könnyű használni
  • High-tech japán formula, hosszantartó, vízálló és elkenődésálló.

Hipoallergén, illatanyag- és parabénmentes. Dermatológiailag tesztelt és jóváhagyott. Biztonságos érzékeny szeműeknek és azoknak akik kontaklencsét használnak.

dilly

2019. június 16.

Sötétbarna árnyalatban vettem meg, nagyon könnyű vele szép vonalat húzni, én az iherb.com oldalról rendelem ezt a márkát, jobb áron vannak fent a termékeik dm-hez képest, csak figyelni kell hogy a vámértéken belül maradjon az ember ill. ingyenes szállítás miatt szórakozni kell néha egy kicsit a kosárral. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

barbo94

2019. január 8.

(2014) Ez is szintén bennt volt a kis rendelésemben, és őszintén ezt is imádom... Biztos, hogy újrarendelem, annyira könnyen tudom használni, annyira egyszerű és szép tusvonalat tudok vele készíteni, tényleg számomra tökéletes. Egyenlőre az sem érdekel, hogy növeszti-e a pilláimat, bár most tesztelem és a PF organic wear CC mascara-val együtt meglátom mire jutnak a kis pilláim.

UPDATE:
és azóta is imádom, és azóta sem vagyok hajlandó más tust használni, annyira csodaszép vonalat lehet vele húzni, vékonyat, vastagot, nem csípi a szemhéjam, nem hullik ki a pillám, sokáig elég, minden tökéletes <3 én azóta is iherb-ről rendelem mert ott olcsóbb, sajnos a dm-be nagyon felárazták a PF termékeket, de végső esetben ott megtalálom legalább..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

UPDATE:

Collien

2018. július 17.

Nem olcsó, de nagyon szépen lehet vele dolgozni. Nem szokványos az ecset része, szerintem részben ebben van a hatékonysága. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

zalla

2018. május 12.

Csodálkozok, hogy ezt a terméket még nem érte el a youtube hype, mint a márka bronzerét...
Akciósan vettem dm kuponnal, néhány hete, kb 2200 ft-ért. A termék feje nagyon furcsa, nem tudom pontosan mi, de nem az átlag filces állag, de nem is szivacs. Iszonyatosan könnyű vele egyenes vonalat húzni. Első húzáskor általában nem éjfekete az eredmény, de mivel olyan könnyű dolgozni vele, nem bánom, ha kétszer át kell menjek a tökéletes eredményért. Megfelelő előkészítés (primer) után nem mászkál el. Viszont érdekes módon, azokon a részeken, ahol a könnyemmel érintkezett, mintha felszívódott volna (azért nem írom, hogy elmosódott, mert nem volt pandamaci szemem utána, mint más tusoknál). Teljes áron talán kicsit borsos, de akciósan mindenképpen jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

mmk138

2018. február 12.

Legeslegjobb. Már rengeteg tust használtam, de nekem mindegyik nap végére a szemhéjamat befogta (kivéve a folyékony, de azt nem kedvelem). Nálam kicsit hamar kifogyott, mert majdnem minden nap használtam, de megéri az árát, hisz reggeltől estéig a helyén marad ugyanúgy, ahogy felvittem. Ez a termék nekem csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

SimonHajni

2017. december 5.

szuper tus! nagyon könnyű vele a tusvonal rajzolása, vékony, de drámaibb vonal is egyszerűen megy vele, külön plusz pont hogy mosmár a DM-ben is beszerezhető!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Sukopimi

2014. december 5.

Az eddigi legjobb tusom. Nálam eddig az összes tus kenődött kicsit a szemem külső sarkánál, vagy még kicsit a szemhéjra is, de ennél semmi. Felkenem reggel, nap végén ugyanúgy néz ki, még a színéből sem veszít, viszont lemosóval pikk-pakk lejön. Nekem ez szerelem egyelőre, a lash boosting hatásról (vagy nem hatásról) még nem tudok beszámolni, csak egy hete használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

svivko

2014. július 9.

Mivel már csak a barnát lehet kapni, azt vettem meg - szomorúan beletörődve a sorsomba, hogy naturálisabb cicaszemekkel fogok virítani.
A kiszerelése gyönyörű, nem kopós ezüst, a kupakja extra biztonságos, rugó segítségével záródik, így biztos lehetsz benne, hogy jól helyére kattintottad, és nem fog kiszáradni a hegy. Ha fejjel felfele tárolod, 1 hónap alatt sem lesz semmi baja.
Színe szép középbarna. Felvíve közelről nézve lehet csak megállapítani, hogy nem fekete, de mégsem olyan természetellenes hatású, mintha feketével dolgoznánk.
Használata pofonegyszerű, minden kezdő tusvonalazónak ilyet kéne ajándékozni. Vége tűhegyes, de az egész tusfej viszonylag vékony, így teljesen szőrszálnyi vonalat is tudunk vele húzni, meg vastagabbat is, igény szerint.
Tartóssága extra zsíros szemhéjon egész napos, (alappal) egyáltalán nem kopik fel a szemhéjra. Vízállóságát a remek ömlik-az-eső-de-nem-hoztam-esernyőt időben teszteltem; 100%-ig a helyén maradt. Hazaérvén mivel nem akartam hinni a szememnek bevizeztem az arcom, és picit megdörzsöltem a szemem, és akkor már megadta magát, de a vizet, és az elkenődést, ahogy ígéri kibírja.
Nyárra így ideális.
Igazi szerelem-termék.
(kb 4 filces tusom volt, egyikről sem lehetett így áradozni.)
(Ez egy kiborg.)
(Egy tusfilc kriptonit.)
(Bodza pálca... és a többi.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Nyárra így ideális.
Igazi szerelem-termék.
(kb 4 filces tusom volt, egyikről sem lehetett így áradozni.)
(Ez egy kiborg.)
(Egy tusfilc kriptonit.)
(Bodza pálca... és a többi.)

samuhenrietta

2014. július 8.

Nagyon szép vonalat lehet vele húzni és könnyen kezelhető, mert puha az ecsete. Nem tapasztaltam hogy nőne tőle a pillám mert nem mindig csak ezt a tust használom. Szeretem nagyon, csak az a baj vele hogy nem bír ki egy napot és egy kicsit megkopik, de egy estére tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.