Physicians Formula

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 ml + 0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   8 ml + 0,3 g
Lelőhely:   DM, online

A szett egy erőteljes duót tartalmaz: szempilladúsító spirált és egy ecsettel felvihető szempillahosszabbítót.

1. A szempilla egészére vidd fel a spirál segítségével több rétegben a szempilladúsító formulát.
  2. Vidd fel a még nedves szempillákra a hosszabbító réteget.
  3. Rögzítsd szempillaspirállal.

A még erőteljesebb hatás érdekében ismételd meg a lépéseket.

ladyfalcon

2018. május 15.

Az előttem hozzászólók összefoglalták minden rossz érzésemet :( A spiráltól sem vagyok elájulva, a kettő együttes hatásától sem... a kis szöszölős cucc majdnem tönkretette egy komplett alkalmi sminkemet, mert mindenhova szétpotyogott, de még bele a szemembe is. Még egy negatívum/csalódás, hogy azt hittem, szilikonos keféje van a spirálnak, a másik két spirálból kiindulva (azokhoz volt kitéve "mintafej", ehhez nem), majd jött a feketeleves. Használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Kittyke27

2018. április 15.

Általában bármit mielőtt megveszek, csekkolok azért itt is, ki mit ír róla. Most nem tettem meg, pedig ha megtettem volna valószínű, hogy nem veszem meg. Egy videós véleménye miatt vettem meg, kar volt. Rövidre fogva, a szempilla spirál egy elég gyenge spirál, a másik pedig egy katasztrófa. Potyog, minden olyan, bele megy a szemembe csip, szúr, éget. Emellett persze semmit sem javít a pillakon csak rosszabb, egyszerűen használhatatlan. Annyit nyertem ezzel a 6 ezer forintos kis kalanddal, hogy az also pillaimra nagyon jó a spirál , sehova máshova.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Timi92

2018. április 11.

Sajnos tökéletesen egyet kell értsek az előttem szólóval...Bánatomra megint előtört bennem a kísérletezési vágy, pedig sok csalódás után, megfogadtam hogy kitartok a bevált dolgaim mellett, de most egy youtuber hatására és a márka iránti szimpátiám miatt mégis úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a spirált. Bár mielőtt a kosárba tettem, megszólalt bennem egy hang, hogy ez egy két részből álló szett, ami már önmagában nagy rizikó faktor lehet( macera, hosszabb maga a művelet) de ugyanakkor lehet, hogy pont ezért sokkal jobb is , gondoltam, majd végül megvettem... Na most maga a csomagolás tök igényes és szép és az ötlet sem lenne rossz. A probléma ott kezdődik egy rész, hogy maga a spirál semmi extra, semmi különös, ha csak azt kenem fel, nagyon kevés és itt jön a képbe a "kistesó" amit én a youtube-on egy mikroszálakat tartalmazó valaminek láttam/hallottam és én valami gél állagú dolgot képzeltem el, ehhez képest ez olyan mintha valami gagyi fekete pulcsi sorozatgyártásakor lehullott szöszöket össze gyűjtötték volna és azt töltötték volna ebbe a kis flakonba....KATASZTRÓFA!!!! Ha valaki véletlenül megvette, az mindenképp a szemsminkkel kezdje a sminkjét, ugyanis totál lepotyog és nem is lehet 100%-ban letörölni a bőrről ...Nagyon macerás...1 réteg spirál,1 réteg "szösz" majd még 1 réteg spirál és ha valamit elakarsz érni ezt a folyamatot még minimum egyszer megismételed, mert egyébként a nagy macerával kb nem érsz el semmit...de tényleg még, ha az lenne, hogy nehéz felvinni, de valami nagyon csillivilli végeredményt kapsz, akkor oké, lesz*rom hogy körülményes, de semmi extra, sőt szerintem ilyen ragacsos, póklábas effektus..Nap végére pedig potyog....szóval nagyon csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

NovakneViki

2017. december 27.

Ez a termék egy botrány.
Amikor bejött a márka a dm üzletekbe már akkor is kinéztem magamnak ezt a szettet, de gondoltam előtte még kell némi infó. Majd pár héttel később kikerült egy információs kártya, amin szempilla ápoló szérum és spirál szerepelt.
Karácsony előtti napon beszereztem, és bár ne tettem volna. A normál tubus az egy ultra fekete szempillaspirál, a kisebbik pedig egy használhatatlan fekete por. Első próbánál üvölteni tudtam volna, hogy mi ez a szar? És egyáltalán ki találta ezt ki, és milyen alapon szerepel a "life changing" felirat a dobozán?

Néztem videókat hátha én használom rosszul, elvégre az angol tudásom gyatra, hátha valamit félreértettem.
Videóból is kiderült, hogy teljesen jól használtam. A szempillaspirál átlagosan kiemeli a pillákat, a fekete por pedig minden használatnál lepotyog a szem alá, onnan egy törléssel gyönyörűen mellékenődik, ha éppen nem az ember szemébe pottyan bele egyenesen.
A life changing hatáshoz 5-6 szor kell felvinni. Melyik az a spirál amelyik 5-6 rétegben nem ad igazi wow hatást?

Reményeim szerint vissza tudom vinni az üzletbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Ez a termék egy botrány.

Reményeim szerint vissza tudom vinni az üzletbe.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.