Physicians Formula

Ár:   5599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   DM, online

Korrigálja a látható bőrhibákat, elsimítja a ráncokat és pórusokat.

• ABC cushion technológia
  • Ultra-folyékony, könnyed formula a sima és feszes hatásért
  • Egyedi cushion szivacs, ami mindig a szükséges mennyiséget adagolja
  • Könnyed vagy közepes fedést biztosít

FurcsaKavics

2019. november 20.

A termékleírást böngészve könnyesre röhögtem magamat... ".. elsimítja a ráncokat és pórusokat..." azt maximum a botox vagy egy-két műtét. :D Kiárusítás alkalmával olcsóbban sikerült megvennem egy médium árnyalatút, a címkéjét már levakartam, szóval nem emlékszem mi volt pontosan a színkódja. Nyárra vettem a fényvédő tartalma miatt, és nekem egynek jó. A színe nem üt el vészesen a bőrszínemtől, a hozzá adott szivaccsal frankón szétütlegelem az arcomon, egyenletes el lehet ám oszlatni. Fedése enyhe/közepes, de ennyit is ígér. Nem maszkos, tud lélegezni a bőr alatta. Kicsit furcsa semmilyen illata van, de nálam az a lényeg, hogy ne nagyon legyen semmiféle illata, és ezt teljesíti. :D Aláhidratálva és lepúderezve használom, és nem tapasztaltam, hogy gyorsabban fényesedne át, mint egy bármelyik másik átlagos alapozóm. (Nyilván egy full mattot ígérővel nem lehet összehasonlítani.) Rá kellett jönnöm, hogy ahogy telik az idő, már egyre több hidratálást kíván az arcbőröm, a matt alapozókat egyre kevésbé tudom használni, mivel széttöredeznek az arcomon. Ez a fancy csomagolású kis cucc nagyon jól hidratál, egységesen fed, nem töredezik szét a fejemen, nem okoz bőrproblémákat sem. Hétköznapokra szívesen nyúlok érte, mert egyre lustább vagyok aprólékosan sminkelni. Lassan azon a szinten vagyok, hogy igenis találják fel azt a sminket, ami felmászik minden nap az ember arcára... :D Összegezve: a csomagolás csillagos ötös, masszív a doboza, tükrös, a hozzáadott szivacs is jó minőségű, mosható darab. A benne lévő krém közepes, ár-érték arányban meg ülj le egyes... Ennyi pénzért fényévekkel jobb cushion-ok vannak, a k-beauty világában meg főként. Kap egy négyest, mert a csomagolással megvettek kilóra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

alycethetyger

2019. március 19.

Tavaly novemberben sikerült bevásárolnom ebből a tömény borzalomból, azóta minden fellelhető módon próbáltam megtéríteni azt a 4790 forintot amit kivágtam rá, gondolván hogy majd jó lesz nekem kevés és nem matt hatású alapozóval az élet.

Nem sikerült.

Háromféle primerrel, különböző felépítésekkel, különböző hidratálókkal, setting spray-vel, setting powder-el, imával, véráldozattal, sehogy.

Kombinált bőröm van, szépen karban van tartva amúgy, de nem tökéletes, vannak felszíni egyenetlenségek, hegek és tág pórusok - akinek nincs, és ténylegesen rendelkezik egy nagyon szép, egységes (és alapozást tulajdonképpen teljesen hanyagolható) bőrfelülettel, azoknak nagyon szuperül beválhat.

Engem az orcákon és a homlokomon zsírosított, az orromnál és a szám körül szárított, átfényesedtem, pergett, és a pár óra után, amíg sikerült nagyjából az arcomon tartani, foltokban el is tűnt.

Hatalmas szerencse, hogy az életben nem léptem ki vele az utcára.

Ma, miután csak úgy állt a sminkjeim között, úgy döntöttem, hogy hasznosítom az egyetlen dolgot, amit ez a botrány nyújthat és kimostam az alapozót tartalmazó műanyagot, illetve a szivacsot, és voilá, lett 4790-ért egy nagyon szép tükrös tartóm.

Zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Nem sikerült.

Hatalmas szerencse, hogy az életben nem léptem ki vele az utcára.

Zseniális.

sziszyy

2018. augusztus 31.

Kicsit féltem megvenni az itteni vélemények miatt, de végül mégis beruháztam rá balcsis nyaralásra az 50spf tudása miatt. Általában olyan az arcbőröm, hogy mindig igényli az alapozót, amit nem egyszerű fényvédelemmel strandon megoldani, mert a fényvédőt kb napi 4x újra kell kennem, ha egész nap kint vagyok, plusz ugyebár a víz.. A lényeg, hogy nekem erre a célra tökéletesen bevált, szupercuki (és amúgy praktikus), hogy a szivacs ujjra húzható a kis szalagpánt segítségével, és egy áldás, hogy tükör is van hozzá. Az arcomon nem hagyott nyomot a nap, szóval a fényvédelem is kiállta a próbát. Én mindig aláhidratáltam reggel, így nem tűnt fel, hogy kiemelné a száraz részeket, cserébe elég korrekt a fedése, és természetesnek hat. Egyetlen hátránya (ami szerintem minden cushionnal így van), hogy nagyon hamar kifogy. Oké, mondjuk most extrém használatnak tettem ki, de már elég kevés van benne, és még nincs egy hónapja, hogy megvettem (már másodjára forgatom át a szivacsot, hogy adjon még valamit), így viszont igencsak drága. Mindennapos használatra nem, de nyaralásra újra ezt választanám valószínűleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

gyulzsuzsi

2018. július 29.

Nem volt még cushion alapozóm eddig, pont nézegettem őket a neten, amikor a Dm-ben megláttam ezt. Az ára miatt szívtam a fogam, de végösszegi kuponnal kicsit finomítottam rajta.
A csomagolását imádom, noha nekem kicsit már giccsbe hajlik. Nagyon masszív is. Maga az alapozó jól felvihető a szivacsával, szépen egységesít. Bőrhibákra biztos nem elég, de a könnyedsége miatt vakolat effekt sem látható.
Negatívum: 1. Nincs teszter!!!! 2. Egyszer próbáltam primerrel, azon nem terült szépen, kukacos lett.
Nem tartom rossz vételnek.

07.29. Jöttem elvenni két csillagot, mert melegebb időben katasztrófa. Beleül a pórusokba, nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Nem tartom rossz vételnek.

Timi01

2018. március 24.

Soha nem volt még cushion termékem. Se tus, se szemöldökbigyó, semmi. Igazából nem értem a lényegét, gondolom az, hogy vegyünk még több felesleges cuccot. Az, hogy egy szivacs van átitatva az alapozóval vagy bármivel, tök hidegen hagy. A boltban próbálva jónak tűnt, itthon mar nem annyira. Nem rossz de kb 2x használatm mert totál ragacsosnak érzem tőle a bőrömet, olyasmi amikor nyáron a nagy melegben az izzadtság átüt az alapozón. Engem nem szárít, sőt, inkább zsíros érzetet kelt. Lepereg a nap folyamán, pár órát bír csak. Elhasználom majd ha nem kell egész nap bírnia a strapát, főleg ha eszembe jut szegényem, eddig rendszeresen elfelejtettem, hogy megvettem. A csomagolása igényes, most tekintsünk el attól, hogy hogyan néz ki de masszív, van benne tükör, szóval megpróbálták...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

angi9207

2018. január 14.

Kár is tovább várni a véleményezéssel javulni úgysem fog a helyzet.. Egy hete minden nap használom. A neten utánaolvasva láttam, hogy kapható itthon is, és első adandó alkalommal rohantam is megvenni. Leginkább a csomagolása fogott meg, és az, hogy itt lentebb írta valaki, hogy száraz bőrre milyen jó. Hát NEM! Egyáltalán nem jó száraz bőrre. (Nálam.) Hiába a hidratálás előtte, nagyon NAGYON kiemeli a száraz részeket, de nem matt a végeredmény, így ha rápúderezek az csak ront a végeredméyen... A T-vonal, az orr, az orr töve, a szem alatti rész borzalmas... Kis apró fehér pöttyök, hámló részek kerülnek előtérbe... Messziről nagyon szép egységesen mutat... De közelről iszonyat...
Ja, és ecsettel egyszerűen nem tudom csíkmentesen eldolgozni... A Catrice HD-ját gyönyörű csíkmentesen el tudom dolgozni a bőrömön a duo fibre ecsettel, ezt egyszerűen nem... Csíkos és csíkos...
A két pontot azért kapja, mert nem okozott irritációt, a pórusokat valóban eltünteti (!!!), nagyon szép, masszív a csomagolása, és a doboza szerint 50-es fényvédője van.
Nagyon sajnálom, és most nagyon sz**ul is érzem magam, mert nagyon szerettem volna ha működik... Így több mint 5000 Ft-ot kidobtam az ablakon....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Bendőke

2018. január 6.

Hát persze hogy jött velem haza, hát persze hogy nem állt szándékomban megvenni már csak az ára miatt sem. De! Ha száraz a bőröd, és érettebb akkor remek, most hogy száradok mint egy múmia, jó választás volt. Kaptam egy egységes bőrképet, a fedése nem a legjobb de a mindennapokra nekem jó. Könnyen bedobálható a táskába, ilyen csomagolást nem mindennap látok. Van benne szivacs, bár nem tudom meddig lesz elég. A belső részét meg lehet fordítani - az alapozót tartalmazó szivacsos részt - ha úgy tűnne hogy fogyna el a termék. Vissza adta a hitemet hogy talán még tudok kenni valamit a képemre, minden bizonnyal újra veszem. Még ha ennyi is az ára. Napközben nem a legtartósabb, de könnyen újra tudom gyorsan igazítani a fejem vele. Kompakt darab ráadásul masszív is, egy jól használható tükörrel. Szerintem zsírosabb bőrűeknek szerintem gyorsan átfényesedne. Ajánlani tudom! Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Smithsonite Extract, Malachite Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinyl Palmitate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Aluminum Hydroxide, Hexyl Laurate, Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Polysorbate 20, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Polysorbate 20, Disodium Cocoyl Glutamate, Hexylene Glycol, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A rodokrozit kivonata. Egy karbonásvány, melyből nagyon szép sötét rózsaszínű ásvány, amelyből ékszerek is készülnek. A gyártó állítása szerint az összetevő ideális az öregedés, a stressz és a fáradtság jeleinek csökkentésére, mivel véd az UVA sugárzás és az agresszív környezeti hatások ellen a bőr természetes sejtvédelmi funkcióinak stimulálásával.