KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Hihetetlen könnyű és ultrakrémes textúra, ami kombinálja a púdert és a krémes pirosítót. Murumuru, cupuacu és Tucuma vajjal. Magában vagy smink felett is használható.

Állatkísérlet-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

4 árnyalatban kapható

Ár: 3500 , Eladó: Anna07
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, szemèlyes átvètel Győr.
Physicians Formula Murumuru Butter Blush- 001 Rosy Pink
Ár: 3300 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, Készpénz

ribizlike

2018. november 20.

dm kedvencek dobozban volt, egyébként nem vettem volna meg. mindig is vágytam egy physicians formula termékre, és nem csalódtam. nagyon szuper pirosító, eddigi legjobb :)

ribizlike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

lohnerniki15

2018. november 14.

Rosy Pink árnyalatom van. Nagyon szép a színe. Kellemes kókusz illata van, jó az állaga. Könnyen használható, nem lesz tőle porcelánbaba arcom.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Sophielle

2018. november 8.

Én a dm Kedvencem dobozban kaptam meg a Rosy Pink árnyalatot. Mivel eleve pirosodik a bőröm, nem szoktam pirosítót használni (inkább ellensúlyoznám, nem kiemelném), de ez egy rétegben annyira nem látszik, inkább csak a finom illata miatt teszem fel. Az ára szerintem elég magas, nem venném meg magamtól. Fontos előnye, hogy hipoallergén.

Sophielle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

selmeczireka

2018. november 1.

Nagyon szeretem, hogy nem fényes, hanem matt pirosító. Az összes fényes pirosítómat maga mögé utasította az elmúlt egy hónapban. Nem foltos, szépen eldolgozható az arcon. Mivel nekem nagyon fehér bőröm van, ezért a Rosy Pink árnyalatot vásároltam meg, és egyszerűen csodásan mutat rajtam. Illata is remek, bár ettől eltekintenék. A tükör használhatatlan és az "ecsetszerű valami" is teljesen felesleges, szerintem. Emiatt szívem szerint levonnék egy csillagot, mert így a csomagolás nem túl praktikus, inkább felesleges elemeket tartalmaz. Ez az árán is meglátszik. De maga a termék, nagyon nagyon jó.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Flanna

2018. október 29.

Mivel elég problémás a bőröm, általában megválogatom milyen termékeket használok. Ez a termék megállta a helyét. Nem vagyok erős sminkelős, de az alapok nélkül ki nem lépnék a házból. Ad az arcnak egy apró alig észrevehető pírt, de ennyi pont elég (nekem, aki erősebben szeret sminkelni, annak nem hiszem), ez a pirosító teszi fel nálam az i-re a pontot. Illata kellemes, tetszik a matt végeredmény. Az applikátort, amit hozzá adtak, nem igazán tudom kihasználni, de maga az ötlet jó.

Flanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Dodi95

2018. október 24.

Ajándékba kaptam és szerencsére nagyon bejött! A színe csodás az én világos bőrömhöz, szerencsére nem lehet vele túlzásba esni, szépen lehet építeni, krémes, nem porol.

Dodi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Lonna86

2018. október 21.

Egyszerűen imádom!A csomagolása nagyon tetszetős, az illata szuper!Maga a pirosító színe, pont illeszkedik az arcbőröm színéhez és tartós is.Én szeretem a kis applikátort is ami hozzá van.Ezelőtt Clarins pirosítóm volt, de ez is hozza az elvártakat :)

Lonna86
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Detty0701

(!)
2018. október 17.

A Krémmánia által nyertem a terméket. Nekem abszolút bevált, érzékeny bőröm van, nem irritálja, kellemes finom illatú termék, én egy pirosító ecsettel vittem fel. Tartós, a nap végén is szépen látszott.

Detty0701
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

abicicaaa

2018. október 12.

Valóban nem tult pigmentalt, eleg sokat kell felvinni belole, foleg ha valaki szereti a sok pirositot, mint en. Plum Rose arnyalatnak nagyon enyhe fenye van, nem csont matt.
Lehet kicsit borsos az ara, de szamomra nem problema, annyi pirositom van hogy az osszes következő eletemre is eleg lesz :D
A nagy hype miatt azt hittem sokkal eget rengetobb lesz, de a nap vegen ez még mindig egy egyszeru pirosito, magam sem tudom mit gondoltam.
Mivel ez az arnyalat huvosebb tonusu, mintha kicsit konturkent is funkcionalna, ami nagyon tetszik.
Az illata is jó, bar szerintem semmi koze a kokuszhoz.
Az applikator egy vicc, nyilvanvaloan. Miert nem dobjatok rogton a kukaba?
Osszessegeben big love, gyonyoru ez az arnyalat.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Az illata is jó, bar szerintem semmi koze a kokuszhoz.
Az applikator egy vicc, nyilvanvaloan. Miert nem dobjatok rogton a kukaba?
Osszessegeben big love, gyonyoru ez az arnyalat.

Szilvi666

(!)
2018. szeptember 29.

A Krémmánia által jutottam hozzá a Rosy Pink árnyalathoz. Ez a hideg szín tökèletesen passzol a világos bőrömhöz és a szememhez, tetszik a finom illata, praktikus a kis tükör is hozzá. Ami negatívum, hogy nem túl pigmentált, ezért viszonylag sokat kell felvinni belőle, a szivaccsal, amit adtak hozzá nem lehet normálisan eldolgozni, valamint az ára is magas. Ilyen árkategóriában vannak jobbak. Összességében közepesre értékelem.

Szilvi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.