Physicians Formula

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Hihetetlen könnyű és ultrakrémes textúra, ami kombinálja a púdert és a krémes pirosítót. Murumuru, cupuacu és Tucuma vajjal. Magában vagy smink felett is használható.

Állatkísérlet-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

4 árnyalatban kapható

Physicians Formula Murumuru Butter Blush - Plum Rose
Ár: 3600 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után, ajánlott postán maradó

Sinead

2020. július 29.

Természetes hatású, könnyű vele dolgozni. A plum rose kicsit megosztó árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, kontúr és pirusítónak egyszerre használam, az én világos oliva bőrömet szépen kivirágoztatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Agnyecko

2020. június 27.

Hatalmas csalódás mindkét színben:

A Plum rose: a nevével ellentétben semmilyen képzeletemben élő lilás/mályvás/szilvás árnyalatnak nem felel meg (persze nevezhető annak, de nagyon-nagyon világos, halovány, nude szín ez) én legalább is egy sokkal-sokkal élénkebb, pirosítós színre számítottam, ehhez képest amit kaptam, az egy hideg árnyalatú világosbarna, ami teljesen matt. Nem, nincs semmilyen fénye és amúgy az én arcomon egyáltalán nem látható, mindegy hány réteget rakok rá (ez utóbbi persze egyéni probléma, legalább "megvan" végre az arcszínem).

Szóval ezt a azínt max. no makeup napon szemhéjfestéknek tudom majd használni télen, mert ránézésre az a szín, amit mindig szemhéjfestékben keresek, csak egy picit lehetne fényesebb, szaténosabb és szilvásabb is.

A Rosy pink: picivel jobb, ez valóban élénk, hideg rózsaszín, el tudom képzelni, hogy frissíti az arcot. Ezzel az a bajom, hogy képtelenség belőni, mennyi kell belőle, mert vagy nem látod magadon vagy annyira túltolod, hogy nevetséges babaarcod lesz két világító folttal magadon. Mondjuk ez is csak egyéni probléma, de azt látom, hogy bármennyire is hideg árnyalatú a bőröm, a nyári barnaságomhoz ez nem illik, nem tetszik magamon.

Na és az applikátor. Hát az nem véletlen hogy ezt a szivacskát csomagolták hozzá (a Plum rose-é nekem sérülten érkezett, mintha kifeszítették volna a nyelénél, picit meg van törve (?) a szivacs). Én tényleg csak ezzel tudom felrakni, ecsettel esélytelen, nem vesz fel semmit, ill. látom, hogy rajta van a szálakon, de az arcomra nem kerül fel belőle semmi.

És mindez nem esett volna meg, ha a DM-ben nem 1-1 db PF termék kallódna, nekem még teszter sem kellett volna, csak maga a termék a dobozkájában. A Plum rose-t soha az életben nem vettem volba meg, ha élőben látom.

Szóval ennyi nyavalygás után ezeket a pirosítókat kizárólag hófehérkéknek javaslom, egyértelműen hideg tónusú és makulátlan arcbőrhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Hatalmas csalódás mindkét színben:

sepfgyenesanita

2020. június 16.

Életem pirosítója, a doboz, az illat, a szín, tökéletes. Nem csalódtam benne. Bármikor újra megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Ralynna

2020. június 4.

A Plum Rose árnyalata van meg, nagyon szeretem. Annyira, hogy mindjárt elfogy a második belőle, mindenképpen újraveszem. Pirosító elvileg, de én bronzernek használom, és tölétesen illik az arcomhoz, ami nagy szó, mert nehezen találok olyan bronzert, ami illik hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

2020. május 19.

Nagyon szeretem, Rosy Pink árnyalatban van meg, szinte mindennap ezért nyúlok. Sokáig elég, szépen pigmentált és jól eldolgozható, beleépül a bőrbe. A márka híres bronzosítójával együtt használom, az is óriási kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

abicicaaa

2020. április 11.

Plum Rose
Nem teljesen matt, enyhe fenye van, de a boron nem szembetuno. Alapozon szepen el lehet dolgozni, nelkule kicsit nehezkesebb. Annyira lassan fogy, hogy szerintem teljesen megeri az arat. Abszolut nem porol.
Imadom ezt az arnyalatot, hiaba malyvas es huvos picit, meg pont illik a sargas boromhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Plum Rose

Jane

2020. március 15.

Ugyanolyan minőségi termék, mint a bronzosító tesója. Plum rose árnyalat tulajdonosa vagyok de szeretnék még más színt is beszerezni. Sajnos azért adtam csak 4 csillagot, mert még egy pici pigmentációt el tudnék viselni de ezt leszámítva nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

matyasflora

2020. március 4.

Fantasztikus, egyszerűen imádom, az illata, a színe az állaga, minden tökéletes benne számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

balazsdora

(!)
2019. december 6.

Tesztelésre nyertem a Rosy Pink árnyalatot. Nekem egy kicsit világos a színe, de hamar megkedveltem. Fantasztikus az illata, én speciel kókuszmániás vagyok, nálam telitalálat. A doboza is nagyon könnyen kezelhető, tetszetős. Állagra jó, szerintem sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 6.

noradrenalin

2019. december 1.

Kellemes illat, jól pigmentált, tartós. Természetes hatást lehet vele elérni. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.