Physicians Formula

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Hihetetlen könnyű és ultrakrémes textúra, ami kombinálja a púdert és a krémes pirosítót. Murumuru, cupuacu és Tucuma vajjal. Magában vagy smink felett is használható.

Állatkísérlet-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

4 árnyalatban kapható

balazsdora

(!)
2019. december 6.

Tesztelésre nyertem a Rosy Pink árnyalatot. Nekem egy kicsit világos a színe, de hamar megkedveltem. Fantasztikus az illata, én speciel kókuszmániás vagyok, nálam telitalálat. A doboza is nagyon könnyen kezelhető, tetszetős. Állagra jó, szerintem sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 6.

noradrenalin

2019. december 1.

Kellemes illat, jól pigmentált, tartós. Természetes hatást lehet vele elérni. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Lina14

2019. július 25.

Nekem a plum rose van meg, egy hideg, barnás mályvás árnyalat. A textúra ugyanolyan, mint a bronzernél, illat is, nagyon kellems, viszont ez egy elég természetes pirosító, rendesen kell építeni, hogy látszódjon. Ahogy az ecsetet forgatom benne, hogy felveggyem rá, mintha rákövülne, nem tudom rendesen felvenni és meg kell kapargatnom a felületet hogy fellazítsam. Nem szeretem emiatt annyira használni. Nem igazán tartós sem, nap végére eltűnik az arcról, amit a bronzerrel eddig nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

szilvia.bano

2019. július 1.

Rosy pink árnyalat van meg. Nagyon tetszik ez a hűvös, mályvás árnyalat, jól pigmentált, de szépen lehet építeni, tartós. A kiszerelése is tetszik. Ár-érték arányban szerintem jó, tekintve, hogy egy L'oreal, Bourjois, vagy Kell a púder pirosító is kerül ennyibe, vagy még többe, közben kis 2,5-3 grammos kiszerelésűek. Ez a pirosító korrekt mennyiség az árához képest. Az egyetlen problémám vele az, hogy kókuszillata van. Egy pirosítónak leginkább ne legyen semmilyen illata, de végül megbarátkoztam vele, felvitel után pedig hamar elillan. Egyébként nagyon jó. Azt viszont nem értem, ha összesen két árnyalatban lehet kapni, akkor a másik verzió miért egy barnás árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

abicicaaa

2019. június 25.

Plum Rose
Nem teljesen matt, enyhe fenye van, de a boron nem szembetuno. Alapozon szepen el lehet dolgozni, nelkule mar annyira nem. Epitheto, de nagyon sokaig kell építeni, hogy latszodjon is.
Nem porzik, ergo mintha nem is fogyna.
Nincs rossz illata, de nem bannam, ha nem lenne.
Nem annyira eget rengeto, pedig en nagy pirosito manias vagyok.
A csomagolas strapabiro, de eleg nagy helyet is foglal.
Tularazott, foleg ha az itthoni árát nézzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Plum Rose
Nem porzik, ergo mintha nem is fogyna.
Nincs rossz illata, de nem bannam, ha nem lenne.
Nem annyira eget rengeto, pedig en nagy pirosito manias vagyok.
A csomagolas strapabiro, de eleg nagy helyet is foglal.
Tularazott, foleg ha az itthoni árát nézzük.

Fridus0807

2019. május 5.

Kellemes illatú, szuper pigmentált, tartós. Szép természetes hatást lehet vele elérni. Praktikus benne a tükör, viszont az applikátort nem használtam ami hozzá járt. Nekem a Rosy Pink árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Flortim

2019. április 13.

Kellemes illatú, könnyen felvihető pirosító. Szép, természetes hatást lehet vele elérni, a butter bronzerrel és a physicians formula alapozójával együtt használom. Árban sajnos drága, de sokáig elég. Biztos vannak pirosítók is olcsóbban, de nekem ez egy bevált trió.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

brethalia

2018. április 16.

A Plum Rose boldog tulajdonosa vagyok. :)

Először a bronzosítót néztem ki magamnak, de mivel elsősorban kontúrozáshoz szerettem volna használni, kipróbáltam ezt a színt is - és hiába pirosító elvileg, nekem tökéletesen bevált az arcom formázására. :) Világos a bőröm, szerintem szuperül mutat rajta.

Még csak kétszer használtam (ferde pirosítóecsettel), de nagyon-nagyon tetszett a hatás, szép természetesen lehet eloszlatni, rétegezhető, tartós a szín.
Az illat csak hab a tortán... :)
Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele.

2019. február 6.

Rengeteget használom, azóta is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

2018. április 16.

A Plum Rose boldog tulajdonosa vagyok. :)

Az illat csak hab a tortán... :)
Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele.

2019. február 6.

Rengeteget használom, azóta is nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom! :)

AdriennBernadett

2019. január 11.

Nagyon tetszik a csomagolása, a kis tükör miatt elég praktikus. Eleg erős szaga van de szerencsére az arcon hamar elillan. Megfelelően pigmentált, szép színe van.
Egy kicsit számomra nehézkes az eldolgozasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Egy kicsit számomra nehézkes az eldolgozasa.

szaadri

2019. január 8.

Amikor kinyitom, instant nyár lesz az illatától, mintha strandon lenne az ember. :) Az a jó benne (az állagán, a kis tükrös kiszerelésén túl), hogy ha valaki tényleg hófehér, akkor is nyugodtan használhatja anélkül, hogy bohóc hatása lenne. Én is meglepődtem, mert első ránézésre nem gondoltam túl természetesnek és üdének a hűvös, fáradt rózsaszín Rosy Pink árnyalatot, de nagyon jól eltalálták, feldobja az arcot, és fel sem tűnik, hogy nem a mi arcpírunk, és profinak nem mondható kezekkel is biztonsággal használhható. :) Hófehérkékre a lehető legtökéletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.