KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Hihetetlen könnyű és ultrakrémes textúra, ami kombinálja a púdert és a krémes pirosítót. Murumuru, cupuacu és Tucuma vajjal. Magában vagy smink felett is használható.

Állatkísérlet-mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt, hipoallergén.

4 árnyalatban kapható

Ár: 3000 , Eladó: marimar
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3200ft/2 db , Eladó: monika1966
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, posta
AdriennBernadett

2019. január 11.

Nagyon tetszik a csomagolása, a kis tükör miatt elég praktikus. Eleg erős szaga van de szerencsére az arcon hamar elillan. Megfelelően pigmentált, szép színe van.
Egy kicsit számomra nehézkes az eldolgozasa.

AdriennBernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Egy kicsit számomra nehézkes az eldolgozasa.

szaadri

2019. január 8.

Amikor kinyitom, instant nyár lesz az illatától, mintha strandon lenne az ember. :) Az a jó benne (az állagán, a kis tükrös kiszerelésén túl), hogy ha valaki tényleg hófehér, akkor is nyugodtan használhatja anélkül, hogy bohóc hatása lenne. Én is meglepődtem, mert első ránézésre nem gondoltam túl természetesnek és üdének a hűvös, fáradt rózsaszín Rosy Pink árnyalatot, de nagyon jól eltalálták, feldobja az arcot, és fel sem tűnik, hogy nem a mi arcpírunk, és profinak nem mondható kezekkel is biztonsággal használhható. :) Hófehérkékre a lehető legtökéletesebb.

szaadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

KlaudiaZs

2018. december 28.

Magamtól nem vettem volna meg, drága és nem vagyok nagy pirosítós, ráadásul a dm boxban a hidegnek tűnő világos rózsaszín volt, ami kb az egyetlen pirosító árnyalat, amit messziről kerülök a sárgás nem túl világos bőröm miatt. Ennek ellenére most télen a kedvencemmé vált. Azt hittem a világos árnyalata miatt nem is fog látszani az arcomon, de nagyon szépen mutat, épp csak ad egy kis színt, de az gyönyörű, ráadásul egyáltalán nem tűnik olyan hidegnek vagy rózsaszínesnek az arcon, mint a tégelyben, ami megleptt. Az illata fiom, de erős, először zavart, mert pár óráig érzem még magamon, de már megszoktam. Majdnem az egyetlen pirosítóm, amit másodpercek alatt fel tudok vinni, mert nem lesz foltos, nem kell eldolgozgatni az ecsettel, szó szerint csak két ecsetvonás, és tökéletes. Kíváncsvá tett a bronzosítóra meg a többi árnyalatra a pirosítók közül.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

adrikovi

2018. december 21.

Nagyszerű termék ugyanúgy mint ahogyan a bronzer is... Lágy majdnem krémes állaga van, de mégsem, gyönyörű színe van és könnyen építhető. Nagyon finom illata van. Biztosan újra veszem !

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ribizlike

2018. november 20.

dm kedvencek dobozban volt, egyébként nem vettem volna meg. mindig is vágytam egy physicians formula termékre, és nem csalódtam. nagyon szuper pirosító, eddigi legjobb :)

ribizlike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

lohnerniki15

2018. november 14.

Rosy Pink árnyalatom van. Nagyon szép a színe. Kellemes kókusz illata van, jó az állaga. Könnyen használható, nem lesz tőle porcelánbaba arcom.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Sophielle

2018. november 8.

Én a dm Kedvencem dobozban kaptam meg a Rosy Pink árnyalatot. Mivel eleve pirosodik a bőröm, nem szoktam pirosítót használni (inkább ellensúlyoznám, nem kiemelném), de ez egy rétegben annyira nem látszik, inkább csak a finom illata miatt teszem fel. Az ára szerintem elég magas, nem venném meg magamtól. Fontos előnye, hogy hipoallergén.

Sophielle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

selmeczireka

2018. november 1.

Nagyon szeretem, hogy nem fényes, hanem matt pirosító. Az összes fényes pirosítómat maga mögé utasította az elmúlt egy hónapban. Nem foltos, szépen eldolgozható az arcon. Mivel nekem nagyon fehér bőröm van, ezért a Rosy Pink árnyalatot vásároltam meg, és egyszerűen csodásan mutat rajtam. Illata is remek, bár ettől eltekintenék. A tükör használhatatlan és az "ecsetszerű valami" is teljesen felesleges, szerintem. Emiatt szívem szerint levonnék egy csillagot, mert így a csomagolás nem túl praktikus, inkább felesleges elemeket tartalmaz. Ez az árán is meglátszik. De maga a termék, nagyon nagyon jó.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Flanna

(!)
2018. október 29.

Mivel elég problémás a bőröm, általában megválogatom milyen termékeket használok. Ez a termék megállta a helyét. Nem vagyok erős sminkelős, de az alapok nélkül ki nem lépnék a házból. Ad az arcnak egy apró alig észrevehető pírt, de ennyi pont elég (nekem, aki erősebben szeret sminkelni, annak nem hiszem), ez a pirosító teszi fel nálam az i-re a pontot. Illata kellemes, tetszik a matt végeredmény. Az applikátort, amit hozzá adtak, nem igazán tudom kihasználni, de maga az ötlet jó.

Flanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Dodi95

2018. október 24.

Ajándékba kaptam és szerencsére nagyon bejött! A színe csodás az én világos bőrömhöz, szerencsére nem lehet vele túlzásba esni, szépen lehet építeni, krémes, nem porol.

Dodi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.