Physicians Formula

Ár:   $16.95   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Pocok96, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   $16.95
Lelőhely:   DM, online

12 egymással jól kombinálható színt tartalmazó szemhéjfestékpaletta

A hihetetlenül lágy és ultrakrémes formula szárazon és nedvesen is felvihető

2 színkombinációban kapható

Flortim

2021. február 1.

Gyönyörű színek, könnyű használni. Finom kókuszos illatú, bár ez nyílván csak a palettában érződik, felvéve nem. Szépen satírozható, könnyen el lehet dolgozni. Nagyon picit kell felvinni az ecsetre, megfelelően pigmentált. Lehet picit porol, bár én lekocogtatom a felesleget, így nekem nem pereg le a szemem alá. Kb félárban vettem egy akció keretén belül, nagyon megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

menerin91

2021. január 28.

Nekem mindkét paletta megvan, akciósan vettem én is őket. A matt színek nagyon szépek, pigmentáltak. A fényes árnyalatokat pedig ujjbeggyel viszem fel, szerintem azzal lehet a legjobb eredményt elérni. Én nagyon megszerettem a palettákat. Ha az ecsetről megfelelően lepöcögtetem a felesleget egyáltalán nem hullik a szemem alá, szépen tudok satírozni vele, gyorsan szép eredmény tudok elérni (bázis persze mindig van alatta). Ajánlom azoknak akik pigmentáltabb, tartós palettát keresnek, de mégsem szeretnének high-end terméket venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Andi007

2020. december 20.

Akciós 40% kedvezményes áron sikerült megvennem. Többért nem vettem volna. Két hete használom tesztelem, reménykedve hogy meg fogom szeretni. A csomagolás nagyon tetszik, a szinek is szépek, a tropical dayst vettem meg. Először is az illata engem istállóra emlékeztet. A szinek viszonylag pigmentáltak de erősen porzik, pereg, felkenés után a szem alatt le kell mosni. Van pár csillámos szín ami egyáltalán nem látszik a szemhéjon, a matt színek sokkal jobban. Estére olyan mintha beszivná a bőröm, szinte eltűnik az egész smink a szememről. Elég bizarr, nem tudom hova tűnik. Nem venném meg ujra pedig bele akartam szeretni. El fogom használni egyébként, ki nem dobom.

Végülis jól összebarátkoztunk.. Hétköznapi sminkeket készítek vele, kicsit porzik, de megtanultam kezelni, gyakran előveszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

msvelvet

2020. november 18.

Én is akciósan vettem, nem a képen látható színeket, hanem a kicsit világosabb verziót. Már régóta nézegettem, de a teljes árat sajnáltam érte és így utólag talán annyit nem is ér. A színek szuper pigmentáltak és jól kombinálhatóak és az illata is valami brutál jó, viszont tényleg rettenetesen porzik. Nekem alappal nagyon tartós is (olajos szemhéjam miatt mindent alappal használok), este, akár edzés után is pont olyan, mint amivel reggel elindultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Nomacs

2020. március 8.

Azért vettem meg,mert számomra tökéletes színek vannak benne. Viszont sajnos a minősége nem az igazi. Brutálisan porzik, és potyog le a szem alá használat közben. A színek nem annyira élénkek szemen,bár nem is annyira vészes. Közepesen tartós. Az illata a márkához híven isteni. El fogom használni úgy,hogy először szemet sminkelek,törlés alul és utána alapozó, de nem újravevős. (Jó minőségű szemhéj bázissal teszteltem) Ar ertek arányban kifejezetten közepes, hasonló minőségűek vannak olcsóbban is. Hasonló árban meg sokkal jobban is,pl Sleek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

ngsrr

2019. október 29.

DM-ben kapható október végétől, megvettem, imádom. Nappali egyszerű sminkhez tokeletes mattok, ejszakara meg szep csillogosak, kicsit draga, de ha aztnezzuk, kb 2 drogerias palettat lehet az aran venni, amik amugy minosegileg nem kozelitik meg. Ugyanaz a butter jellegu kremes formula. Nekem megerte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Gombaellenes tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.