Physicians Formula

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   DM, online

A Nude Wear paletták a terészetes, no make up make up sminkek tökéletes kiegészítői. Gyönyörű, élettel teli bőr finish-t nyújt, egészséges fényt kölcsönöz.

Blush, Bronzer, Powder típusai vannak. 2-2 árnyalata van mindegyiknek.

Hypoallergén. Bőrgyógyász által engedélyezett. Parabén-, illat-, glutén mentes. Nem komedogén.

Tükör & ecset a kompaktban.

Kiszerelés: 7 g

naiyah

2019. február 27.

5500 ft volt, gondoltam ilyen áron tényleg minőségi lesz, főleg hogy a csomagolása is igényesebb, de nagyon sárgás narancssárgás és túl csillogó számomra, csalódás volt, biztos hogy nem veszem meg újból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Sheila

2018. július 5.

Nekem is a pirosító van meg, de sajnos a márka termékei közül egyedül ezzel nem vagyok maradéktalanul elégedett. A csomagolás gyönyörű, az állag, stb minden szuper lenne, ha nem csak ebben az egy - eszméletlenül világos - színben lenne kapható. A dobozban meg a teszterbe belenyúlva sajnos nem láttam előre, de az arcomon szinte láthatatlan (és OK, hogy szolid, meg nude, stb de azért én szeretem ha a pirosító azért látszik vmennyire). Hullafehér bőr kellene hozzá, hogy látsszon is hogy ott van. Ha jó sokat viszek fel meg építgetem, akkor egy fokkal jobb, de azért lehetne csak egy árnyalatnyival erősebb színe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

erynis

2017. január 29.

Ebből a szériából a pirosító paletta van meg, ami végre nem az csillámos fajta, hanem tényleg a "no makeup"-hoz megfelelően ad egy kis színt, és én mostanában nappalra pont ilyet kerestem. Aki nem feltűnő színt keres, és/vagy csillám nélküli pirosítót, annak nem rossz alternatíva, és az összetevői is nagyon szépek. A csomagolás itt is nagyon "cute", kis masni elől, alul tükör+applikátor (amit nem használok persze). Azért csak négy csillag, mert a tartósságával azonban nem vagyok maradéktalanul elégedett, de nem lehet mindent egyszerre. Eddig a márka highlightere a legtutibb, szerintem, bár ez sem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.