Physicians Formula

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2019. július 2.

Lelőhely:   DM, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű folyékony alapozó, ami láthatatlan fátyolként kölcsönöz viselőjének ragyogó és hibátlan arcbőrt. Enyhe fedéssel és "dewy" finissel rendelkezik. Minden dobozban található egy kisméretű szintetikus alapozó ecset is.

• Hipoallergén

Ár: 2800 , Eladó: SPetra99
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: --

Cosette

2020. szeptember 24.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét a bőrömhöz. Most, hogy az alig létező nyári barnaságomból még valami van, annyira nem feltűnő, de kb egy hónap múlva már nagyon csúnyán el fog ütni. Pedig annyira szép kis elegáns az üvege, nagyon akartam szeretni. Személy szerint a fedésével sem vagyok megelégedve, kb annyira fed, mint egy bb krém, de szerencsére nem is nehezíti el a bőröm, olyan mintha semmi se lenne rajtam. Kissé visszás nekem ez az alapozó, mert nagyon akarnám szeretni de akárhányszor előveszem, mindig csalódok benne. Erősen gondolkodom azon, hogy elajándékozom vagy eladom, de előtte még szeretném egy kicsit tesztelni. (Persze a kis cuki ecset semmit se ér, csak jól néz ki, hogy alapozó + ecset)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Kriszta180222

2020. április 14.

Egy kedves krémmániástól vásároltam meg látatlanban, light árnyalatban. A tél végi hóka bőrömhöz képest elég sokkoló volt ez a sötét narancssárga árnyalat, így egy ideig váratott magára, de most, hogy egy picit barnultam már tökéletesen idomul a bőrszínemhez. Kellemes viselni, elég gyenge fedése van, bár nyárra pont ideális lesz, púderrel fixálva megfelelően tartós. Vannak nála jobb alapozóim is, de szívesen nyúlok utána, hétköznapokra el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Guinevere97

2020. április 11.

Szépek az összetevői, nem irritálja az érzékeny bőrömet. A csomagolás csillagos ötös, a fedését olyan közepesnek mondanám.
Nekem púderrel a kombinált bőrömön viszonylag tartós is, egyedül azt sajnálom, hogy a legvilágosabb árnyalat is picit sötétebb (olyan "natúrkozmetikumosan" sötét) a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

csill87

2020. március 17.

Én is nagyon sajnálom hogy megszünik, nagyon tetszik ez az alapozó. Olyan természetes hatása van, nagyon szép. És a színe is szép. Némelyik alapozó a drogériában olyan narancssárga, hogy mindig arra gondolok, hogy ilyen színű ember nincs is.
😅 De ez nagyon szép színű. Én is akciósan vettem kiárusításon, szóval ezt már sajnos nem fogom újravenni, de ha elfogy, akkor biztos körül fogok nézni a márkánál.
Annyi a negatívuma, hogy az illata nagyon szintetikus. Nekem nagyon festék szaga van. Az ecset meg olyan mint egy kis játék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Mazsibet

2020. március 5.

Második üveggel használom!
Szerintem csodaszép fedése van és természetes hatást kelt az arcon.
11 órás munka után is megáll, és ami a legfontosabb nincs maszkos érzésem benne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Második üveggel használom!
Szerintem csodaszép fedése van és természetes hatást kelt az arcon.

Mse

2020. január 20.

Gyönyörű a csomagolása. Reménykedtem, hogy be is tartja, amit ígér. Merthogy imádom a "dewy finish-t", egyébként a MAC Face&Body-ját használom.
Nem is mondanám alapozónak, olyan, mint egy hidratáló némi színezéssel, de azért annál egy fokkal jobban fed.
Egyetlen hibájának azt tartottam, hogy nagyon kevés árnyalatban kapható, amitől meg is ijedtem, de láss csodát, az én hófehér bőrömhöz a legvilágosabb árnyalat is csodásan idomul.
Nagyon megszerettem.
Az ecset, amit hozzá adnak, szerintem annyira nem alkalmas az alapozó felvitelére, sebaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Nagyon megszerettem.

lillaszaszz

2019. december 9.

Csomagolása nagyon tetszik. Tetszik a finise , bár azért a kisebb börhibákat nem igen fedi el .Hétköznapi használtra nem rossz választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Isabell

2019. október 28.

Nagyon szeretem. A gyönyörű csomagolása fogott meg elsőre, de maga az alapozó is csodás. Könnyű eloszlatni, tartós, és nagyon szépen fed. Plusz pont, hogy rendkívül jó áron jutottam hozzá, az eredeti ára borsos picit drogériás viszonylatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

nemethandrea

2019. október 3.

Jó pár éves alapozó keresés (drága és nem drága) után végre egy, ami eddig a legjobb. Már a csomagolás megkapó, de maga az üvegcsében lévő alapozó kifejezetten kellemes. Könnyen eloszlatható, kicsit talán vizes, de nem zavaróan. Egyetlen esetben okoz némi hámlásszerű kinézetet, ha előző nap és aznap kifejezetten keveset iszom. De ez az én bőröm trükkje felém, hogy figyeljek. :)
Medium árnyalatot vettem a világos, de nem rószaszínes bőrömre, ami nyáron le tud barnulni, télen meg heti 1 szolárium mellett nem extra világos.
Azt nem próbáltam, lehet-e rétegezni. De már egy réteg is igen szépen fedi az enyhébben piros foltokat.
Ja, és ami nagyon fontos szempont számomra, hogy az extra és annál is extrábban érzékeny bőröm, amiken mély, cisztás pattanások is vannak gyakran, ettől nem kap frászt.
Szóval, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Szóval, csak ajánlani tudom.

patrisha

2019. október 3.

Nem vagyok nagy alapozós, nem tetszik a végeredménye a bőrömön, látszik hogy ott van. De ez nagyon jó, összetevői szempontjából, fedése szép természetes, 2 bőr érzete van(én még mindig nem latom tökéletesnek a bőrömön, de tény hogy sok borhibam van). Egyetlen ami nem jön be a csillámok benne, oké hogy dewy hatás meg mittudomen de nekem anelkul lenne 5*
Én szivaccsal viszem fel, a saját is ecsete jól néz ki, de abszolút alkalmatlan a célra. Csomagolása is gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.