Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbo94, Módosítva: 2014. február 7.

Lelőhely:   DM, online
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy 100%-ban organikus szempillaspirál, amely nem csak meghosszabbítja a szempillákat és göndöríti, emellett tálpál és kondicionál, melynek köszönhetően erősíti és megnöveszti a pillákat, vastagabb, több és erősebb pillákat ad. Használata azonnal szép, dús pillákat eredményez. Nem csomósít, nem pereg, nem kenődik.

Áttörés a 100%-ban természetes összetevőjű szempillaspirálok között, a CC Curl+Care szempillagöndörítő nélkül göndöríti a szempilláid, a szempillavesztés kockázata nélkül.

A természetes és organikus növényekből szabadalmaztatott keverék segíti a göndörítés és ápolást a szempilláidnak.

•    Megújuló Biopolymer: azonnali göndör és dús pillák
  •    Flexible Sugar Film: a szempillák tökéletes formájáért
  •    Aloe, Uborka és Tapioca Starch: ápol és kondicionál, göndörít és dúsít.

​Az összetevők 100%-a természetes eredetű, 70%-a organikus. Parabén- , illatanyag- és gluténmentes. Szemész által jóváhagyott formula. Hypoallergén.

100%-ban újrahasznosított eco-ecset. 100%-ban mentes: kémiai összetevőktől, tartósítószerektől, parabénektől, genetikailag módosított organizmusoktól, szintetikus színezéktől, és állatkísérletektől, illatanyagoktól.

Kiszerelés: 7,5 g

barbo94

2019. január 3.

(2014) Azért rendeltem meg mert én nekem mindig is az volt a problémám, hogy akárhányszor szempillaspiráloztam kihullott egy kevés szempillám. Egyszer csak rábukkantam erre a márkára és nem bírtam ki, hogy ne rendeljek tőlük. Azonnal rendeltem 5! dolgot, köztük ezt a nagyon jó kis szempillaspirált. Egyszerűen imádom.:) Nem érzem azt, hogy valami húzná le a szempillámat pedig 2szer is átkentem, a nap végére is ugyanolyan szép maradt, nem folyt el és mintha rajtam sem lenne. Egyszerűen imádom.:) Egyelőre nemtudom, hogy ápolja és védi meg mittudomén de nekem ígyis csillagos 5ös. Később még Update-olok lehet.:)

UPDATE:
(2019) még mindig a legkedvesebb szempillaspirálom, tény, hogy nem szárad meg olyan hamar viszont, nekem megér annyit a tudat, hogy nem hullik ki a szempillám és remek összetevőket tartalmaz. Alapból sok, hosszú pilláim vannak, nekem ez a spirál a műszempilla hatást éri el.
Hatalmas öröm, hogy a márka jelen van már Magyarországon is a dm üzletekbe (csak kár, hogy kb 3szoros áron). Szóval még mindig iherb-ről rendelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

UPDATE:

ercsike76

2015. január 5.

Ez a spirál egy borzalom! Szépen begyulladt a szemem tőle pedig csak kipróbáltam otthon. Dobtam is ki gyorsan!
Száraz a formulája, kb 10 rétegben kentem fel és semmi. Igaz, h nem tapasztja össze a pillákat, no de be sem fogja. Se nem göndörít, se nem ápol!
Értem én, h nem tesztel állatokon (ezért is vettem meg) és nem tartalmaz semmi szintetikus bla-blát...de ez szörnyűre sikeredett! Mínusz 10 * jár neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

BloodEve

2014. augusztus 16.

Gyönyörű formája van, design nagyon szimpatikus, kibontva egy tüskés kis "önkínzós" spirál hatását kelti.

Hogy az érdemeiről is beszéljek, amit szeretni fogsz benne:
1. erőssége a szempilla meghosszabbítása, szétválasztása, a szemöldökömet súrolta, olyan szépen megemelte és hangsúlyozta a pillákat.
2. színe, valóban gyönyörű fekete
3. összetétele nagyon rendben van, figyeltek rá, érzékeny szeműeknek nagyon ideális
4. ár-érték aránya korrekt

Amit nem nézek el neki:
1. a termék dúsítást is ígért, nem hozza...tapasztani viszont tud
2. nehéz a pillákra annyi festéket juttatni, amennyi éppen elég...sztem erre ez a spirál típus képtelen...akárhogy ügyeskedik az ember, leheletfinoman átfésülve...tapaszt és ez a dús szempillákkal rendelkezőknél sem egy igényes látvány...
3. külföldi oldalakon sokat olvastam, hogy lassabb a száradási idő... legyen az egy vagy két réteg... nem fog teljesen megszáradni...lecsekkoltam, a pillák fél nap után is fognak.:(

Nagy szerelem volt első látásra...de inkább 'maradjunk csak barátok' kategória ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Hogy az érdemeiről is beszéljek, amit szeretni fogsz benne:
2. színe, valóban gyönyörű fekete
4. ár-érték aránya korrekt

Amit nem nézek el neki:
1. a termék dúsítást is ígért, nem hozza...tapasztani viszont tud

bogcsilike

2014. június 28.

Ebay- es cucc, ott volt 3750 ft, de csak akciósan, amúgy 4760 lenne (megnéztem, ja és ez a post: 2014.06.- os!) Nagyon jó, szép, kicsit drága, rendeltem belőle 2-t egyből, mert a másik eléggé bevált. Nagyon tetszik, az elsőből már elfogyott a fele, még van bennük rendesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

g.i.g.i89

2014. március 18.

Gyönyörű csomagolásban, egy szuper termék. Könnyen felvihető, nem csomósodik és amit a legjobban imádok benne, hogy egyszerűen lehet eltávolítani. Eddig leginkább Maybelline spirálokat használtam, de soha többet!!! Egy vattakorong, plusz egy kis micellás víz. :-) A göndörítés nálam azért annyira nem jellemző, de ettől függetlenül újra fogom vásárolnia ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

ccp

2014. február 26.

Update: Megjött a spirál!! csomagolása nagyon szép, nagyon tetszik. csináltam egy próbát is. Amikor az első réteget felkentem, csalódásnak tűnt, mert nagyon halvány, kissé olyan volt mintha egy már majdnem kifogyott spirált használtam volna, de 4X átkentem, úgy, hogy egyáltalán nem lett csomós és nem tapadt össze, így szép lett. Nem sok különbséget szoktam felfedezni spirál és spirál között, ezért hát csináltam egy tesztet, a másik szememre felkentem azt a spirált, amit használok (yves rocher) és igazából tényleg van különbség. Az organic wear tényleg "göndörebb" pillákat csinált és nem lett csomós. csodákat ettől sem kell várni, de úgy gondolom, hogy organikus összetevői miatt érdemes áttérni erre. 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sorbitol, Trehalose

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Forrás: truth-in-aging, BFT