Physicians Formula

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. november 7.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Az organic wear szempillaspirál 100%-ban természetes összetevőkből van. Vastag, dúsabb, drámai pillákat eredményez. Nem csomósít, nem pereg, nem kenődik

100%-ban újrahasznosított eco-ecset. EcoCert minősítést kapott termék. Ecoblend organikus szójabab olaj és eco-olíva olaj. 100%-ban természetes összetevők, melyekből 47% teljesen organikus.

100%-ban mentes: kémiai összetevőktől, tartósítószerektől, parabénektől, genetikailag módosított organizmusoktól, szintetikus színezéktől, és állatkísérletektől, illatanyagoktól.

Hypoallergén.

Kiszerelés: 7,5 g

erynis

2016. december 17.

Szép fekete színe van, dúsít, szétválaszt, természetesek az összetevői. DE: borzasztó lassan szárad, ragadós érzete van a szempilláimnak, több rétegben felkenve igenis összetapaszt, arról nem is beszélve, hogy összekentem magam a keféjével, pedig nem vagyok egy kezdő spirálozó. Elég hamar el is kezd peregni... Nem éri meg megrendelni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

timmantyú

2015. szeptember 11.

Elhasználtam, de nem vált be. A keféje nekem iszonyat nagy, mindig összekentem vele magamat, utána javítgatnom kellett, így időigényes volt a használata. Utána meg a festék kent össze engem, pár óra alatt pandamacivá tett. Ha ezek mellett mondjuk kiemelkedő szempillákat csinált volna, akkor elnézném neki, de a végeredmény mindig teljesen átlagos volt. Nagyon nem pontozom le, mert ügyesebbeknek és szárazabb bőrűeknek hétköznapokra beválhat, az összetevői pedig csodaszépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

svivko

2015. március 7.

Egy hete használom, és sajnos talán túl sokat vártam, mert csalódtam benne.
Pozitívum, hogy esztétikumban, és hatásban mindent hoz, amit ígér; szénfekete, dúsít, göndörít, szétválaszt. Annyira nem hosszabbítja meg a pillákat, de amennyire megemel, és dúsít, ez kiengesztel.
Keféje kényelmes, nem kenem magam össze-vissza, bár bucika, de a sörtéi picik. Nem vesz fel túl sok cuccot.
Összetevői egyszerűen makulátlanok, és sima vízzel MARADÉKTALANul le lehet mosni! ( kb 20 mp alatt)
Egyszóval tökéletes LEHETNE.
De. Úgy érzem ez már túl bio. Legalábbis annyira könnyű és méregtelen a drága, hogy közben elvesztette azt a képességét, amivel kibír egy, de legalább fél napot. Konkrétan 1,5 óra alatt képes volt úgy összemaszatolni a friss, komplett sminkemet, hogy szégyelltem magam miatta, hogy így mutatkoztam.
Vagyis nagyon megutáltam, az első egynapos viseletemnél - utána félóránként néztem a tükröt, de miután lekopott a pillák végéről, ami a bőrhöz ért, már nem maszatolt tovább.
Illetve az illata olyan, mint a kutyáknak való Dentastix.
Vettem hozzá egy vízálló spirált, azzal használom, így 95%-os a tartósság, de sajnos nagyon nagy csalódás volt ez -és rossz élmény.

Meguntam a próbálkozást, összesen 3x használtam, akinek nem olyan zsíros a bőre, annak jó lehet, de én megválok tőle, felteszem eladónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Egy hete használom, és sajnos talán túl sokat vártam, mert csalódtam benne.
Egyszóval tökéletes LEHETNE.
Illetve az illata olyan, mint a kutyáknak való Dentastix.

LenAdam

2014. december 19.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Ami tetszik benne, hogy egyáltalán nem irritálja a szememet, könnyű viselet. Az eltávolításával sem kell trükközni, nagyon könnyen lejön. Elsősorban a természetes összetevők miatt választottam, ami rendben is van. És ennyi a pozitívum. A pilláimat összetapasztja, csomósodik. Lehet, bennem van a hiba, de ha ezzel spirálozok, összekenem a szemhéjamat. Néha eddig is megesett, viszont ennél a terméknél minden használatnál.... Valahogy nem vagyok kibékélve a keféjével, pedig az ilyen spirálokat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT