Physicians Formula

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. február 9.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   DM, online

Az organic wear szempillaspirál 100%-ban természetes összetevőkből van. 5x nagyobb pillákat ígér, melyek hosszabbak, dúsabbak, erősebbek lesznek a spirál használatától. Nem csomósít, nem pereg, nem kenődik.

100%-ban újrahasznosított eco-ecset. EcoCert minősítést kapott termék. Ecoblend organikus szójabab olaj és eco-olíva olaj.

100%-ban mentes: kémiai összetevőktől, tartósítószerektől, parabénektől, genetikailag módosított organizmusoktól, szintetikus színezéktől, és állatkísérletektől, illatanyagoktól.

Hypoallergén.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Micimaci

2016. május 30.

1 hete használom ezt a spirált, nagyon tetszenek az összetevői, ezért is vettem meg. Nagyon szépen különválasztja a szempillákat, és nem csomósodik. Viszont minimum 2 rétegben kell felvinni, hogy legyen vastagsága, és hossza. Még a 3. rétegnél sem csomósodik. Hagymát senki ne pucoljon ebben, mert koromfekete könnycseppekként folynak végig az arcán :D, ami még egy nem vízálló szempillaspirálra sem jellemző, ugyhogy evvel számolni kell. Vajon mi történik egy kis esőtől :D Ettől függetlenül én szeretem, és használom is.

Update: sajnos melegebb, párásabb, izzadósabb időben nem lehet használni, mert kenődik, ha egy kicsit nedvesebb a bőr azonnal felkenődik a festék a bőrre. Télen jó volt, de nyárra nem ajánlom. Emiatt vszinű nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Maddie

2014. március 27.

Nemrég érkezett meg hozzám, azóta lelkesen "tesztelem"... :) Nagyon szépen szétválasztja a kefe a pillákat, szerintem max akkor csomósíthat ha valaki nagyon béna. :) Hosszabbít is, de nem igazán dúsít, ennek ellenére egy rétegben is szép, hétköznapokra, egyszerűbb sminkekhez ideális pillákat csinál. (Persze drámai hatásra ne számítsatok.) Egyáltalán nem pereg napközben, viszont este a micellás lemosó pikk-pakk leviszi, soha nem volt még ilyen könnyű szempillaspirált lemosni... Ráadásul az összetétele egy álom. Az ára kb. 2200 Ft, szerintem megéri kipróbálni, de most annyira érdekel ez a márka, hogy más spiráljaikat (és egyéb termékeiket is) ki fogom még próbálni. Ja, iHerb.com-ról tudjátok megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT