Physicians Formula

Ár:   $14.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28,35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S.Merci, Módosítva: 2014. november 3.

Ár:   $14.95

• súlytalan formula
  • akár 12 órán át tartós
  • nem komedogén

Hipoallergén. Parfümmentes. Parabénmentes.

Physicians Formula Youthful Wear™Cosmeceutical Youth-Boosting Spotless Foundation SPF15 - NUDE árnyalat
Ár: 1900 Ft , Eladó: realet
Állapot: 1-szer próbált, legalább 90% van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy Foxpost
kitti1313

2019. október 22.

Sok jot hallottam mar errol a markarol. Multkor megorultem, hogy a dmben akciosan van ez az alapozo igy vettem is egyet. Bar ne tettem volna. Az elso fel oraban szepen fed, az ecsete sem rossz de inkabb szivaccsal tudom eldolgozni. Felora elteltevel kezd elmozdulni az egesz es hiaba a primer ala fedesnek meg a puder... Ugyan ugy elmozdul. Foltos, olajos tole a borom. Szemuveges vagyok raadasnak es az orromnal lerakodik... Az biztos, hogy meg 1x nem vennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

ngsrr

2019. szeptember 30.

Nagy reményekkel indultam neki, végre nem pattanásos a bőröm, csak a helye maradt meg, meg tág pórusok. Imádom a szérum jellegű, folyós híg alapozókat, mert könnyedek, nincs szükségem fedésre, csak egységesítésre. 3290 a DMben akciósan, de ne csábuljatok el... Mert nem jó! Felkenéskor még úgyahogy okés, írja a doboz hogy le kell púderezni, púderezve kellemes, szép, ha nincs bőrhibád. De tök fura volt, hogy kb 30 percel később máris elmozdult, random foltokban eltűnt az arcomról, pedig csak fél óra telt el. Nap végére aztán hajjaj.. Nyoma sem maradt, csak az olajos bőr, meg a púder maradékai.. Az állam, orrom, homlokom viszont úgy kiszárította hogy elkezdett hámlani, elég borzasztó, cserepes. Továbbra is kerestetik a tökéletes híg alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

vadvirag919

2018. november 13.

Update november: kb augusztus óta nem kellett komolyabb maszk után nyúlnom, mert annyira nyugalomban volt a bőröm. Ma újra használtam, és bizony jött a pukli, ugyanott ahol korábban (és a szintén alkohol tartalmúaktól). Ez sajna egy minusz.

Július: Pár hónapja használom, magamhoz képest sokszor (nagyjából 10-15 éve nem használok alapozót, max bb vagy cc krémet ritkán). Jó a fedése, koreaihoz képest közepes, bár nálam inkább csak egységesítés a feladata - pattanásom nagy ritkán van, a szem alatti karikákat pedig csak részben takarja el. Amiért nagyon szeretem az az, hogy bármilyen krémhez keverhetem, vagy önmagában is használhatom. Nyárra is teljesen vállalható, nem mondanám, hogy zsírosít, pedig eléggé át tud fényleni a homlokom. Át is fénylik, de 30 fokban ez ellen semmit nem lehet tenni. Nem érzem fullasztónak, de a Bourjois CC-jéhez képest nehezebb, és azzal ellentétben nem is csinál szebb bőrképet másnapra. Először gyanakodtam, hogy kihozott egy nagy puklit az államon, és lehet, h ő a ludas, de a további használattal nem volt probléma. Fura. A pipettás megoldást imádom. A színválaszték elsőre korlátozottnak tűnt, sárgás/sötét árnyalatok vannak többségben, nekem meg semleges/rózsás kellene. Mindenesetre egy kis kutakodás után a legvilágosabbat vettem, felkenve ijesztő, majd eldolgozva egészen jó így nyárra lebarnult bőrre.
Sokáig elég lesz, 3 max. 4 csepp bőven elég egyszerre, de az ára miatt (és mert mást is ki akarok próbálni), nem hiszem, hogy újravenném. Van annyira jó, hogy én aki csak púdert használtam évekig, púder nélkül is viselem, nyáron, 35 fokban, és nem zavar.

Megjegyzés: valóban benne van az a 15 spf, hiába mondják a kiskanál méretű adagot pl. fényvédőknél arcra (vagy nemkiskanál/mittudomén), nekem a 4 db csepp volt olyan jó, hogy az egésznapos 30 fokos, napsütéses skanzen nézést kibírta anélkül, hogy bármi baj történt volna az arcommal. 5 óra alatt a vállaim leégtek, meg a fél hátam... de az arcomon semmi. Ráadásul púder nélkül sem volt vállalhatatlan csillogó fejem, csak olyan kis szolid dewy finish. Komolyan szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

jvivi

2018. november 10.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam a sok pozitív vélemény után, de sajnos csalódnom kellett. Összességében nem tetszik a termék, nem is fogom újra venni, valószínűleg még ezzel az üveggel sem fogom elhasználni.

Negatívumai:

- valóban nagyon egyszerű vele dolgozni
- a végeredmény természetes
- meglepően könnyű viselet
- egészen jó, közepes fedése van
- nem pattogok ki tőle, mint sok más kozmetikumtól, ami aknésok számára szintén mellette szóló érv lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Negatívumai:

- meglepően könnyű viselet
- egészen jó, közepes fedése van

Rosas

2018. október 24.

Sokat viaskodtam az értékelésében...
Kezdjük ott, hogy szerintem borzalmasan ízléstelen a csomagolása... olcsó, kínai áruházakban kapható játéksminkek jutnak eszembe róla... Ez azért fontos szempont, mert ilyen kinézettel nehezen nyerte meg a bizalmamat. Egy hónapig jártam a DM-be próbálgatni, és még így is félve vittem haza.
Persze nem a csomagolás a lényeg. Viszont az illata se túl kellemes, igaz, viszonylag gyorsan elillan...
Az ecsettel lehet dolgozni, de egyrészt borzalmasan hosszú, pepecselős munka ezzel eloszlatni a terméket, másrészt nagyon sokat magába szív, így pocsékolásnak érzem... Inkább enyhén nedves beauty blendert használok
Az alapozó: annyira tökéletes az árnyalat, amilyet eddig még nem tapasztaltam. Pontosan azt nyújtja, ami nekem egy alapozótól elvárás: egységes bőrkép, nem ül bele a pórusokba, ráncokba. Enyhe fedés, természetes, egészséges, dewy finish. Nekem egész nap bírja és nem fénylik át, pedig kombinált bőrömmel ez nagy probléma szokott lenni. Igaz, púderezek. Ráadásul olyan könnyed viselet... tényleg fátyol-réteget képez, egyáltalán nem érzem és nagyon kevés elég belőle.
Valahogy mégis bizonytalan vagyok... talán csak a csomagolás és az ecset miatt... kb 1 hónapja használom. Ha elfogyott, talán még változtatok a véleményemen. Most egy óvatos négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Sokat viaskodtam az értékelésében...

Kori

2018. szeptember 30.

Tavasszal vettem, amikor rendszeresen jártam barnulni, így a Medium-ra esett a választásom. Kétszer is elmentem a DM-be, hogy az összes árnyalatot magamra kenhessem, és végül aztán ezt választottam. A színskála egyébként nem túl széles, hókáknak sajnos itt nincs megfelelő darab.
Egy olajos selymes kis lötyiről van szó. Nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, az üvege is aranyos, bár én utálom a lilát. A szaga viszont érdekes, bár engem nem zavar, felvitel után hamar elillan. Erősebb képzőművészeti szakkör szaga van, talán valamelyik fixáló sprayre emlékeztet…
Az árnyalat most nekem egy cseppet sötét(kifakultam), de nyár végéig teljesen jó volt.
A fedése gyenge közepes, szépen egységesít és nagyon kellemes a felvitele. Olyan, mintha valami folyékony selymességet vinnék fel az bőrömre (azok a drága szilikonok 😃) És bár "olajos szerű" az állaga, az én kombinált bőrömön nem nehéz viselet, inkább könnyed, kellemes.
Tartóssága közepes. Sajnos ő sem bírja a matatást. 😔 De nem kopik foltokban vagy folyik le az ember arcáról.
A finishe kissé fényes, nekem már-már túlságosan is, viszont púderrel szépen le lehet mattítani.
Néhány óra alatt átfényesedik, ezt szintén púderrel vagy oil blotting lapocskákkal lehet korrigálni.
Semmilyen irritációt/pattanást nem okozott és nem szárít orr melletti részeken sem.
Én az erősebb fedést szeretem, de futkosós alapozónak nem is rossz.
Teljes áron nem kerülne a kosaramba, mert így, hogy már ismerem a terméket tudom, hogy nem ezt keresem. Nekem szerencsére sikerült töredék áron hozzájutnom, így nem volt rossz vétel.

Mostanában édesanyámat sminkelem vele egy-két alkalommal, és rajta nekem kifejezetten teszik, illetve az is, ahogy a bőrével működik. Vízhiányos, T-vonalban zsírosodó bőre van és elég tág pórusai. A pórusaiba illetve a szája/szeme körüli ráncokba nem ül bele. Azt viszont hozzátenném, hogy ezek alkalmibb sminkek, tehát nem egész naposak, így viszont szépen mutat abban a néhány órában, amíg viseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Én az erősebb fedést szeretem, de futkosós alapozónak nem is rossz.

nicolebunny

2018. szeptember 11.

Hát én jöttem lehúzni... Nyáron a Double Wear kicsit nehéz érzetű volt az arcomon, és a dm-ben találtam rá erre az alapozóra, aranyos kis ecsetével, pöttyös csomagolásával és az árával azonnal levett a lábamról. Gyors csekkolás krémmánián, kevés, de jó értékelések: a Nude árnyalat már repült is a kosaramba.
Nagyon híg, kevés is elég belőle, valóban nem okoz pattanásokat. Ennyi a pozitív tulajdonságok sora.

Érzetre nagyon nagyon szilikonos, púder nélkül felejtős, így hiába a gyönyörű glowy finish... Fedése közepes, abszolút nem építhető, mert csomósodik.
Egyébként ha olyan állapotban maradna nap végéig, mint felkenéskor, nem is zavarna (12 órán át tartós-hahaha...) A bőrömön olyan érzés a rengeteg szilikon miatt, mintha a Baby skin primerrel kentem volna be jó vastagon magam... Sajnos, mint említettem, egyáltalán nem tartós, nekem foltokban kopik, bőrhibáimról pár órán belül eltűnik és jól kiemeli őket (és ezt most a mai, 18 fokos időjárásban is megteszi...)

Alig várom a fizetést, hogy újra megvehessem a Double Weart, és szidom magam mint a bokrot, hogy ha megvan a bevált alapozó, mégis miért csábulok el??????
---
Közel fél évig volt elég egy üveg, és használata alatt valóban kevesebb pattanásom volt. Viszont amióta újra a Double wear-t használom, végleg rájöttem, hogy nála tökéletesebb nincs, tartósság és fedés tekintetében. Ettől függetlenül érdemel még egy csillagot, mert drogériás viszonylatban jó alapozó, és a tartóssága soksok púderrel azért kicsivel meghosszabbítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

---

ddominikaa

2018. július 20.

Nagyon híg, de így legalább szép, vékony rétegben fel lehet vinni. Jól fed és nagyon könnyű viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

sorsi77

2018. június 13.

Kerestem egy kevésbé drága de a hétköznapokra feldobálós könnyű alapozót a hosszú ideje bevált Lancome mellé. Drogériában már régóta nem veszek alapozót mert vagy narancssárga lesz egy idő után vagy foltos, szóval 10 ezer alatt nem hittem eddig alapozóban. Elolvasva az itteni véleményeket, gondoltam kipróbálom, dm 25 % kuponnal pont megéri, igy 4000 forintot kockaztatok na bumm.
Kellemes meglepetés, imádom, olyan sima a bőröm mint még a Lancome-al sem, nem oxidálódik, épithető, nem tocsog az olajtól stb. Alá kell jól hidratálni, utána meg kéri a vékony púdert, tartósabb vele. Icipicit komedogén, de abszolút elnézem neki, bababőr 4000 ft-ért hát nagyon megéri. 5 pont
Medium beiget vettem, könnyen barnulok de télen sápadt vagyok tökéletesen viselkedik a bőrömmel.
A mini ecset: hát ... elegáns felvinni vele, nem maszatolsz de elnyel egy csomó anyagot, szóval marad a jó öreg hagyományos ujjbegy.

Update: pár hét után sajnos nagyon hamar kiszáradt az arcomon, beült a nem létező ráncokba is. Valószinű disznózsirral kell aláhidratálni hogy megfelelő legyen 4 óra múlva is miután az alkohol elpárolgott az anyagból ... Hát .... lepontozom 3 csillagra mert kb 3-4 órát szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

henifekete

2018. május 23.

Ecsetét még csak ki se próbáltam, de nagyon cuki :D Medium Beige árnyalatban van meg, kb egy hónapja vettem meg, de azóta többet szolizok így sajnos minden drogériában kapható alapozó túl világos nekem. Sötétítő csepp sem változtat az állagán, folyékony, nagyon könnyű eldolgozni, jó a fedése is egy rétegben, lehet építeni, gyönyörű a finishe. Púderrel fixálva egésznap tartós, orrfújásnál minimálisan kopik. Nem okozott még pattanásokat sem, szeretem nagyon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.