Physicians Formula

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2018. július 11.

Lelőhely:   DM, online

100 %-os argán olajjal dúsíott pirosító, bőr tökéletesítő hatású fényvisszaverő pigmentekkel a fiatalos és ragyogó arcért.

Man0ka

2018. szeptember 25.

Nagyon nagy reményekkel vettem meg, nagyon régóta vágytam rá, több hónapja nézegettem, és nem bírtam tovább, megvettem :)
Az arany részt rögtön leszedtem, többen is írtátok, hogy az nagyon sok, osztom a véleményt. Sajnos azonban a hozzá fűzött reményeimet nem váltotta be :( Én szeretem, ha jól pirosít egy pirosító, és vágytam nagyon a kis pozsgás arcbőrre, de lehetséges, hogy a bőröm színe ehhez túl sötét. Pirosítást követően rá 2 órára már semmi nincsen az arcomon. Sajnos ezért le kell vonjak egy csillagot, de ellenben az összetevői, csomagolása tényleg igényes. Akinek világosabb a bőrszíne, rajta biztosan jól mutat ez a szép darab.

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Guppi

2018. július 31.

A teteje tele van hatalmas arany csillámokkal, ehhez èn már öreg vagyok, úgyhogy lesöprögettem róla. Ezután számomra abszolút kedvenc lett, jól pigmentált, elèggè ahhoz, hogy óvatosan bánjak vele, bohóc arcot nem szeretnèk. Gyönyörű színe ès fènye van.

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

lepetak

2018. július 18.

Nagyon gyönyörű, nagyon jó az illata, viszont elég nehéz vele bánni. Érdemes otthon kísérletezni a felvitellel, mielőtt a nyilvánosság előtt meg akarsz jelenni vele. :D :D

Ha sikerül jól felvinni, akkor tényleg nagyon gyönyörű pírt ad az arcnak.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Ha sikerül jól felvinni, akkor tényleg nagyon gyönyörű pírt ad az arcnak.

viviiisanta

2018. július 17.

Ellenállhatatlan ez a termék. Kedvenc pirosítóm! Gyönyörű fényt ad az arcnak az enyhe pír mellett. Nagyon pigmentált, így elég egy kevéske terméket felvenni. Az illata is mennyei!

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Timi01

2018. május 25.

Hát ööö.... hogy szépen kezdjem. A boltban nagyon szép színe volt, elhiszem, hogy nagyon csini argánolaj van benne. Az én bénázásom, mert láttam, hogy van benne aranyszínű rész/minta. Itthon nekiestem, természetesen reggel. Hümm. A fejem egy komplett diszkógömb lett, levakarhatatlan csillámokkal. A pirosítóból semmit nem vett fel az ecset csak a csillámokat. Valószínűleg ha lekopik a felső réteg akkor ugyanazt kapom mint amit az üzletben láttam de addig használhatatlan, lekaparni viszont nincs szívem mert olyan szép. Úgyhogy most csak nézegetem. Ha valaki tudott vele vmit kezdeni, írja meg legyen szíves.

Köszönöm szépen Kmanci tanácsát, gondoltam, hogy erre a sorsra fog jutni de még a szívroham környékez a gondolattól is, hogy belerondítsak. Azóta megnéztem a drogériákban és bizony ott is csillámmentesre van törölve a teszter. Persze, az arany díszítéssel szebb a dobozban de akkor is mérges vagyok rá.

Erőt vettem magamon és letöröltem. Tényleg nagyon szép selyemfényű színt kapunk, alig kell hozzáérinteni az ecsetet mert nagyon pigmentált. Eddig sikerûlt természetes hatást elérni de óvatosan kell vele bánni :).

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Kmanci

2018. április 3.

A csillámokat egy mozdulattal érdemes letörölni még az elején, mert amúgy túl durvák egy sminkhez. Ezután nagyon szép selyemfényű pírt kapunk vele, ami bár intenzívnek tűnik még swatcholva is, az arcon eldolgozva már közel sem ilyen erős.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.