Phyt's

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Enyhén habzó gél, ami a sárgabarackmag őrlemény tartalmával gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket. Peelingezés közben az illóolajok puhítják és nyugtatják a bőrt, ami tiszta és rendkívül puha lesz.

wombat

2012. június 10.

Én még nem használtam, de a kozmetikus barátnőm áradozik róla, imádja. Ha a mostani radírom elfogy kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.