PIBU Beauty

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KatalinRiecke, Módosítva: 2020. május 28.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A habzó szénmaszk mélyen tisztítja az arcbőrt, mely selymesen sima, feszes és rugalmas lesz. Egyedi összetétele összehúzza a pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket, egészséges ragyogást ad a bőrnek. Amint felteszed az arcmaszkot az arcodra, azonnal érezni fogod a buborékok kellemes habzását. Az arcmaszk aktív hatóanyagai még jobban felszívódnak, ha átmasszírozod a bőrödön. A maszk használatát követően a pórusok láthatóan összehúzódnak, kevésbé látszanak, a bőr friss és üde lesz."

Ár: 1500 , Eladó: noradrenalin
Állapot: bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nomchy

2020. december 15.

Nem vagyok nagy maszkos, de örülök, hogy ilyen értékes kis csodákat próbálhatunk ki a pixivel. A felhejezése macerás volt, de a hatása szuper, kellemes a habzó érzés. Puha volt utána a bőröm és feltöltötte egy kicsit.
Az ára miatt nem hiszem, hogy megvásárolnám, esetleg ajándékba másoknak, hogy ők is átéljék az élményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

tnelly93

2020. december 10.

Szintén Pixibox-os szerzemény. Sosem próbáltam még előtte ilyen habzó maszkot, szóval az elején elég fura élmény volt épp emiatt. :) A használat után tényleg szebb és puhább lett a bőröm, szóval hozta az elvártakat. Az ára miatt adok rá 4 csillagot, ennyiért valószínűleg nem fogom megvenni magamtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

simpe_dora

2020. december 10.

Pixiboxban volt, magamtól az ára miatt nem vettem volna meg valószínűleg. Ez egy jó lehetőség volt a kipróbálására, mert egyébként nagyon jó élmény volt. Pezsgett az arcom a használata közben, folyamatosan egyre több és több hab lett az arcomon, ami egyébként a végére már nagyon sok lett és emiatt csúszott már lefele a maszk. Mikor levettem az arcomról kb 15 perc után, belemaszíroztam a maradék habot a bőrömbe pár percig, utána lemostam vízzel és az eredmény pihe-puha bőr :) Nem tudom mikor éreztem utoljára ennyire puhának és selymesnek a bőrömet. Utána egy kis hidratálókrémet kentem magamra és másnap reggel gyönyörű, nem zsíros arccal ébredtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glutamic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.