Pierre René

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skylah, Módosítva: 2019. január 10.

Bőrtípus:   Kombinált

Extrán hosszan tartó bőr szabályozó alapozó ami egész napos tökéletes sminket biztosít. Mindenféle (bőr)hibát elrejt. A bőr színéhez választható, ami 100%-os takarást ad és több mint 12 órán át tart.

Rendkívül hosszan tartó, vízálló, jó fedő képesség, minden bőrtípusra, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Herzsofi

2021. május 15.

Ajándékba kaptam, előtte nem is nagyon találkoztam ezzel a márkával. Nem lett a kedvencem, bár nem is szeretek alapozot használni, csak hogy ha muszáj, de amikor használom akkor ez egész jó munkát végez. Nincs túl nagy fedese, bár lehet csak én használok belőle keveset, mert utalom a maszk hatást.
Alapvetően szeretem, mert csinálja a dolgát, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Alapvetően szeretem, mert csinálja a dolgát, de nem kedvenc.

allitse19

2020. május 12.

Sminkeltek párszor vele, minimálisan maszkos hatásúnak éreztem, plusz pár óra után T-vonalban felfénylett a bőröm. Rendeltem magamnak is,otthoni használatra, mert szeretek kísérletezni, de mivel akkor még csak 7-8 színt lehetett találni a webshopon, így a fehér bőrömre a legvilágosabb alapozó is sötét lett és oxidáció után még sárga is. Fehér technikai alapozóval próbáltam menteni a helyzetet, de a két anyag egyszerűen nem keveredett össze szépen (pedig ezen kívül még 1-2 márkával szoktam keverni és teljesen homogén állaga lesz), felvitel után pedig botrányos volt. Nemrég megjelent 3 új árnyalat, inkább világosabb bőrűek számára, így adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

KaradyAnn

2020. április 13.

Mivel a szín, amit választottam túl világosra sikerült, így szerettem volna túladni rajta, de jelen helyzetben erre nem látok sok esély. Szóval úgy döntöttem, hogy a Catrice HD egy sötétebb árnyalatával bekeverem és elhasználom. Elsőre remekül összekeveredtek és sikerült pont a bőrszínemnek megfelelő árnyalatot eltalálni.Egyébként fincsi vaníliás illata van, ami felvitel után elmúlik. A szemem alatti résznél nagyon csúnyán fed, vagy inkább nem fed. Fél nap után foltosra kopott, estére pedig semmi sem maradt az arcomon belőle.Elméletileg kombinált bőrre van, ezért sem értem, hogy mit csinálok rosszul. Sajnos nekem nem vált be ez a termék, de itthoni sminkelésre talán elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

vbogii97

2019. április 4.

Tanfolyamon ezzel az alapozóval dolgoztam, tökéletesen fed, hidratál is. Nagyon szép, természetes végeredményt lehet vele kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

kiscsillag1990

2018. február 8.

Jó minőségű alapozó, jól fed, megfelelő az állaga is. Az illatát még nem tudom, hogy kedvelem-e vagy sem, kicsit nekem talán émelyítő, de szerencsére felkenés után nem sokáig érzem. Valószínű újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

BeataSz

2016. június 29.

Szépen el lehet dolgozni, nagyon természetes hatást érhetünk el vele, ha a megfelelő színt használjuk belőle.Az illata is nagyon kellemes.Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Doroti_13

2016. június 18.

Tökéletes 👌 :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Tökéletes 👌 :-)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.