Pixi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. november 11.

2013 karácsonyi limitált kiadás

36 csillogó árnyalatot tartalmaz.

Nyimuska

2013. november 11.

asos.com-ról rendeltem, mert éppen volt kuponom és nagyon megtetszettek a szürkés-rózsaszín, szürkés-barnás színek.

A márka honlapján kerestem összetevők után, de nem volt ott a termék, ezért a beautybay.comról írtam ki az összetevőket, és ez alapján rendeltem meg. Megérkezik, használom, elégedett vagyok, s lám a csomagoláson ott van a 2 parabén, ami a beautybay.com-on a mai napig nincs ott. Hát hadd ne mondjam, mennyire frusztrált lettem. Egyrészt csalódtam a márkában, mert a szemhéjfestékek eddig mindig parabénmentesek voltak és hogy ezt a palettát pont nem töltötték fel a saját honlapjukra (eddig legalábbis), másrészt a beautybay-ben, amiért nem képesek rendesen feltölteni az összetevőket, harmadrészt magamban, mert "vakon" megbíztam egy oldalban.

Végül odaadom egy barátnőmnek, akit nem zavar annyira az összetevőlista (egyébként én is értem, hogy nem a világ, ha 1 termékemben van valami, ami nem tetszik, de akkor is jobb szeretem "tisztán tartani" a készletemet, másrészt ha tudom, hogy van benne, úgyse használnám).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.