Piz Buin

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: interlog, az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

dorakrem

2019. január 26.

Ettől barnultam talán életemben a legjobban. Nagyon szép bronzos színűre sültem és viszonylag gyorsan. Nálam sajnos gyorsan fogy, ezért nem is adom kölcsön senkinek, és igyekszem még a nyár elején beszerezni. Imádom, újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

eszti87

2016. május 31.

Imádom! Sokkal jobban szeretem az olajokat, mint a naptejeket, mert jobban tudok mellettük barnulni, és nekem jobban tetszik magamon egy kis olajos fény, mint a naptejek fehér csíkossága, úgyhogy eleve előnnyel indult ez a termék :D
Jó, hogy nem klasszikus naptej illata van, hanem egy kicsit más, frissebb illatú. A spray-s kiszerelést is szeretem, megfelelően porlaszt, de egy átstrandolt nap végére már csúszkál a tubus a kezeim között :D persze ez nem a termék hibája, én kb. félóránként kenegetem magam...
Nyilván ez bőrtípus- és helyszínfüggő, de ezzel a termékkel itthon, magyar nap alatt nem égtem meg :) tengerparti nyaraláson már nem igazán mertem bevetni, csak a vége felé, akkor is csak a nagyon nehezen barnuló lábaimra.
A kiszerelés kicsinek tűnik, de mégis sokáig elég - az olaj textúrát 100x jobban el lehet oszlatni, mint a naptejeket, tehát kevesebb is bőven elég belőle. Ill. vannak olyan spray-s kiszerelésű naptejek (főleg a transzparensek), amik a bennük lévő tetemes mennyiségű (és bőrre fújva pillanatok alatt elpárolgó) alkohol miatt extrém gyorsan fogynak - nah, akkor már inkább egy olajat veszek! Sokkal gazdaságosabb.

Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Ajánlom!

Manósityak

2015. szeptember 11.

Egyszerűen félelmetes ez a termék!
4 alkalommal voltam összesen napon a nyáron, több hét kihagyásokkal, de akkor a Kisfiammal gyakorlatilag folyamatosan a Balatonban vagy a Velencei- tóban pancsoltunk. Szent meggyőződésem volt, hogy most aztán tuti rommá égtem és a 15 SPF dacára sem történt semmi!
Viszont olyan de olyan barna lettem, mint soha az elmúlt 40 évem alatt, mindenki azt kérdezgette, melyik tengernél nyaraltunk, hogy ilyen csodás barna vagyok.
Szóval szerelmes lettem, nem kísérletezek többet más márkával, Ő marad és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Egyszerűen félelmetes ez a termék!
Szóval szerelmes lettem, nem kísérletezek többet más márkával, Ő marad és kész!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.